ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 12:27 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 14:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 sie 2015, 10:46 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
Fabiano pisze:
Dan pisze:
Może i jestem zjebany, ale to nie ja wyjebałem kase i to nie ja użalam się do obcych ludzi pod przysłoną "ostrzegania". Mam fun z Takich ludzi i tyle wczoraj tez widziałem dziwną sytuację, laska nadawała, a chwilę po wejściu VP zniknęła. Zrobiłem zrzuty xD...

http://zapodaj.net/8ea85fd726f4c.jpg.html TA SAMA? http://zapodaj.net/9f4235ee9d768.jpg.html

A co do zgłoszenia mozesz to zrobić ja zgłosiłem kiedyś pania po 3 tyg. podałem tylko date i godzinę (znajdziesz to w historii żetonów). Wiec jeśli podała Ci kontakt ma bana. Ale szczerze wątpię w to, ze stara wyjadaczka dalaby się tak.....


o kurwaaaaa hahaha nie mogę hahaha ale wtopa Virtualna.Zajrzyjcie w te linki które dał Dan i próbując się bronić że identyczne ciuchy zawsze mogą mieć różne dziewczyny :D To teraz Danku wytłumacz jakim cudem na twoim jednym zrzucie widziałeś takie rzeczy jak "zrób zdjęcie" "zrób fotkę by upublicznić transmisje" czy okno z opisem transmisji?hahaha kurwa ale wtopa :D :D Jest pewno jedno takie rzeczy jak zrób zdjęcie,czy okienko opisów widzi tylko osoba transmitująca :D Po powrocie z priwa pomyślałaś że zrobisz zrzutkę weźmiesz w rękę te staniki i będzie spoko :D Już drugi raz podpaliłaś się i na szybko wrzucałaś posta aż ci raczki chodziły :D Wcześniej z rozpędu tak samo wjebałaś się z wakacyjną :D a pisałem pośpiech zły doradca hahah :D Wjebałaś się Danku Virtualna :D Gdyby z linków foty znikły :D
Obrazek
wszystko jak na tacy...no wytłumacz Danku jakim cudem Ty robiąc zrzutkę widziałeś te wszystkie opisy ? ;D mistrz kurwa jesteś pusta laleczko ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2015, 10:52 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
O ją pierdole buhaaaha


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2015, 13:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
Ale teraz jak już wszystko wiadomo że virtualna to dan to się zajebiscie czyta wstecz te wszystkie jej posty dana które zsmiescila przed wtopa:-)Jak sobie wtoruja z elxx i jak lwy bronią virtualnej :-)Myślę że to nie koniec i zaloży kolejne konta


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2015, 14:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
Rafinia pisze:
Ale teraz jak już wszystko wiadomo że virtualna to dan to się zajebiscie czyta wstecz te wszystkie jej posty dana które zsmiescila przed wtopa:)Jak sobie wtoruja z elxx i jak lwy bronią virtualnej :-)Myślę że to nie koniec i zaloży kolejne konta

Zacytuje swojego posta bo doczytalem się więcej ciekawych rzeczy.Oprócz postow virtualnej z konta dan przeczytałem wszystkie posty elxx i zaciekawila mnie pewna rzecz.Wiadomo po co założyła virtualna te konta,próbowała się oczyścić.Natomiast ja zwróciłem uwagę na jeszcze jedną rzecz.Posty wirtualnej i posty elxx skupiają się głównie w tym temacie co jest zrozumiałe.Mnie zainteresował też fakt że te same konta brały czynny udział w innym watku.W żadnym innym takiej aktywności nie było,co zaskakujace tam dan i elxx zamieniaja się w kogos zuelnie innego.Wylewaja wiadra pomyj na inna uzytkowniczke na która o dziwo skarg nie ma.Tutaj znowu powtarzaja się te same konta virtualneji z których wylewa się cały ten hejt.Chodzi o temat Chilicamhd.Strasznie zagadkowa sprawa.Z jednej strony absurdalna obrona virtualnejpanny ktora jest oszustka i to ovzywista oczywistość a z dugiej strony hejt,pomyje w kierunku na to wygląda bogu winnej chili.Mi to wygląda na nieuczciwą grę z konkurencją


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2015, 17:51 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
Rafinia pisze:
Rafinia pisze:
Ale teraz jak już wszystko wiadomo że virtualna to dan to się zajebiscie czyta wstecz te wszystkie jej posty dana które zsmiescila przed wtopa:)Jak sobie wtoruja z elxx i jak lwy bronią virtualnej :-)Myślę że to nie koniec i zaloży kolejne konta

Zacytuje swojego posta bo doczytalem się więcej ciekawych rzeczy.Oprócz postow virtualnej z konta dan przeczytałem wszystkie posty elxx i zaciekawila mnie pewna rzecz.Wiadomo po co założyła virtualna te konta,próbowała się oczyścić.Natomiast ja zwróciłem uwagę na jeszcze jedną rzecz.Posty wirtualnej i posty elxx skupiają się głównie w tym temacie co jest zrozumiałe.Mnie zainteresował też fakt że te same konta brały czynny udział w innym watku.W żadnym innym takiej aktywności nie było,co zaskakujace tam dan i elxx zamieniaja się w kogos zuelnie innego.Wylewaja wiadra pomyj na inna uzytkowniczke na która o dziwo skarg nie ma.Tutaj znowu powtarzaja się te same konta virtualneji z których wylewa się cały ten hejt.Chodzi o temat Chilicamhd.Strasznie zagadkowa sprawa.Z jednej strony absurdalna obrona virtualnejpanny ktora jest oszustka i to ovzywista oczywistość a z dugiej strony hejt,pomyje w kierunku na to wygląda bogu winnej chili.Mi to wygląda na nieuczciwą grę z konkurencją


Praktycznie sam sobie odpowiedziałeś w tym poście ;D w świetle takich dowodów co ma biedna robić? Zakłada konta i próbuje zacierać rzeczywistość. Tylko to jej zostało :D Co do chili to przeczytaj dokładnie całość a nie tylko posty dana i elxx.Wtedy ogarniesz wszystko :) Miałem się tam dopisać ale już mnie się nie chce :) ile można powtarzać to samo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2015, 20:32 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
Rafinia pisze:
Rafinia pisze:
Ale teraz jak już wszystko wiadomo że virtualna to dan to się zajebiscie czyta wstecz te wszystkie jej posty dana które zsmiescila przed wtopa:)Jak sobie wtoruja z elxx i jak lwy bronią virtualnej :-)Myślę że to nie koniec i zaloży kolejne konta

Zacytuje swojego posta bo doczytalem się więcej ciekawych rzeczy.Oprócz postow virtualnej z konta dan przeczytałem wszystkie posty elxx i zaciekawila mnie pewna rzecz.Wiadomo po co założyła virtualna te konta,próbowała się oczyścić.Natomiast ja zwróciłem uwagę na jeszcze jedną rzecz.Posty wirtualnej i posty elxx skupiają się głównie w tym temacie co jest zrozumiałe.Mnie zainteresował też fakt że te same konta brały czynny udział w innym watku.W żadnym innym takiej aktywności nie było,co zaskakujace tam dan i elxx zamieniaja się w kogos zuelnie innego.Wylewaja wiadra pomyj na inna uzytkowniczke na która o dziwo skarg nie ma.Tutaj znowu powtarzaja się te same konta virtualneji z których wylewa się cały ten hejt.Chodzi o temat Chilicamhd.Strasznie zagadkowa sprawa.Z jednej strony absurdalna obrona virtualnejpanny ktora jest oszustka i to ovzywista oczywistość a z dugiej strony hejt,pomyje w kierunku na to wygląda bogu winnej chili.Mi to wygląda na nieuczciwą grę z konkurencją


Bardzo mi miło, dziękuje :):) Nie sądziłem nigdy, ze moje wypowiedzi będą tak starannie śledzone i interpretowane :) Chyba mogę w związku z tym poczuć się gwiazdą tego forum? :D
Rafinia Tobie również gratuluje a jakże! Dzień gratulacji dziś ! Moje serdeczne gratulacje z okazji nieustającego żalu dupy z wydatku 800 żet. Tak zapytam jako laik jak to jest dać dupy bez mydła za 134, 40 zl? >:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2015, 22:38 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Elxx jak rozumiem nie miałbyś nic przeciwko żeby ktoś cię z takiej kwoty okradł?

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 sie 2015, 09:14 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 209
Wiolka ty to sie prosisz o solidnego kopa w dupe, okrdaj ludzi dalej to sie ktos w koncu wkurwi i np uswiadomi Twoje dzieci, czym sie zajmuje mamusia...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 sie 2015, 12:25 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 108
Gdzieś nawet miałem jej zdjęcie...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 sie 2015, 17:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 209
Wyplowialy pisze:
płotka pisze:
Elxx jak rozumiem nie miałbyś nic przeciwko żeby ktoś cię z takiej kwoty okradł?

Nasza VP=Dan=elxx= etc., etc....nie takie walki kręci i ma dobre samopoczucie. Awatary no stop kradzione z netu, pisanie na dwie ręcę z dwóch kompów. Jak za bardzo ją przycisną na trans, bierze priv sama z sobą z drugiego lapka. Tylko nie pomyślała, że to widać.

dobre samopoczucie sie niedlugo skonczy....Krosno dupa zaslynie...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 sie 2015, 19:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
Wyplowialy pisze:
płotka pisze:
Elxx jak rozumiem nie miałbyś nic przeciwko żeby ktoś cię z takiej kwoty okradł?

Nasza VP=Dan=elxx= etc., etc....nie takie walki kręci i ma dobre samopoczucie. Awatary no stop kradzione z netu, pisanie na dwie ręcę z dwóch kompów. Jak za bardzo ją przycisną na trans, bierze priv sama z sobą z drugiego lapka. Tylko nie pomyślała, że to widać.

walić na dwa kompy ryzykowne ;D o pomyłkę nie trudno ;D Prawiczek1982 pyta za Virtualną odpowiada klon NastkaDagusia :D
Obrazek
:D
tu obczajcie lewe oparcia fotela,posta przeczytała i szybka modyfikacja nastąpiła :D a tak ładnie się odbijało :D
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 sie 2015, 19:19 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
Obrazek

Obrazek[/quote]

właśnie dzisiaj złapałem kolejny dowód który świadczy o tym że WakacyjnaPrzygoda90 która oszukiwała na ShowUp.tv to VirtualnaPanna


Obrazek

na Wakacyjnej myślałem że jakiegoś markera gryzie non stop ;D a ona pali takiego elektrycznego papierosa ;D
identyczny niebieski papieros elektryczny ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 sie 2015, 21:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
brzuchomowca pisze:
Uwaga od wczoraj oszustka nadaje tez pod loginem NjuNaSu.
Była juz 18 stka teraz przyszła pora na dojrzała 40 ;D
Poczytajcie profil ;D http://ShowUp.tv/profile/NjuNaSU
Teraz wał rzekomych spotkań których logiczne ze nie będzie.Oczywiście priwy bez głosu a w tym priw o realu.Bezczelnosc tej świni nie zna granic ;D Oczywiście patent awatara z Neta ten sam co na koncie virtualnej :o
Awatar oszustki
Obrazek

A tutaj go znajdziemy...

Obrazek

Tu na transmisji.....

Obrazek

Oszustka jak widać nie wyczerpała wszystkich pomysłów.

cytuje posta sprzed prawie roku bo ktoś ostrzegał,to pokazuje jaka to pusta kurewka bo nawet na tych trans nie chowała tego papierocha.Ten sam patent,oszustwa na spotkanie.Na zrzucie ten sam e-papieros VirtualnejPanny co na postach wyżej ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 21:25 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 209
bolo bron sie!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 21:27 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 209
dan bran sie!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 21:28 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 209
Virtualno_szmato bron sie!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 21:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 209
zebraczko bron sie!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 20:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
przylukajcie sobie co ostatnio robi :D Widać że siedzi na 2 laptopach,ciągle nie obecna na swoim loginie,ludzie piszą a ona potrafi nie odpisywać nawet 5 min :o Prawą ręką pisze gdzie indziej i olewa wiarę do niej piszącą ;D Często też np znika obraz na 5-10 min a transmisja zostaje.Coś kombinuje tylko nie wiem jeszcze co C:-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 18:23 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Jaka dziś szczera:

Cytuj:
bolekxxx: ale ty z anita mocno sie trzymacie trzeba przyznac :D
VirtuaInaPanna: chociaż ja wcześnie stad wychodzę :(
bolekxxx: pełny etet ciagle macie hehe :D
VirtuaInaPanna: nom
bolekxxx: :D
VirtuaInaPanna: praca jak każda inna :)
bolekxxx: :P
VirtuaInaPanna: dniówke trzeba pyknąć :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 19:37 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:03
Posty: 91
To, że pisze sama ze sobą, to, że jedzie na dwa kompy WIADOMO nie od dziś :) Ponadto bierze privy sama ze soba coby koniunkturę nakręcić.
Ale to jak się nieumiejętnie odcina od ŻEBRANKI to już śmiech i tarzanie w gnoju. Coraz słabiej idzie to i awatar z cipskiem na wierzchu i to nie kradziony.
Tonący brzytwy się chwyta.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO