ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Post: 26 lip 2015, 16:12 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
Nowa dziewczyna,sądziłem że już się nie pojawi ale dzisiaj znowu transmituje.Zaprasza na priwki kusząc propozycja spotkania,otwarcie piszę że jest z Poznania i się spotyka.Wczoraj odwiedziłem,w opisie tekst priwy z buzią więc wbijajm na taki z orgazmem.Na całym priw lanie wody,spotkania to jak nic ściema więc myślę że chociaż skorzystam z tego za co zapłaciłem.Proszę o buzię okazuje się że nie ma.Wtf?Opis priwy z buzią?Okazuje się że tylko jeden jest za 500 5 min.Pytam o głos to samo okazuje się że w ogóle nie robi z głosem.Faktycznie w części opisów priwa jest info bez głosu ale w priwach z orgazmem tej zmianki nie ma,jest sam opis mój orgazm.Celowo brak informacji ze bez głosu.Sama zabawa dno a dziewczyna piszę że ma 25 lat.Dał bym jej około 35 lat minimum.Patrzyłem dzisiaj na jej transmisję i robi to samo,twierdzi że się spotyka i na to szuka ludzi.Myślę że złapie kilka osób i zawinie interes.Jeszcze jest więc przestrzegam


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lip 2015, 16:31 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 259
Cytuj:
Proszę o buzię okazuje się że nie ma


Trzeba było zgłosić transmisje w trakcie jej trwania, zwrócili by żetony.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lip 2015, 18:50 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
A chuj z nią,na wiadomościach straciłem też w chuj żetonów,koloruje że w przyszłym tygodniu choć już teraz zaczynam wątpić w to co piszę.Robi tak żeby pisać pisać


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lip 2015, 19:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
Kurka mam wrażenie że ta dziewczyna szybko przeczytała mojego posta bo opis z twarzą znikł a przy priwach z orgazmem pojawiła się informacja że jednak bez głosu.Tak jak by chciała podważyć to co napisałem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lip 2015, 15:27 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
I w ten oto sposób przestałeś być anononimowy na ShowUp.tv - laska przeczytała posty - powiązała fakty - znalazła Twoj nick na liscie privów (nie każdy koleś bierze priv za 500 zet) i zapewne w wiadomościach poinformowała "koleżanki" że grasuje gość o takim nicku na ShowUp.tv, bierze priv a potem opisuje na forum, aby unikać z daleka.
Gratuluje przemyślanych decyzji!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lip 2015, 17:04 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
Rafinia pisze:
Kurka mam wrażenie że ta dziewczyna szybko przeczytała mojego posta bo opis z twarzą znikł a przy priwach z orgazmem pojawiła się informacja że jednak bez głosu.Tak jak by chciała podważyć to co napisałem.
pewnie że czyta bo zna doskonale te forum.Poczytaj temat VirtualaPanna bo to ta sama osoba i to ona Cię oszukali.Właśnie takie numery to jej znak firmowy :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lip 2015, 17:46 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 259
Cytuj:
pewnie że czyta bo zna doskonale te forum.Poczytaj temat VirtualaPanna bo to ta sama osoba i to ona Cię oszukali.Właśnie takie numery to jej znak firmowy


Autor 2 posty wyżej (elxx) to naciągaczka we własnej osobie (albo jej przydupas/facet) ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 lip 2015, 09:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 lip 2015, 07:51
Posty: 47
elxx pisze:
I w ten oto sposób przestałeś być anononimowy na ShowUp.tv - laska przeczytała posty - powiązała fakty - znalazła Twoj nick na liscie privów (nie każdy koleś bierze priv za 500 zet) i zapewne w wiadomościach poinformowała "koleżanki" że grasuje gość o takim nicku na ShowUp.tv, bierze priv a potem opisuje na forum, aby unikać z daleka.
Gratuluje przemyślanych decyzji!

Ty jesteś normalny?????ta pizda mnie oszukala a ty piszesz ze to ja mam się czymś przejmować?Piszesz jak byś był nią a może nawet Jesteś????Dzisiaj mogę potwierdzić że ta WakacyjnaPrzygoda90 to faktycznie virtualnapanna


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO