ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 10:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: PaniTwojegoDomu
Post: 13 wrz 2014, 11:29 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 cze 2014, 07:58
Posty: 87
To jest film z taśmy nie nagranie na żywo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2014, 18:33 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 sty 2014, 14:03
Posty: 259
A gdzie link?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 wrz 2014, 14:48 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 maja 2014, 14:42
Posty: 56
mysle ze autorowi chodzilo o to co bylo "nadawane" teoretycznie live


skad takie wnioski ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 wrz 2014, 15:05 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 sty 2014, 14:03
Posty: 259
Sorki nie skapłem się ze może o to chodzić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 wrz 2014, 17:20 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 cze 2014, 07:58
Posty: 87
wnioski mam dlatego że w połowie priva nagle się zrobił czarny ekran i osoba na 5 sekund była offline, potem było to co wydawało mi się że widziałem. i jak poprosiłem żeby pomachała , to nie było odzewu już do końca priva. (potem wziąłem drugi priv, nie pisałem nic i zgłosiłem trans, ShowUp.tv mi oddał żetony )To jest film bardzo zmyślnie wstawiony, bo to jest nagranie z jakiejś trans gdzie laska co jakiś czas pisze coś na kompie, (nagranie było z kuchni, w tle chodziła jakaś inna panna w stringach )więc wygląda na autentyczne, ale jakakolwiek prośba o choćby odwrócenie się jest bez odpowiedzi. I jestem na 100% pewny że to film, bo 2 razy oglądałem to samo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 wrz 2014, 19:00 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
doktor_pajchiwo pisze:
wnioski mam dlatego że w połowie priva nagle się zrobił czarny ekran i osoba na 5 sekund była offline, potem było to co wydawało mi się że widziałem. i jak poprosiłem żeby pomachała , to nie było odzewu już do końca priva. (potem wziąłem drugi priv, nie pisałem nic i zgłosiłem trans, ShowUp.tv mi oddał żetony )To jest film bardzo zmyślnie wstawiony, bo to jest nagranie z jakiejś trans gdzie laska co jakiś czas pisze coś na kompie, (nagranie było z kuchni, w tle chodziła jakaś inna panna w stringach )więc wygląda na autentyczne, ale jakakolwiek prośba o choćby odwrócenie się jest bez odpowiedzi. I jestem na 100% pewny że to film, bo 2 razy oglądałem to samo.


To musiałeś aż priva dwa razy brać? Nie zastanowiła nigdy godzina na mikrofali i regularnie kończone trans o określonym czasie za każdym razem? :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2014, 17:45 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 cze 2014, 07:58
Posty: 87
Drugiego priva wziąłem po to żeby zgłosić trans, ShowUp.tv oddaje żetony, a to lepszy sposób zgłoszenia oszusta niż pisanie wiadomości do admina


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lip 2015, 09:19 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 sie 2014, 23:28
Posty: 27
dziś wróciła i nadje pod nickiem GdziesTamOnaa a żetony lecą on naiwnych. Jak poprosiłem żeby pomachała i udwodniła że to nie film to od razu się rozłączyła a raczej rozłączył.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 wrz 2015, 13:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 sie 2015, 23:56
Posty: 3
Potwierdzam, bo sam się dałem nabrać (100 zet). Na privku ta "pani" okazuje się dziwnie słabo "responsywna" - tj. robi, co chce, nie zwracając uwagi na prośby gościa. Dlatego te privki są takie krótkie, i dlatego zawsze ma w menu jeden-dwa privki. Po prostu najwyraźniej brak bardziej urozmaiconych zapisów.

Co potwierdziło moje podejrzenia?

- zaraz po wyjściu z priv, kiedy zalogował(a) się z powrotem do transmisji publicznej, przez moment było widać... gołą ścianę, a obraz dopiero po jakichś 3 sekundach "przeskoczył" na wiadomy "widok z kuchni" z gołą panią na pierwszym planie. Pewnie miał(a) podłączoną kamerkę, i zanim znowu przełączył(a) na transmisję zapisu, przez chwilę szedł obraz "live" pokazujący tę jego/jej ścianę.

- mało tego: kiedy wyraziłem zdziwienie tą zmianą obrazu, za moment dostałem bana. Czemu babka, zainteresowana przecież zbieraniem zet, miałaby banować kogoś, na kim dopiero co zarobiła "stówkę", i zapewne miałaby interes w tym, aby przyszedł ponownie? I to tak zupełnie bez powodu (rozumiem, że dostałbym bana za chamstwo, czy coś takiego)?

Poza tym postać ta często rzuca mało typowymi dla kobiety tekstami (np. "ale się fajnie witacie, pewnie matka tak was na obiad woła?" itp.), i podobnie w korespondencji przez PW. Moim zdaniem to jakiś cwaniaczek; to na 99% nawet nie kobieta.

Warto byłoby uzupełnić tytuł niniejszego wątku np. dodając "(obecnie GdziesTamOnaa)", żeby łatwiej można było znaleźć te ostrzeżenia. Transmituje obraz naprawdę zgrabnej babki (ciekawe, gdzie nagrał... chociaż może znalazł gotowca na webcamrecordings, czy gdzieś) - i ciągle nowi dają się nabierać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: szparka21 i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO