ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 12 cze 2015, 23:23 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2015, 22:49
Posty: 96
Andżej pisze:
Jestem żonaty od 2 lat, ale nasze życie seksualne nie porywa, więc skusiłem się na kamerki. Od razu zrobiło się ciekawiej, ale teraz już w ogóle nie chce mi się ruchać z żonką i tak nasza posucha trwa dobry miesiąc. Jestem ciekaw czy Wy też zaobserwowaliście jakiś wpływ ShowUp.tv na swoje związki, małżeństwo itd?


A ja jestem żonaty od kilkunastu i żona trochę zbyt rzadko ma ochotę. Nadal zawsze chce mi się z nią ruchać, ale odkąd zacząłem bywać na ShowUp.tv, to jestem mniej sfrustrowany z powodu braku sexu ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 cze 2015, 23:00 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Hahaha Marshall_E mam znacznie mniejszy staż niż Ty ale uważam, że spokojnie obsłużyłbym harem. Czy współczesne kobiety potrzebują aż tak mało sexu?

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2015, 10:15 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Cóż, nazwijmy to zjawiskiem kompensacji skorelowanym z kartą kredytową :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2015, 15:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2015, 12:28
Posty: 1
Dziubas666 pisze:
ale tak serio, czy ktos zdecydowalby sie na realny zwiazwk z laska z ShowUp.tv? nie pytam o związek oparty wyłącznie o dymanie, ale taki z "wizją na przyszłość". Jak można chcieć budować relacje z kimś, kto za kilka-kilkanaście złotych odstawia grube akcje przed każdym, kto tylko te pieniądze rzuci? nie ważne, czy ktoś ma 13 lat czy 90... nawet najwiekszy oblech moze ja ogladac w akcji.


Tak ale rozpadło się po jakimś czasie, z powodów różnych. Z oczywistych względów napiszę niewiele i proszę nie dopytywać o szczegóły. Mogę jedynie powiedzieć że to nie była żadna typowa żetoniara z ShowUp.tv, a po prostu dobra dziewczyna w kłopotach, obecna tam w wyniku problemów życiowych. Nie szukałem jej tam, to był... przypadek. Przeszliśmy od ero-portalu do normalnego związku w świecie rzeczywistym, z oczywistym zakończeniem transmisji. Nikt z nikogo nie wyciągał kasy, ani nikt nie traktował jak lalki do łóżka. Chciałbym w tym miejscu ostrzec rozentuzjazmowaną gawiedź, że jak głosi stara maksyma wyjątek tylko potwierdza regułę. ShowUp.tv to - jak ktoś już wspomniał - nie portal randkowy i poszukiwanie tam partnerki życiowej jest po prostu naiwne. Większość z tych dziewczyn, właściwie prawie wszystkie, jest tam tylko po to by wycisnąć jak najwięcej pieniędzy z napalonych facetów. I tyle. No zastanówcie się, kto z Was szukałby miłości w klubie go-go? Jeśli jej szukacie to szukajcie jej gdzie indziej. Choć oczywiście tam gdzie są interakcje międzyludzkie, tam czasem tworzą się też jakieś relacje. Tylko że na transmisjach na ShowUp.tv rzadko kiedy można przeprowadzić choćby miłą rozmowę, a co dopiero mówić o inteligentnej konwersacji, więc trudno w tych niewiastach doszukiwać się rokujących kandydatek na partnerkę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2015, 19:49 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Oczywiście racja, że nie jest to portal randkowy i w zdecydowanej większości transmitujący są tutaj tylko po żetony.

Jeśli jednak się nie mylę to przypadek Takti pokazuje, że można kogoś i tutaj znaleźć... więc może nie ma co zniechęcać od razu ludzi :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2015, 21:31 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 maja 2015, 00:46
Posty: 21
Tabaluga pisze:
Znam kilka przypadków gdzie dziewczyna wyraźnie zaznacza, że nie pokazuje twarzy za żadną kwotę. Jeśli jesteś stałym bywalcem i sypiesz grubo to nagle zmieniają zdanie :D Potęga żetona jest wielka :D


Znam Panią, która pokazuje stałym bywalcom twarz, ale nie chodzi o ilość przelanych żetonów, a raczej o jakąś namiastkę zaufania, że jej twarzy nie umieści w internecie.

Dziubas666 pisze:
ale tak serio, czy ktos zdecydowalby sie na realny zwiazwk z laska z ShowUp.tv? nie pytam o związek oparty wyłącznie o dymanie, ale taki z "wizją na przyszłość". Jak można chcieć budować relacje z kimś, kto za kilka-kilkanaście złotych odstawia grube akcje przed każdym, kto tylko te pieniądze rzuci? nie ważne, czy ktoś ma 13 lat czy 90... nawet najwiekszy oblech moze ja ogladac w akcji.


To z paniami pozującymi artystom do aktów też byś się nie związał bo pokazuje się naga? Opalanie topless też świadczy o tym, że laska nie nadaje się na żonę? Kamerki to ich "praca". Moim zdaniem w ZUSie i paru innych instytucjach szerzy się większe kurestwo...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2015, 21:56 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 cze 2015, 21:57
Posty: 5
Siedzę na ShowUp.tv już ze 3 lata, dość regularnie.Wg mnie dziewczyny dzielą się na kilka grup:
1) Ewidentne "żetoniary" czyli nastawione tylko na zysk, ze stoperem w ręku, które w momencie upływu priva wyłączają się bez słowa.Ani "cześć", ani "dzięki" ani nic. Za bardzo nie nawiązują relacji, realizują opis priva, zbierają kasę i tyle. Pół biedy, jak dziewczyna "trzyma poziom" - bez nadmiaru alkoholu, dragów, przekleństw itd...Szczerze? Przeraża mnie właśnie wulgarność, prostactwo i naprawdę niekiedy aż odrzucająca nieprzyzwoitość bardzo młodziutkich dziewczyn. Żaden z facetów, który wchodzi na ShowUp.tv nie jest aniołkiem, ale gdybym był np ojcem/bratem czy partnerem takiej panny to chyba byłoby mi zwyczajnie wstyd...
2) Na takie, które potrafią zbudować nastrój, do których chętnie się wraca.Dziewczyny z zasadami, ale dowcipne, miłe, z dystansem do siebie i oglądających.Takie, które na privie podnoszą ciśnienie (i nie tylko ;) ), ale i na "ogólu" po prostu fajnie się z nimi pisze.Sam przez ten czas poznałem kilka takich - wspomniana w poście o Smoking Fetyszu, wielka nieobecna SweetLoli, Tusia(alias Uzależniająca), LolnelyLola czy Ona_Napalona20.Powiecie, że może przesadzam, ale wg mnie, za takimi dziewczynami naprawdę się tęskni - bo taka i coś ładnego pokaże, pogada inteligentnie, rozśmieszy, czy poprawi humor po ciężkim dniu.
3)Takie (samotne, lub pary), którym za bardzo chyba na kasie nie zależy - bez privków, czy nawet celu.Ale ewidentnie lubią się masturbować, czy kochać ze swoim facetem na oczach setek oglądających - ewidentnie je to nakręca
4)No i takie "zwyczajne" - bez celów, priwów, ale i bez rozbieranek, które może weszły na ShowUp.tv z ciekawości, przez przypadek, czy z nudów. Do popisania.Często pojawiają się tylko raz.

A czy można zbudować z taką "transmiterką" coś poważnego? Nie wiem.Pewnie to niełatwe.Ale kto powiedział, że niemożliwe?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2015, 21:59 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
5) Żebraczki

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2015, 22:11 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Mikej pisze:
5) Żebraczki


Jakie żebraczki? Raczej :

5) Anka92x

W sumie stworzyła odrębną kategorię na ShowUp.tv i należy jej się chwila chwały.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2015, 22:28 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 cze 2015, 21:57
Posty: 5
Mikej - masz rację.I teraz pytanie:Jeśli rzeczywiście jakaś dramatyczna sytuacja zmusza je do takiego desperackiego (i co tu kryć - niezbyt poważanego przez nasze ultrakatolickie środowiska na przykład) rozwiązania to na ile można im wierzyć? I pomagać żetonami, czyli żywą w końcu gotówką?
A swoją drogą - w jakim pieprzonym i zakłamanym kraju żyjemy, skoro nasza Rzeczpospolita zostawia samotne mamy bez pomocy, leków, środków na przysłowiową kromkę chleba i muszą żebrać o każde 100 żetonów, czyli 10 zł?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2015, 22:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Dawno większych bzdur nie czytałem, jak powyższy post.

ps. z jakiego powodu mam ze swoich podatków utrzymywać czyjeś dziecko, gdzie jest ojciec tego dziecka, dlaczego mam płacić za nieodpowiedzialność innych?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 06:59 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 cze 2015, 21:57
Posty: 5
Nie wiem czy to bzdura...ciekawe co byś powiedział(a) mając np ciężko chore dziecko, którego tatuś wystraszył się poważnych obowiązków i znikł...w takiej sytuacji się nie kalkuluje, tylko szuka pomocy. Po prostu.A to że Ludzie są nieodpowiedzialni to już zupełnie inna kwestia...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 07:37 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
AdamEm pisze:
[...]A swoją drogą - w jakim pieprzonym i zakłamanym kraju żyjemy, skoro nasza Rzeczpospolita zostawia samotne mamy bez pomocy, leków, środków na przysłowiową kromkę chleba i muszą żebrać o każde 100 żetonów, czyli 10 zł?


Przez ostatnie 8 lat Polacy wciąż popierali jedyną, słuszną partię PO, więc jak widać czuli się w kraju dobrze, skoro rząd im odpowiadał. Ostatnio dopiero coś im za dobrze i szukają dziury w całym, bo o dziwo nie wybrali na kolejną kadencję Namiestnika żyrandolowego, a i partia rządząca jakoś podupadła.
Nie sądzę natomiast, by samotne mamy głosowały na PiS, wszak Prezes dzieci nie ma, więc się podobno nie zna i dobrze im nie zrobi, wybierały więc Donalda i Komorowskiego, oni dzieci mają, więc jestem przekonany, że kierując się osobistą, rodzicielską empatią ze współobywatelami, przez ostatnie lata robili wszystko, by ulżyć rodzinom, a szczególnie samotnym mamom.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 07:54 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Polityka polityką, temat rzeka i tutaj każdy będzie miał swoje mądrości.
Kto chce ten pomaga takim osobom, a kto nie chce ten nie pomaga i jakieś kłótnie tych obozów są raczej zbędne.

Ja bym tylko zwrócił uwagę może na lekkomyślność tych dziewczyn, które wcześnie zachodzą w ciąże, z niewłaściwymi partnerami, dodatkowo też wiedząc o swoich chorobach i nie zdając sprawy z możliwych konsekwencji...

Poza tym do tej grupy żebraczek wejdzie więcej osób, z tego co kojarzę to m.in. też nastka86 i była jakaś co w opisie dawała, że jest chora psychicznie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 15:47 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Prawdziwie potrzebująca na ShowUp.tv żebrać nie pójdzie. Robią to leniwe cwaniary wyzbyte wstydu liczące na łatwą i szybką kasę i zapewne będące w lepszej sytuacji ekonomicznej niż niejeden z nas lub na dragi.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 16:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
terciaelektra wyglądała na dośc potrzebująca, z tego co mowiła, zbierała na wozek dla syna,
bo ma juz swoje lata(ponad 50) i chciałaby zeby chlopak miał łatwiej w zyciu jak jej zabraknie.
Nie wiem tylko jak skonczyła się ta transmisja kiedy dostała na prawde duzo zetonow i co się działo w nastepnej transmisji:)

Polska jest krajem o najmniejszej sciagalnosci alimentow z facetów, ponieważ kombinują udając ze sa biedni albo sie ulatniaja za granice, albo jeszcze co innego.
Szkoda, ze kiedy było ruchac to swietnie sobie radzili i sie nie uchylali.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 20:35 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
płotka :D
Obrazek

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 20:41 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Generalnie to żenada moczyć korniszona, a potem uchylać się od odpowiedzialności. Co ciekawe niejednej pani nie przeszkadza fakt, że jej men ma już dwójkę dzieci z inną, potem jest zdziwiona, że ją też zostawił z brzuchem. A za to wszystko muszą płacić osoby odpowiedzialne, nie decydujące się na dziecko wiedząc, że to wiąże się z finansami.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2015, 20:44 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Kocie Ty lepiej nie mocz korniszona bo u kocic 4raczki, 6raczki to norma alimenty Cie wykończą

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000 i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO