ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 15:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 17:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 paź 2014, 12:36 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
Z Amber Gold to ludzie też zbyt inteligentni nie byli. Jak można wierzyć w takie coś..?
Każda piramida finansowa to przecież ściema - zarabia tylko założyciel ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 paź 2014, 12:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Bzdura, mogę Ci pokazać programy typu Amber Gold, gdzie ludzie sporo wyciągają. Może i do czasu, ale jak ktoś ma łęb to wie kiedy odejść ze sporym zyskiem.
ZUS jakoś jeszcze nie upadł?

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 paź 2014, 13:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 sie 2014, 23:28
Posty: 26
W piramidach zarabiasz tylko i wyłącznie kosztem innych. Więc jaka w tym uczciwość?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 paź 2014, 19:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
tomcio_paluszek pisze:
Bzdura, mogę Ci pokazać programy typu Amber Gold, gdzie ludzie sporo wyciągają. Może i do czasu, ale jak ktoś ma łęb to wie kiedy odejść ze sporym zyskiem.
ZUS jakoś jeszcze nie upadł?



Chyba założyciele, na których "pracują" jelenie, którzy naganiają kolejnych jeleni. Czyżbyś był jednym z.. uczestników zabawy w jedną z tych piramid?
Wtrącenie z ZUSem przemilczę..


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 paź 2014, 20:22 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Oczywiście, że niejednokrotnie sam tak zarabiam, to że Ty wierzysz tylko bankom to już Twój problem, ja wolę mieć np. 10% w skali miesiąca :) Chłopie wejdź sobie na fora w stylu traderzy.pl czy inne i zobaczysz, że Twój świat runie w gruzach :))
Ja nie twierdzę, że piramida jest spoko, ale póki są ludzie dotąd zazwyczaj jest zarobek i trzeba korzystać :)

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 paź 2014, 20:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 sie 2014, 23:28
Posty: 26
Ja jednak podziękuję za taki zarobek. Wole mniej ale bez naciągania innych. To samo dotyczy naciągania na PW na ShowUp.tv. To że są naiwni, którzy się na to łapią, nie znaczy że uczciwie jest tworzyć konta dziewczyn, wrzucać czyjeś fotki i naciągąć innych. Dla mnie to jest zwykłe oszustwo, znacznie mniejsze niż Amber Gold ale nadal oszukiwanie i żerowanie na kimś innym.

A chwalenie się tym publicznie na forum (że niby taki przedsiębiorczy???) pozostawię bez komentarza.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 paź 2014, 20:56 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Amber Gold miało tyle złota itp., że niejeden bank by się mógł wstydzić:]
Nasze banki są tak "zabezpieczone" w porównaniu do piramidek, że wystarczy że 20% ludzi wybrałoby swoje depozyty i banki upadają huehue.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 paź 2014, 20:57 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Nie żal mi naiwnych co nabierają się na fake-profile dziewczyn - jeżeli kosztuje ich nauka tylko 5 zet aby coś zrozumieli, a jeżeli nie zrozumieją....cóż ich problem. Same tworzenie "lewych" profili i naciąganie to dla mnie poziom mentalny Annperal, Anki92 czy innych Nastek z mutacjami...po prostu dno. Robić z siebie szmatę po to aby wydymać kogoś na 5 czy 10 zet...to jak radość ze udało się ukraść snickersa.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 paź 2014, 09:41 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
I tu Cię zmartwię - banki by nie zbankrutowały. Jeden drugiemu pomoże, bo inaczej cały sektor straci wiarygodność i płynność finansową. A jak inne banki nie podołają? Wówczas pomoże państwo. Nie jest to rzadko spotykane, tylko się o tym nie mówi. Bo po co?

A jeszcze w temacie piramid. Czyli rozumiem, że jesteś jedną z osób, które to dzwonią po znajomych, że masz super pomysł na biznes i próbujesz im wmówić, że jak wpłacą tysiączka, to za chwilę będzie miał drugie tyle he he he. Już kilku do mnie tak pisało/ dzwoniło i naprawdę, nie rozumiem tej naiwności.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 paź 2014, 10:04 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
malyjohn69 pisze:
I tu Cię zmartwię - banki by nie zbankrutowały. Jeden drugiemu pomoże, bo inaczej cały sektor straci wiarygodność i płynność finansową. A jak inne banki nie podołają? Wówczas pomoże państwo. Nie jest to rzadko spotykane, tylko się o tym nie mówi. Bo po co?

Nie ma co szukać daleko i dawno. Niedawny kryzys światowy...gdyby nie państwo byłoby o wiele gorzej z bankami.
Co do wcześniej wspomnianych 10% mies na papierach wartościowych. Strasznie to różowo wygląda. W rzeczywistości nie ma ąz tyle. Na GPW jestem od czasów notowań jednolitych i doskonale wiem ile się zarabia. Jeśli zamkne rok z 15-20% zyskiem to jest bardzo dobrze( po odliczeniu kosztów).


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 paź 2014, 10:10 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
Tak, to akurat najbardziej znany i medialny przykład ;) Jednak wcześniej też miały miejsce takie zdarzenia.

On nie mówił o giełdzie, tylko o piramidach typu amber gold czy tych "ukrytych", które na pierwszy rzut oka nimi nie są.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 paź 2014, 06:25 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
Dla mnie największą legalna piramidą jest ZUS. Pasuje idealnie do definicji.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 paź 2014, 13:45 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
malyjohn69 pisze:
I tu Cię zmartwię - banki by nie zbankrutowały.



Hmm to czemu bank w USA, który dzień wcześniej miał najwyższe oceny ratingowe na drugi dzień upada? Ja chcę mieć prawo robienia z pieniędzmi co chce, a chce np. inwestować w Amber Gold i chuj :)

Proszę, pierwsze z brzegu -> https://adhitprofits.com/, znajdziesz bez problemu w naszym kraju dziesiątki osób, które z powodzeniem wypłacały kasę, ciut lepszy % niż w banku, nieprawdaż?

Jak ktoś chciał w kilka miesięcy sobie podwoić kasę np. z 500 dolców to to zrobił, a kto nie miał jaj to sobie włożył do banku czy pod poduszkę.

Wiadomo, że w powyższym przykładzie nie inwestowałbym nigdy 10000 dolców, ale 1000 już można. Zaznaczam, ze teraz nie wiem jak działa, ale jeszcze z rok temu na 100% byli wypłacalni dla mnie i znajomych ;)

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 kwie 2015, 08:28 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 19 lut 2015, 11:12
Posty: 201
Trzeba sobie jakoś radzić w tych ciężkich czasach ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 kwie 2015, 07:19 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:00
Posty: 217
Mimo upływu czasu, ludzie nadal się nabierają na fejkowe profile. Wystarczy wejść na jedną z topowych transmisji, a tam:
Napalona_Ania: mmm też bym tak chciała, albo Ania_i_Monika: Szukamy do trójkąta. Więcej info na pw :))
Może to lepsza opcja na zarobienie kilku żetonów, niż ten cały program partnerski :))


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 13:10 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
Kolejny sposób na robienie ludzi w balona.
robson84r: mam 450zet usuwam konto kto chce niech pisze pw bo i tak nie moge wyplacic KTO PIERWSZY TEN LEPSZY ;P
muza501: mam 450zet usuwam konto kto chce niech pisze pw bo i tak nie moge wyplacic


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 13:42 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 wrz 2014, 13:07
Posty: 68
Pisał tez to samo na nicku gdzie było imię Krzysiek :D Ale końcówki nie pamietam..


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 lip 2015, 10:16 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 22 cze 2015, 12:44
Posty: 54
Było jest i będzie oszustwo na każdym kroku


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 lip 2015, 11:20 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 gru 2014, 15:04
Posty: 76
fejki to temat rzeka :)) kiedyś było ich mało, teraz czasami na czacie jest jeden pod drugim

wyrastają jak grzyby po deszczu (wakacje) , oczywiście łatwo je poznać ale bedą sie upierac że juz nadawał(y) i 5 razy sprawdzał je mod ;D ;D najlepsze są te z fotami z neta które łatwo zdemaskowac ,ciekawe jest ze mod idiota je akceptuje, swoja droga niezły musi byc z niego tępy chuj

jest parę prostych sposobów na szybką eliminacje fejków, ale pewnie zostaną, zawsze to jakiś ruch w biznesie.

typowy fejk:
WyzwolonaSubtelna: zainteresowany ktos sex spotkaniem?

http://ShowUp.tv/profile/WyzwolonaSubtelna jakis widac jakis frajer dał sie nabrac hehe


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 lip 2015, 10:15 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 22 cze 2015, 12:44
Posty: 54
Psikutabezs pisze:
typowy fejk:
WyzwolonaSubtelna: zainteresowany ktos sex spotkaniem?

http://ShowUp.tv/profile/WyzwolonaSubtelna jakis widac jakis frajer dał sie nabrac hehe

Idiotów nie brakuje :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO