ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 28 kwie 2015, 14:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 kwie 2015, 16:19
Posty: 27
misiooo pisze:
HAHAHA ALE SIĘ UŚMIAŁEM CAPS SPECJALNIE DLA CIEBIE CO ZA KOLOOOO po literkach i capsie definiuje u kogoś niedorozwój emocjonalny hahahah dobre no teraz to potwierdziłeś swoja niedojrzałość emocjonalną i jeszcze 2 razy hahaha hahahah dla pana półgłówka


Skoro Ty mnie swobodnie nazywasz półgłówkiem ja Cię nazwę swobodnie debilem, tak po prostu, bo tak chce. Według Ciebie potwierdziłem swoją niedojrzałość emocjonalną, a według mnie Ty potwierdziłeś swoją niedojrzałość emocjonalną.

Caro pisze:
Skoro tak uważacie mnie za chorego psychicznie i niedorozwiniętego panowie i panie samozwańczy psychiatrzy powiem tak Johna Nasha Jr tez nikt nie rozumiał i jego wybitnych wypowiedzi a jednak po latach wszyscy go docenili!! ja tu widzę pewną analogie w waszym prostackim atakowaniu mnie po prostu nie dorośliście to tak dojrzałego pojmowania świata i jeszcze przypomni się wam mój piękny umysł.Jemu też wszyscy mówili ,że przyczyna nie leży w jego genialności ale w jego głupocie a jednak się mylili jak Ty i po latach dupa zmiękła i z podkulonym ogonkiem przyznali mu rację Ciebie też to czeka w stosunku co do mojej osoby.


Oczywiście że jesteś wybitny, wybitny debil. Ciebie po latach nikt nie doceni, raczej w krótkim czasie wszyscy o Tobie zapomną, no chyba, że będziesz tak sobie wypisywał swoje farmazony.

misiooo pisze:
Ale ja rozumiem ,że taki prostak jak Ty mnie nie zrozumie więc nie mam Ci tego za złe pustaczku.Dla twojego uszkodzonego mózgu nic nie jest oczywiste oprócz oceniania innych po literkach w wyrazie dużo a więc dużoooo powodzenia


Ja tez rozumiem, że jesteś prostakiem obrzucając wszystkich na lewo i prawo inwektywami. Weź się w końcu za jakąś robotę, bo piszesz pierdoły po nocach a później śpisz do 14 i pytasz się mamy, która wraca z pracy, co na obiad.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 maja 2015, 17:46 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
haha widzę ,że opisałeś swój typowy dzionek zapomniałeś dodać ,że jeszcze mamcie prosisz o podtarcie dupy po sraniu bo jeszcze nie doszedłeś jak to robić jako typowy debil.Widzisz tylko ja Cie oceniłem po całej twojej wypowiedzi ,że jesteś zwykłym półgłówkiem a nie jak Ty po ilości liter o w wyrazie dużooooooooooooooooooooooooo!!!!Patrz ile o teraz jestem jeszcze większym debilem co? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D więc rozumiem ,że jako debil tego nie pojmiesz ale pooooooowodzenia ;D ;D ;D i widzę ,że zabolała prawda ;D ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 maja 2015, 20:19 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Widze, że gdy admin śpi myszy harcują.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 maja 2015, 02:11 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
szare pospolite myszki zapomniałeś dodać ;D ;D ;D Tylko nocą mogę pisać bo nie odstraszam sąsiadów swoją niewyjściową urodą a mam kompa przy oknie.Poza tym admin mnie namiętnie ściga za moje posty i chce mi najebać razem z Jarkiem więc skutecznie ich unikam pisząc nocami.Taka ze mnie szara ,bezbronna myszka :) Muszę dbać o moją niewyjściową facjate bo mi jeszcze ja przestawią i zacznę się sobie podobać i bez strachu będę mógł przeglądać się w lustrze a tego nie chce bo jeszcze stanę się jakimś narcyzem jak pjurka czy miss chodzące jak nadmuchane gąski a tego nie chce czyli bezkrytycznego spoglądania na siebie bo to prowadzi właśnie do takiego upadku moralnego w którym one się znajdują. UŚMIECHU szara myszko ;D ;D :) :) :) :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 maja 2015, 08:45 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 kwie 2015, 16:19
Posty: 27
misiooo pisze:
haha widzę ,że opisałeś swój typowy dzionek zapomniałeś dodać ,że jeszcze mamcie prosisz o podtarcie dupy po sraniu bo jeszcze nie doszedłeś jak to robić jako typowy debil.Widzisz tylko ja Cie oceniłem po całej twojej wypowiedzi ,że jesteś zwykłym półgłówkiem a nie jak Ty po ilości liter o w wyrazie dużooooooooooooooooooooooooo!!!!

Zdecydowanie to wystarczy, bo ocena całej Twojej wypowiedzi nie jest potrzebna aby określić jak głupi jesteś, wystarczy jedno Twoje słowo.
misiooo pisze:
Patrz ile o teraz jestem jeszcze większym debilem co?

No tak, jesteś. I popatrz na konstrukcje tego zdania, bo coś Ci się wyrazy poprzestawiały. Denerwujesz się? Straszne.
misiooo pisze:
i widzę ,że zabolała prawda

Masz racje, boli mnie, że jesteś taki głupi.
Widzę, że już nie życzysz mi dużo uśmiechu i pozytywów, coś Ci piana z ryja zaczyna wyciekać.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 maja 2015, 15:36 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
lothian z powyzszych cytatow wynika ze odpowiadasz na swoje wlasne wiec wtf??

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 maja 2015, 16:37 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 kwie 2015, 16:19
Posty: 27
płotka pisze:
lothian z powyzszych cytatow wynika ze odpowiadasz na swoje wlasne wiec wtf??


coś źle wstawiło, widzisz przecież, że misio te teksty pisał, ja je zacytowałem, czemu mój nick wstawiło w to miejsce to nie wiem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 maja 2015, 17:13 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
widzisz mam go w liscie wrogow wiec nie wyswietla mi jego postow;]

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 maja 2015, 17:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 kwie 2015, 16:19
Posty: 27
płotka pisze:
widzisz mam go w liscie wrogow wiec nie wyswietla mi jego postow;]


Chyba też tak zrobie, bo po co mam czytać to co on pisze. Ani to mądre ani normalne.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2015, 09:54 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
Widomo pisze:
Dupolizy, drugie konta, masa spamu iii wiele innych ;) Na pw nawet pogróżki się zdarzały (:. czemu? Nie wiem, ale parę razy, nawet dość znane transmitujące pisały mi pw w stylu "zmień cel szmato". Taki biznes chyba (:


Się ciesz że nie są hakierami jak Bonzo i nie zmieniły Ci same xD >:D >:D >:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000 i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO