ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 09:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 282 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 gru 2013, 22:58 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Za każdą kontrowersyjną informację o transmitującym płacimy 200 żetonów

Oczywiście przed wypłatą żetonów informacja zostanie sprawdzona :-)


Zapraszam do udziału


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 gru 2013, 23:46 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Muszą być słabości? ;d

Z takich lekko szokujących to bejbe1 trenuje boks :D Tak przynajmniej pisała kiedy ktoś przyczepił się o zniszczone dłonie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 gru 2013, 00:19 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Chodzi o informacje kontrowersyjne :-).


Na przykład, że jakaś laska to facet :D. To przykład, nie bierzcie sobie go do serca ;-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 gru 2013, 00:56 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 23 gru 2013, 00:46
Posty: 53
ChiliCamHD ma kolczyki w pipce ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 gru 2013, 11:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 gru 2013, 09:10
Posty: 37
annpearl ma wagine zrobiona :))
mowia o niej ze byla facetem nawet jezeli tak nie jest to ma wagine zrobiona.
do tego ma zarost na posladkach bylo raz widac :)) pod swiatlem :))


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 sty 2014, 17:30 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
skąd masz takie info? :>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 sty 2014, 17:46 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sty 2014, 16:52
Posty: 67
Ja mam info nie wiem czy prawdziwe ale pewna użytkowniczka przyznała się do czegoś o czym aż strach pisać, nie widziałem tego na własne oczy i w sumie ciesze się bo nie lubie takich klimatów, a czy to prawda to juz się musicie jej podpytać:

Patrzcie na opis transmisji!!!
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 sty 2014, 17:52 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
nie kumam? :<


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 sty 2014, 17:54 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sty 2014, 16:52
Posty: 67
No przyznała się że ma siusiaka wbij teraz na jej transmisje opowiada o tym że urodziła się facetem ale jest bardziej kobieca.. nie wiem czy wali ścieme czy mówi prawdę zweryfikuj to ;) http://ShowUp.tv/TygrysiaJulia


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 sty 2014, 18:51 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 23 gru 2013, 00:46
Posty: 53
Boski pisze:
ChiliCamHD ma kolczyki w pipce ;D


sprawdzone na privku ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 sty 2014, 19:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 gru 2013, 09:10
Posty: 37
Info mam z transmisji. Kiedys tanczyla kolo kamerki i swiatlo tak na nia padlo ze wlosy na tylku dlugie bylo widac a ludzie zaczeli sie smiac i zakonczyla transmisje. A po drugie ok miesiaca temu miala za cel sciagam majteczki i osiagneli cel sciagnela majtki i zazucila na kamerke i nogi na krzyz caly czas hahaha


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 sty 2014, 19:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 13:49
Posty: 231
tygrysek_19 jest studentka psychologii i ma swoje konto na portalu maxmodels, na ktorym mozna podziwiac jej rozbierane zdjecia z buzia :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 sty 2014, 19:22 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sty 2014, 16:52
Posty: 67
asiulka podeślij linka może być na PW :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 sty 2014, 20:09 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Mister wystarczy wpisać w google :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 sty 2014, 20:43 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Wrzućcie tutaj link :>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 sty 2014, 21:07 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sty 2014, 16:52
Posty: 67
http://www.maxmodels.pl/modelka-kord.html
Ohohohohoh jak to możliwe że ja tej strony wcześniej nie znałem :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 sty 2014, 23:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 13:49
Posty: 231
dzieki za wyreczenie. podpowiem jeszcze, ze po danych mozecie znalezc fb - laska ma ponad 100 followersow, chyba fani z ShowUp.tv sie dodaja :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 sty 2014, 01:09 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Znalazłem link do jej fb przez google, ale nie działa już :p

Edit: Dobra jest, google czyni cuda :D Nic się nie ukryje przed internautami.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 sty 2014, 22:56 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sty 2014, 16:52
Posty: 67
Fratelli uprawia seks ze swoim bratem Piotrkiem przyznała sie publicznie do tego


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 sty 2014, 13:37 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 gru 2013, 09:10
Posty: 37
Admin mowiles ze mam napisac co wiem wiec napisze wszystko i mam nadzieje ze ci sie spodoba :)

annPearl mowi o sobie peralka , bogini itd ....
tak naprawde gdy zaczynala byla nikim. Wchodzila do My_Aphrodisiac_is_You i tam przygladala sie jej bo ona wtedy byla gwiazda.
I po pewnym czasie ann zaczela nadawac w stylu dzisiejszej My_Aphrodisiac_is_You (nie wiem jaki nick miala wtedy , nie pamietam) ale sama My_Aphrodisiac_is_You mowila o tym. Na dzien dzisiejszy annPearl wchodzi do My_Aphrodisiac_is_You i rozmawiaja razem przekazuje jej napiwki jak i rowniez fani ann...

Annpearl nie lubi konkurecji. Jak widzi ze ktos jest lepszy od niej to stara sie go wykurzyc. Tzn probuje sie zaprzyjaznic z ta osoba przekazuje jej napiwki wola swoich fanow do tej osoby ktorzy rowniez daja zetony , organizuje ann na swoich audycjach konkursy typu wygraj PRIV itd i wygrywa ta osoba zawsze ktora chce ponizyc ... kiedys byla taka sytuacja ze jedna z trasmitujacych dala 100 zet ann inni dawai 1000 siacami wygrala ta kobieta co dala 100. Logiczne ze ta kobieta nie chce tego priva to ann kazala go sprzedac na transmisji i jeszcze chciala 10% ceny.... i jak wiadomo wygral licytacje jeden z fanow ann....

Mozecie se sprawdzic ze ann przekazje zetony osoba ktorzy sa naprawde warte zawieszenia oka.

Jak juz wspominalem dzisiejsza annPearl byla kiedys facetem. Jest na to wiele dowodow jak :
- w necie kraza zdjecia grubej ann i mowia ze nie jest facetem bo byla wciazy. Wcale nie prawda owszem widzialem te foto i jest tam ann na tle jakiegos zamku i sama ann jest potezna ale cala tzn buzia , brzuch , ramiona , rece - CALA ANN - dlaczego ?? Bo brala hormony zeby kobieta byc i sie jej przytylo :)
- Makijaz ma tandetnie zawsze zrobiony ... Zadna kobieta nie maluje sie tak ...
- bylo mnóstwo transmisji innych uzytkownikow pokazujac i mowiac jak dzisiejsza ann byla kiedys Andrzejem :))
- ktora kobieta ma wlosy na posadkach :P ?? ann ma bylo widac jak nadawala i stanela w swietle blasku xD
- silikony + zrobiona cipa :P nigdy jej nie pokazala jeszcze bo ma blizny jeszcze a jak pokazywala to kawaleczek nogi skrzyzowala i tak sie poruszala jak by jej sie sikac chcialo xD
- komentarze ktore dostaje od innych uzytkownikow w ktorych jest napisane kim jest naprawde odrazu usuwa...

No i jak by nie bylo czasami jak nadaje dostaje ok 30 000 zetonow a zdaza sie ze piatek sobote i niedziele siedzi to ma okolo 70 000 -90 000 zetonow tyle ja zdolalem zobaczyc moze ktos inny widzial wiecej za te 3 dni. Ale jak by nie patrzyc dostaje 80% zetonow od 3-4 stalych osob ktore daja co chwile 100, 1000 a na ich profilach widac jak ann przekazuje zetony tym osoba. Czyli Ann zarobila kiedys sporo zetonow , ma swoich znajomch ktorym przelewa swoje zetony a oni zas jej oddaja i nakrecaja jej innych uzytkownikow do tego aby jej dawali.

Jest taki artigas_78 tzn teraz ma nick artigas78 zmienil go. Dlaczego go zmienil ??
Po zmianie nicku ann pousuwala jego komentarze zeby nikt nie mogl wejsc na jego profil i zobaczyc jak bawia sie w przelewanie zetonow a artigas78 nie zmienil sie zabardzo wiec ludzie sie nawet niezorientowali ...

No i nie zapomnie jak z jednej uzytkowniczki darla se lacha ... mowila ze jest jej mama ze jest piekna po mamie dawala jej zetony ona byla zadowolona az do pewego czasu gdy sie dowiedziala ze ann obgaduje ja , smieje sie z niej , itd ...

To co pisze teraz tutaj jest wszystko prawda a poniektore zeczy morzecie sie dowiedziec z internetu i mam nadzeieje ze wam sie podoba

Dodam jeszcze ze transmisja ann z taka iloscia zetonow to fake poniewaz ann nadajac przez cale swieta wigilie i sylwester miala na transmisji wszystkich pseudo fanow co zawsze jej daja zetony.
Czyli co , ci ludzie rowniez nie maja rodzin , przyjaciol itd ?? Nie sadze ale chcialem jeszcze pogratulowac Zabawy sylwestrowej na ShowUp.tv z wirtualnymi znajomymi ktorych nawet nie widziala i kolacji wigilijnej na ShowUp.tv rowniez z taka ogladalnoscia :P

Zalosne jest to ............. POZDRAWIAM


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 282 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO