ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 03:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 maja 2014, 00:03 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 30 maja 2014, 23:37
Posty: 9
Zapraszam Cię na transmisję po honorowego bana. Robisz z forum syf, a widzę że ShowUp.tv zamieniłeś ze swoim życiem. A tym jadem tryskaj w rozmowach z lustrzanym odbiciem.

A tak w ogóle to temat "Kocham ją'' chyba powinien zmienić nazwę na "Nienawidzę jej" - nie zauważyliście tej drobnej różnicy?

Nie traćcie tutaj czasu tylko ogarnijcie dupy z własnym życiem..
Taka dobra rada od ciotki Stranger..

Zróbcie coś fajnego z tego forum, przyjemnego do czytania, a nie pole do zbiorowego hejtu.

.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2014, 00:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 mar 2014, 11:39
Posty: 5
To prawda MrsStrangerXx, bo jak się komuś miłość myli z nienawiścią to powinien ostro leczyć gara, może jeszcze nie jest za późno, bo jak już leczenie nie pomaga to trzeba takiego chwasta jak Ruger44 potraktować Rundapem >:(
Stare przysłowie mówi, że kto sieje wiatr ten zbiera burzę :(

_________________
Uważny obserwator


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2014, 10:06 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
MS może mu się nie podobasz i tyle? Ktoś napisał o Tobie w takim dziale a nie innym, więc tam się ludzie wypowiadają

PS. jak ładnie poskładane zdania ;>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2014, 10:31 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Dopiero zauważyłem. Widzę nie tylko ja mam z nim problem.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2014, 10:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Można mnie nie lubić, można mieć o mnie negatywne zdanie, można mnie równać z ziemią, wyzywać od chwastów, śmieci etc. ale pamiętaj PannoDziwna o jednym: to nie ja świece cyckami i dupą na necie za pieniądze :-) A bana nie musisz mi dawać - wchodze na transmisję lasek wyłącznie po to, żeby bić Niemca po kasku, u Ciebie wiele razy próbowałem się "skupic" i niestety nie szło, musisz jakoś nauczyć się żyć z tym, że z setek psychofanów i lizodupów których ponoć podniecasz do białości (tak bardzo, że jak przychodzi do spotkania to wolą udawać martwych :-P nie podnieciłaś ani trochę Rugera kaliber 44. Nie jest to jakaś wielka uraza, zdarza się, nie przeżywaj i nie spinaj dupy z tego powodu, może pokaż pipkę za 20 zet to dam radę chociaż na flaku dojechać i zmienię recenzję na bardziej pozytywną.

A poza tym zgłosiłem zamknięty obieg do administracji więc i tak Twoja kariera na ShowUp.tv pewnie dość szybko i gwałtownie się zakończy, a chwast Ruger dalej będzie się rozrastał na kolejne (ładne) laski i żył sobie dłuuugo i szczęśliwie na ShowUp.tv

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2014, 21:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 30 maja 2014, 23:37
Posty: 9
Nie rozśmieszaj mnie tym zamkniętym obiegiem i nie wchodź do mnie jak Ci się tak nie podobam, będzie lżej Twojej dupie - rozrośniętej szowup'owym gównem =)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2014, 22:29 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 mar 2014, 23:51
Posty: 9
Ruger44 pisze:
Można mnie nie lubić, można mieć o mnie negatywne zdanie, można mnie równać z ziemią, wyzywać od chwastów, śmieci etc. ale pamiętaj PannoDziwna o jednym: to nie ja świece cyckami i dupą na necie za pieniądze :-) A bana nie musisz mi dawać - wchodze na transmisję lasek wyłącznie po to, żeby bić Niemca po kasku, u Ciebie wiele razy próbowałem się "skupic" i niestety nie szło, musisz jakoś nauczyć się żyć z tym, że z setek psychofanów i lizodupów których ponoć podniecasz do białości (tak bardzo, że jak przychodzi do spotkania to wolą udawać martwych :-P nie podnieciłaś ani trochę Rugera kaliber 44. Nie jest to jakaś wielka uraza, zdarza się, nie przeżywaj i nie spinaj dupy z tego powodu, może pokaż pipkę za 20 zet to dam radę chociaż na flaku dojechać i zmienię recenzję na bardziej pozytywną.

A poza tym zgłosiłem zamknięty obieg do administracji więc i tak Twoja kariera na ShowUp.tv pewnie dość szybko i gwałtownie się zakończy, a chwast Ruger dalej będzie się rozrastał na kolejne (ładne) laski i żył sobie dłuuugo i szczęśliwie na ShowUp.tv
Tobie trzeba przede wszystkim współczuć..

..przypominasz sumastera ze starego forum.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2014, 22:53 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 mar 2014, 11:39
Posty: 5
hahahaha ten sumaster II niby Ruger44 mało że nie ma za grosz rozsądku i poczucia piękna to na dodatek odziedziczył inklinacje po najgorszej w dziejach narodu grupie kolaborantów i donosicieli? zwyczajową wymianę podarków przy odwiedzinach na trans wziął za zamknięty obieg? naprawdę nadwyrężając prawy łokieć nazbyt obniżył poziom własnego IQ !!! takiemu tylko współczuć należy :(

_________________
Uważny obserwator


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 cze 2014, 16:25 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 maja 2014, 22:27
Posty: 59
śmieszny temat.
nie przepadam za Rugerem, ale, żeby zakładać temat, tylko po to aby mu nawrzucać? no troszkę zakrawa na hipokryzję.
Szczególnie, że mam dziwne wrażenie, że jakby MrsStrangerXx nie miała pewności, że poprą ją osoby, które śmiało można nazwać fanami, tego tematu by nie było.
wchodząc na portal o zabarwieniu erotycznym, w celu zarobienia kasy, ewentualnie pokazywania swojego ciała i nagości, trzeba się liczyć z krytyką, jeżeli ktoś tego nie potrafi, to nie wiem czego szuka w takich miejscach.
Cytuj:
Zróbcie coś fajnego z tego forum, przyjemnego do czytania, a nie pole do zbiorowego hejtu.

no to może Ty i Twoi fani zaczniecie pierwsi? przyszłaś tu tylko i wyłącznie w celu dalszego ciągnięcia hejtu i jechania po rugerze, który Cię skrytykował(czy słusznie, czy nie, to już nie mi oceniać)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 cze 2014, 21:12 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 30 maja 2014, 23:37
Posty: 9
Wiesz co? Masz trochę racji. Znikam stąd.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 cze 2014, 06:31 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Czy mi się wydaje, czy coś do niej dotarło w końcu? Bo ostatnio jak byłem u niej na trans przez chwile to wyglądało na to, że wróciła do "starego stylu" nadawania - ubrana, grzeczna, rozmowna a nie goła, chamska i wulgarna. Jeżeli tak to znaczy, że jednak moje agresywne wypominanie jej "żetoniarskich" błędów przyniosło skutek - alleluja! Kolejna owieczka nawrócona ze ścieżki zła - jam jest pasterz dobry i znam owce moje i znają mnie owce moje :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 cze 2014, 15:07 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
nie. grzyby się skończyły.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 cze 2014, 17:22 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Za wcześnie chyba pochwaliłem, dzisiaj znowu dupą kręci, w celach obiecuje cuda na kiju i ta obłąkańcza mina podstarzałej lolity rozbierającej się dla napaleńców za pieniądze zaoszczędzone z dopłat rolniczych :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 cze 2014, 21:33 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Mnie tam za cholerę ta "dziewica z ShowUp.tv " z nie kręci...ale jak ktoś lubi, jego problem. Btw - chętnie poznałbym namiary do dilera u którego kupuje szczypiorek, musi to być mocny towar ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 cze 2014, 23:31 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 23:55
Posty: 92
Ruger44 pisze:
Czy mi się wydaje, czy coś do niej dotarło w końcu? Bo ostatnio jak byłem u niej na trans przez chwile to wyglądało na to, że wróciła do "starego stylu" nadawania - ubrana, grzeczna, rozmowna a nie goła, chamska i wulgarna. Jeżeli tak to znaczy, że jednak moje agresywne wypominanie jej "żetoniarskich" błędów przyniosło skutek - alleluja! Kolejna owieczka nawrócona ze ścieżki zła - jam jest pasterz dobry i znam owce moje i znają mnie owce moje :-)



Wodzu prowadz ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 cze 2014, 14:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
chyba coś jest nie tak, bo temat założyłem w "Kocham ją"...Ruger44???


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 cze 2014, 14:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Kuszes co Ty pisać do mnie, to jest "Chcesz się bić??" a nie "Kocham ją"

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 cze 2014, 19:46 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
już tłumaczę,
bo temat założyłem w "Kocham ją", a skończyło się tu -zgadnij dzięki komu...
spółdzielnia na privy prawie doskonała, fatalnie jednak, że z takim łbem, nie potrafisz zrobić kasy,żeby nie robić takich przekrętów, nie stać Cię na laskę, to schodzę niżej - bo pomyśl w realu też pójdziesz na dziewczynki z kolegami...?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 cze 2014, 19:53 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Czyżby "kuszes" to było ukryte konto PaniDziwnej, bo piszesz jak baba - historia jeszcze nie zna przypadku, żeby facet poszedł na dziewczynki sam, zawsze bierze się wingmana, przeciez to jest oczywista oczywistość! A to nie ja założyłem temat "Chwasty trzeba wyrywać" i nie ja zacząłem fale bezkonstruktywnego hejtu mojej osoby

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 cze 2014, 19:54 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
to gdzie ten temat? bo TEN nie ty założyłeś


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO