ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 28 cze 2015, 14:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 maja 2014, 22:17
Posty: 16
Laska była w sklepie. Markecie. Chodziła między półkami. Wiadomo, byli ludzie, ale że chodziła z jakimś tabletem czy smartfonem to obraz ciął i nie był dokładny. Poza tym, była w ruchu ciągle, nikogo specjalnie nie pokazywała. Na to moderator:

Obrazek

Wedle mojej wiedzy, nabytej na kursie prawa własności intelektualnej i prawa do publikacji, ludzie w sklepie są przypadkowo, stanowią tłum i w żaden sposób nie trzeba ich pytać o zgodę. Ja np. wystąpiłem przypadkowo w filmiku Ravgora, przechodząc obok. No i co, mogę wnioskować do sądu o ukaranie go?!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 cze 2015, 14:28 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 258
Musisz jeszcze zaliczyć kurs z prawidłowego linkowania obrazów i dołączysz do elity szołapowiczów.

Co do sprawy - publikowanie twarzy nieświadomych osób na portalu erotycznym nie narusza niczyich dóbr. Każdy wychodzący na spacer w niedzielę, marzy o tym żeby jego facjata pojawiła się na portalu dla biednych koniojebców...

Cytuj:
No i co, mogę wnioskować do sądu o ukaranie go?!


Jesteś już prawie milionerem - możesz domagać się 10.000 tys. złotych za każdy dzień istnienia twojego wizerunku w internecie, popytaj lasek na ShowUp.tv o szczegóły.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 cze 2015, 20:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 maja 2014, 22:17
Posty: 16
Widząc styl pisania, znany mi z Facebooka, czyli - napisz coś, żeby dostać kupę lajków.
No ale cóż ;) odpowiedź zaliczona, do dialogu nie wniosła nic, no ale jest.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2015, 12:26 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
W sklepie w każdej chwili mogło napatoczyć się jakieś dziecko. Mimo, że chciałem zobaczyć cel to moderator słusznie przerwał transmisję. Na siłowni też byli ludzie i transmisja nie została przerwana.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2015, 14:42 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 cze 2015, 16:06
Posty: 15
Ja ogólnie uważam, że nie powinno się robić transmisji z miejsc publicznych. Co innego jakaś tam łąka czy las gdzie na spotkanie kogoś przypadkowego szanse są jak na trafienie 6 w lotka. Jakoś nie bardzo chciałbym się widzieć na transmisji jakiejś laski, bo akurat przypadkowo stoję za nią w kolejce do kasy. Czy tak jak pisze kolega wyżej, że w każdej chwili mogło znaleźć się w oku kamery jakieś dziecko. Także, jak dla mnie duży plus dla radykalnej decyzji moderatora.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2015, 19:28 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
1. Teoretycznie w miejscach publicznych można nagrywać ale już nie publikować czego dowodem mogą być foty z radarów a raczej ich brak.
2. ShowUp.tv ustaliło zasady - trzeba się ich trzymać, mają prawo zablokować transmisję bo takie prawo sobie dali (nie obowiązek a prawo)
3. Dobrze zrobili - też bym nie chciał być przypadkowo pokazany np z kochanką bo jeszcze moja żona zobaczy - proste
4. Zawsze można iść i się prawować ale chyba wiadomo kto to wygra, strona ero daje trochę większe możliwości jej moderatorom bo wszystko jest dla bezpieczeństwa ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO