ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 19:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 16 cze 2015, 19:03 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 263
p_facet pisze:
nie zauwazylem aby jakas dziewczyna byla na ShowUp.tv inteligentna.. oprocz oczywiscie Takti !!!


Nie no bez przesady, jest kilka ogarniętych dziewczyn na ShowUp.tv.
Na pewno MrsStrangerXx można też zaliczyć, PaniElsa i Darktemptation też są ogarnięte... i pewnie w dolnych rzędach jeszcze kilka perełek by można znaleźć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 16 cze 2015, 21:11 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
FanChains pisze:
p_facet pisze:
nie zauwazylem aby jakas dziewczyna byla na ShowUp.tv inteligentna.. oprocz oczywiscie Takti !!!


Oprócz Taktownej jeszcze przynajmniej Chains jest bardzo inteligentna.

Oprocz Taktownej i Chains jeszcze przynajmniej NELUSZKE bym wymienil ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 16 cze 2015, 21:14 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Jeśli już offtopujemy, to nie rozumiem, czemu nikt nie wymienił Kocurka272.
Kotzureq ma wszak najwyższe iq na ShowUp.tv.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 16 cze 2015, 21:47 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
LoverOfCats pisze:
Jeśli już offtopujemy, to nie rozumiem, czemu nikt nie wymienił Kocurka272.
Kotzureq ma wszak najwyższe iq na ShowUp.tv.


Chodzą słuchy że Kotzurek ma iq doniczki. Jakby nie było właśnie pojechałeś pozostałe laski z ShowUp.tv ^-^


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 16 cze 2015, 22:04 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Trudno stwierdzić czy ktoś jest inteligentny przez tak krótki czas jakim jest obserwacja dziewczyny na transmisji. Dopiero w realnym życiu można powiedzieć coś więcej o danej osobie. Kocurek być może wygląda na niezbyt inteligentną, a w rzeczywistości jest odwrotnie. Tak samo w wypadku Takti może być odwrotnie i w wypadku innych dziewczyn.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 16 cze 2015, 22:05 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
LoverOfCats pisze:
Jeśli już offtopujemy, to nie rozumiem, czemu nikt nie wymienił Kocurka272.
Kotzureq ma wszak najwyższe iq na ShowUp.tv.



A kocurek mieszka na 30 piętrze? No to by w pewien sposób usprawiedliwiało słowo "najwyższe" :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 16 cze 2015, 22:14 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
kuszes pisze:
Oprocz Taktownej i Chains jeszcze przynajmniej NELUSZKE bym wymienil ;)


Nela zresztą nieraz zagląda do Taktownej na transmisje.

lukkki pisze:
Trudno stwierdzić czy ktoś jest inteligentny przez tak krótki czas jakim jest obserwacja dziewczyny na transmisji.


Jeśli porozmawiało się z nimi ileś razy na różne tematy łącznie przez kilka godzin, to ma się pewne pojęcie o ich inteligencji. Niektóre mogą udawać mniej inteligentne niż w rzeczywistości, ale w drugą stronę trudno symulować.

Taktowna w rzeczywistości może być tylko mądrzejsza niż na ShowUp.tv, Chains zresztą też. Bo w jaki sposób mogłyby symulować inteligencję i w pewnym sensie taką głęboką mądrość życiową przez tak wiele godzin?

Taktowna w ogóle jest zadziwiająca pod tym względem, ile wie na różne tematy, a Chains zachwyca swoją dojrzałością umysłową w wieku 22 lat i tym, jak pięknie potrafi się wypowiadać, ale i pisać (prowadzi blog, więc można się o tym przekonać).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 16 cze 2015, 22:55 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Problem jest wtedy, gdy wyraźnie inteligentna osoba ma diametralnie inne poglądy od naszych.
Kiedy spotykam idiotę, z którym się nie zgadzam, mogę jedynie żałować, że osoba taka ma prawa wyborcze, lecz jej zdanie niewiele mnie interesuje. Natomiast gdy spotykam kogoś wyraźnie na poziomie, jak Taktowna, a ewidentnie nie zgadzam się z nią w fundamentalnych kwestiach patrzenia na otaczającą rzeczywistość, to jest to dla mnie wysoce niepokojące.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 17 cze 2015, 07:58 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 318
lukkki pisze:
Trudno stwierdzić czy ktoś jest inteligentny przez tak krótki czas jakim jest obserwacja dziewczyny na transmisji. Dopiero w realnym życiu można powiedzieć coś więcej o danej osobie. Kocurek być może wygląda na niezbyt inteligentną, a w rzeczywistości jest odwrotnie. Tak samo w wypadku Takti może być odwrotnie i w wypadku innych dziewczyn.


oj lukkki, jeśli jest tak jak piszesz to większość dziewczyn przychodzi na ShowUp.tv kreować się na głupiutkie a tylko garstka udaje mądre?
można dzień, dwa byc kimś kim się nie jest, ale przez długi czas to nie przejdzie

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 17 cze 2015, 09:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2015, 08:11
Posty: 103
chyba Kocie musze Ci cos wytlumaczzyc. troche dziwne ze tu, ale skoro juz spamowac-to we wlasnym temacie.
mowisz o roznicy pogladow miedzy nami-politycznych jak rozumiem. podczas gdy tak naprawde nie pozwolono mi nawet ich wyrazic w pelni. gdy tylko odwazylam sie skrytykowac jedna ze stron zostalam: wyzwana od lewakow ( a to szczegolnie dla mnie bylo przykre, zwlaszcza jesli mowi to osoba, ktora zna kilka faktow o mnie), glupkow. Zarzucono mi pustke w glowie. to sa wlasnie te plonace stosy. intelektualne stosy. moje poglady nie roznia sie az tak mocno od Twoich i gdybys tylko nie wepchnal mi w usta "knebla" z napisem "glupiec" - byc moze udaloby mi sie na poziomie z Toba o tym porozmawiac. Polityka i religia maja kilka cech wspolnych, najwazniejsza z nich jest to ze nawet inteligentnego czlowieka potrafia zaprowadzic w krzaki fanatyzmu. Ale ja jeszcze w nas wierze Kocie, wiem ze mozemy rozmawiac jak dwoje w miare ogarnietych ludzi i wyciagac budujace wnioski z tych roznic pogladowych.

jesli juz rozmawiacie o inteligencji. Fanie Alicji inteligencja to niezawsze to samo co wiedza, a wyrachowanie latwo pomylic z dojrzaloscia. ale zgadzam sie, trudno jest przez wiele godzin udawac glupca, tak samo ciezko jest przez wiele godzin obcowac z glupota.

czesto tez odbiera sie madrej kobiecie prawo do zmyslowosci i odwrotnie- jesli pokazujesz cialo zapewne nie masz nic do zaoferowania intelektualnie. a kobieta, nawet ta najbardziej inteligentna, potrzebuje czasem pogrzac sie w sloncu waszych komplementow.

mam nadzieje ze ostatnie moje "tance-wygibance" sprawily niektorym z was odrobine przyjemnosci. robie sobie krociutka przerwe techniczno-zdrowotna ale wroce - wroce bo lubie. bo sprawia mi to przyjemnosc.

(wybaczcie mi nieprzyzwoicie dlugi post i zapewne rownie nieprzyzwoicie dluga liste bledow)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 17 cze 2015, 10:27 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 maja 2015, 14:12
Posty: 61
franka pisze:
lukkki pisze:
Trudno stwierdzić czy ktoś jest inteligentny przez tak krótki czas jakim jest obserwacja dziewczyny na transmisji. Dopiero w realnym życiu można powiedzieć coś więcej o danej osobie. Kocurek być może wygląda na niezbyt inteligentną, a w rzeczywistości jest odwrotnie. Tak samo w wypadku Takti może być odwrotnie i w wypadku innych dziewczyn.


oj lukkki, jeśli jest tak jak piszesz to większość dziewczyn przychodzi na ShowUp.tv kreować się na głupiutkie a tylko garstka udaje mądre?
można dzień, dwa byc kimś kim się nie jest, ale przez długi czas to nie przejdzie


Na przykładzie Anki92 widać, że można udawać dłużej kogoś kim się nie jest.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 17 cze 2015, 10:50 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Takti, popełniłaś zacny post, który nie powinien przejść bez echa.
To, co dla Ciebie może być odbierane jako fanatyzm, dla mnie jest trzymaniem się własnych wartości, bycie gorącym, a nie letnim, jak spora część pseudokatolików.
Cenię jednakże ludzi mających własne zdanie, może być absolutnie odmienne od mojego, bo wcale nie sądzę, bym miał monopol na prawdę obiektywną i z mniejszym lub większym skutkiem staram się przyjmować i rozumieć inne poglądy (patrz - Gtr).
Nigdy nie użyłem wobec Ciebie słowa głupia-głupiec, a już kolejny raz pośrednio mi to sugerujesz (oczywiście spotkamy się w sądzie, mój prawnik już szykuje pozew Obrazek ).
Co innego lewak - tak, to pamiętam i było to odpowiedzią na Twoją reakcję po ogłoszeniu wyników wyborów, do dziś zastanawiam się, jak mogłaś dojść do tak irracjonalnego wniosku <loc jest tym skrajnie oburzony, zniesmaczony i prowadzi głodówkę protestacyjną na znak sprzeciwu wobec reakcji Taktownej na wynik wyborów>

Reasumując - Takti jest bardzo zacna i lubię u niej po cichu fapać na transmisjach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 17 cze 2015, 17:05 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
LoverOfCats pisze:
Problem jest wtedy, gdy wyraźnie inteligentna osoba ma diametralnie inne poglądy od naszych.


Mam odwrotnie - lubię inteligentne osoby o poglądach innych niż moje. Wtedy można nawiązać ciekawą dyskusję. Potrafię luźno dyskutować o polityce albo religii i nie traktuję tego jako walki o honor. Jeśli chodzi o politykę, mimo że mam poglądy raczej lewicowe, socjaldemokratyczne (jednocześnie zdecydowanie niekomunistyczne), nie widzę w Polsce żadnej partii, która by reprezentowała mój system wartości (bo postkomunistyczne SLD z politycznym trupem Millerem to jakaś kpina, a większość lewicy w Polsce grzeje kanapę w kilkuosobowych partyjkach lub stowarzyszeniach i zajmuje się głupotami zamiast obroną prawdziwych wartości lewicowych - przede wszystkim godności i praw człowieka, pracownika i obywatela), więc też nie czuję potrzeby stawania w obronie polityków żadnej opcji. Może dlatego potrafię rozmawiać o polityce swobodnie i bez napinania się.

Takti pisze:
czesto tez odbiera sie madrej kobiecie prawo do zmyslowosci i odwrotnie- jesli pokazujesz cialo zapewne nie masz nic do zaoferowania intelektualnie. a kobieta, nawet ta najbardziej inteligentna, potrzebuje czasem pogrzac sie w sloncu waszych komplementow.


Ty masz zarówno piękne ciało, jak i niezwykły intelekt. Też złości mnie jednostronne podejście do kobiet prezentowane przez niektórych mężczyzn, którzy twierdzą, że atrakcyjność fizyczna u kobiet wyklucza mądrość i inteligencję. Wielu z nich próbuje wmawiać to sobie i innym dlatego, że sami czują się gorsi od kobiet, które mają tyle różnych zalet jednocześnie - i żeby poprawić mniemanie o sobie, próbują deprecjonować kobiety, zamiast starać się zmieniać swoje życie na lepsze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 cze 2015, 08:22 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2015, 08:11
Posty: 103
Kocie ..."myslalem ze Takti ma cos w glowie ale widocznie sie pomylilem"...to Twoje slowa. byla tam tez jeszcze jedna osoba ktora poprostu walnela prosto z mostu: jestes glupia. ale ustalilismy juz ze to poprostu emocje i nikt sie na nikogo nie gniewa. mi chodzi tylko o to, ze do przedstawienia moich pogladow politycznych... nigdy nie doszlo.
ale poniewaz jestem wielce ugodowa a i prawnikow sie boje, bardziej nawet niz wlochatych pajakow,sklonna jestem wystosowac do prasy ogolno narodowej notke z wyjasnieniem oraz drobnymi przeprosinami.
obawiam sie jednak LoC, ze po tych wszystkich szolapowych zmianach Twoja obecnosc na transmisji musi byc oficjalna. obiecuje jednak nie wywolywac Cie przed szereg zacny, cichy fapaczu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 cze 2015, 08:50 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Ta przerwa techniczno-zdrowotna do kiedy potrwa? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 cze 2015, 11:15 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2015, 08:11
Posty: 103
Wiepsz-ku moze tydzien, moze dwa. raczej nie wiecej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 cze 2015, 11:31 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Masz 3 dni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 cze 2015, 15:53 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 maja 2014, 15:09
Posty: 95
https://www.youtube.com/watch?v=7eGHyJUacFQ - twórczość Jesusa, jak widać wybrał dobre zajęcie :)(zaliczanie pań z ShowUp.tv i pseudomodelek)! Wielkie brawa :).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 cze 2015, 16:11 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Nawet fajna ta ruda ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 cze 2015, 16:14 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Kurier32 pisze:
jak widać wybrał dobre zajęcie :)(zaliczanie pań z ShowUp.tv i pseudomodelek)! Wielkie brawa :).


Czy naprawdę uważasz, że fotografowanie kobiet jest równoznaczne z - jak to określiłeś - "zaliczaniem" ich?

Zresztą z tego, co słyszałem i o czym sam mówił, to nie jest jego codzienna praca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO