ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 11:49 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 13:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: KoKo21
Post: 10 sie 2015, 20:42 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Pewnie wyjdę na malkontenta. Ale odradzam tą Panią.
Spróbowałem porozmawiać. I jak zawsze, kiedy w rozmowie pojawiła się krytyka (z mojej strony zawsze z kulturą) to od razu ... ban.
Coś jest z tymi dziewuchami na S_u nie tak.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 10 sie 2015, 23:14 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2014, 12:48
Posty: 40
To po co krytykujesz? Nikt nie lubi być krytykowany, nie po to przychodzą na ShowUp.tv. I nie chcąc się użerać - banują. Bo i po co psuć sobie humor? Święty spokój i tyle.
Po prostu jak się Wam coś nie podoba, nie wchodźcie, albo wychodźcie. Jakiś taki sport narodowy, żeby krytykować? A potem się obrażacie i hejtujecie, bo któraś bana Wam dała? No proszę... Akcja - reakcja. Nieważne, czy kulturalnie, czy nie. Samo krytykowanie kogoś, bo coś mu się nie spodobało nie jest kulturalne, więc o czym my tu mówimy?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 11 sie 2015, 05:19 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Jak widzę - nie jest Ci znane słowo "konstruktywna".


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 11 sie 2015, 08:36 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 29 wrz 2014, 12:02
Posty: 112
Koko kiedys byla nawet dosc zabawna, ale bylem u niej ostatnio i zauwazylem ze wogole sie nie smieje? O co kaman motherfuckerzy? W sensie widac ze chcaialby sie usmiechac, ale nie moze...to chyba wina kocurka ktory nigdy sie nie rozbeira ani na ogolnym ani na priv


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 11 sie 2015, 10:21 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Przede wszystkim Art wcześniej nie napisałeś, że chodzi o konstruktywną krytykę.
Zresztą nie ma to tutaj znaczenia jaka, bo krytyka zawsze będzie krytyką, a że wiele osób takowej w ogóle nie trawi więc zareagowała, jak zareagowała.

Dlatego odradzanie to może za ostre stwierdzenie i wystarczyło by ostrzeżenie o tym jak do niej nie pisać^^

Swoją drogą KoKo na s u dużo czasu "spędza" z Piczunią i to też zawsze o czymś świadczy ::)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 11 sie 2015, 10:30 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2014, 12:48
Posty: 40
Konstruktywna krytyka na portalu kamerkowym? Znaczy, że co, miała wziąć do serca i coś zmienić, bo znawca się wypowiada? Konstruktywne można skrytykować obraz, dzieło, smak obiadu. Ale dziewczynę na ShowUp.tv?

Po co w ogóle krytykować? Dla zaspokojenia swojego ego? Przestańcie się dziwić banom, to nie jest portal do wysluchiwania nieprzyjemnych (nieważne czy prawdziwych czy nie) słów. Dziewczynyv mają potulnie każdej wysłuchiwać. To, że banują świadczy tylko o tym, że mają głowę na karku. Po co się uzerac? Po co fani mają się wkurzać, bo ktoś przyszedł sobie z 'konstruktywną' (chyba sam nie znasz znaczenia tego słowa) krytyką?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 11 sie 2015, 10:55 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Zaczynam pojmować Twoją filozofię. Jest ona taka:

Frajerów ciąć na kasę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 11 sie 2015, 11:07 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
aliceTIP pisze:
Konstruktywna krytyka na portalu kamerkowym? Znaczy, że co, miała wziąć do serca i coś zmienić, bo znawca się wypowiada? Konstruktywne można skrytykować obraz, dzieło, smak obiadu. Ale dziewczynę na ShowUp.tv?


Akurat konstruktywna krytyka jak najbardziej pasuje do s u i tego typu rzeczy, w końcu ze swojej definicji ma ona za zadanie sugerowanie rozwiązania problemu czy poprawy stanu rzeczy.

Ciężko jest o dokonanie takich w odniesieniu do już namalowanego obrazu czy gotowej rzeźby... ale przykładowo zasugerowanie dziewczynie rozjaśnienia włosów itp. wydaje się być na miejscu i taką krytyką też jak najbardziej jest... no i właśnie zostaje wtedy tylko kwestia jak dana osoba zareaguje... może to być ban jak tu, a może być też podziękowanie za sugestie bo i takie dziewczyny na s u są.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 11 sie 2015, 11:14 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2014, 12:48
Posty: 40
Oczywiście, że krytyka obrazu może być konstruktywna - przysłuży się przyszłemu warsztatowi.

I pan Art nawet nie napisał, co było wg niego konstruktywną krytyką wobec jakiejś dziewczyny. A widze, że to nie pierwszy raz jak płacze po banie, więc chyba jednak coś musi być na rzeczy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 11 sie 2015, 11:19 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Nie martw się o mnie. Ja znam (jak mniemam - w przeciwieństwie do Ciebie) powiedzenie:
Cytuj:
Tego kwiatu to pół światu.

Dziewczyn na S_u było, jest i będzie tysiące. I jeszcze niejedna pożywi się moimi żetonami. A że któreś tam się nie pożywią? Jest mi to całkowicie obojętne.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 11 sie 2015, 11:25 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2014, 12:48
Posty: 40
No to skoro jest obojętne, to po co krytykujesz? Nie podoba się, idź dalej, obsyp tą, która Ci się podoba. Nie marnuj czasu na kogoś, kto nie jest w Twoim typie (skoro musisz krytykować), ani nie psuj temu komuś (i osobom, które jednak ją lubią) humoru.

Tego kwiatu jest pół światu, a i tak skupiacie się na tych Wam nie odpowiadających...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 11 sie 2015, 11:37 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Gdybyś tak nie dostrzegła - ten dział ma walor ostrzegawczy. Ci, którzy go przeczytają, podejdą z ostrożnością.

Potrafię zrozumieć Cię KoKo21. Bardzo się emocjonujesz. Jak się domyślam - psuję Ci interes.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 11 sie 2015, 12:05 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2014, 12:48
Posty: 40
Och, widzę jak juz ktoś się wypowiada w jakimś temacie defensywnie to już jest osobą, której to dotyczy. Jakbyś nie zauważył wypowiadałam się już w różnych tematach, powinnam więc mieć kilka tożsamości. Medżik! :)

Rozumiem ostrzeganie przed oszustwami, nie wywiązywaniem się na priv, etc. Ale to jest zwykłe "tatusiu, a ja jej powiedziałem, że jest brzydka, a ona wyrzuciła mnie ze swojej piaskownicy. To zla kobieta była! ". Nie uważasz, że to jest bardziej żałosne niż to, że ktoś kogoś banuje?

Ma taką opcję to z niej korzysta. To jej transmisja. Jeśli jej coś nie odpowiada w zachowaniu oglądającego, nieważne czy to obrażanie, wychwalanie czy po prostu zla wielkość liter w nicku, ma prawo wyrzucić.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 11 sie 2015, 12:10 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
A inni mają prawo być ostrzeżeni.

Na szczęście jest to forum, na którym bana od rozkapryszonych dziewczyn się nie dostaje. No, chyba że i to Forum opanowałaś?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 11 sie 2015, 12:34 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2014, 12:48
Posty: 40
Tak tak, opanowałam, przywłaszczyłam, mam kilka tożsamości, tak basowe to ja jestem adminem ShowUp.tv i tego firm i w ogóle hetera ze mnie rozkapryszona :) Na kolana i płacz.

Cóż, twoja wola jeśli chcesz być rozkapryszonym obrazalskim,skarżypytą.

Swoją drogą, nadal nie wiemy co to za konstruktywna krytyka była


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 11 sie 2015, 12:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Tez nie rozumiem "fenomenu" wchodzenia do transmitującej osoby ktora w zaden sposob nie kreci i obrazania jej, a osoba obrazona zapewnie powinna sie usmiechnac, fiknac koziolka i pokazac cycki.
Lol pan i władca 100 żetonow.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 11 sie 2015, 13:05 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
#Art

Wyluzuj, KoKo21 to jedna z najdłużej nadających na ShowUp.tv, zaczynała jako Jasmine. Ma gorsze i lepsze momenty. Po tak długim czasie pewnie jest znudzona wszystkimi tekstami, pytaniami, itp. Także, z KoKo to prosta piłka - bierzesz priva i tam robisz swoje.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 11 sie 2015, 13:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 gru 2014, 14:48
Posty: 211
Większość dziewczyn chyba zapomina na jakim portalu jest... :/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 11 sie 2015, 13:47 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2014, 12:48
Posty: 40
Z tego co wiem to zarobkowo-rozrywkowym, a nie "mów o mnie co chcesz, rozkazuj, a ja potulnie wykonam wszystko i przyjmę każde złe słowo z uśmiechem jasnie panie". To oglądający często nadinterpretują charakter portalu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: KoKo21
Post: 11 sie 2015, 15:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
"Wszystkie chwyty dozwolone..." unikajcie-jej-f24/regulamin-dzia-unikajcie-jej-t97.html
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO