ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 06:55 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 11:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: JOI
Post: 10 cze 2015, 17:28 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
No własnie nie do końca Bob- te laski w stylu dominatrix/ humiliatrix faktycznie sie nie rozbieraja, a jesli juz -pokazuja w klipach max piersi lub pupe( w majtach;))
Natomiast laski ktore nie mają charakteru dominującego robiąc joi rozbierają się i wręcz bawią dildosami;>

Napalona-dla niektórych to jest fetysz czy nawet silne uzaleznienie i nie zrozumie tego nikt, kto tego nie czuje( z jednej czy z drugiej strony)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: JOI
Post: 10 cze 2015, 17:41 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Zwykłe joi też nie zawsze jest rozbierane. Np GoddessSnow http://motherless.com/007E0B5 robi filmy z różnych kategorii i w żadnym nie ma nagości. W amerykańskich produkcjach często jest wykorzystywany partner trzymający kamerę. WankItNow robią rozbierane filmy ale tylko ze sztucznymi pindolami. Wszystko zależy od producenta.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: JOI
Post: 10 cze 2015, 18:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Bobek, ale napisałam ze te majace zapedy dominacyjne się nie rozbieraja:D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: JOI
Post: 10 cze 2015, 19:04 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
No ja jeszcze Elzy gołej nie widziałem (nie liczę tej nocy w Ciechocinku).


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: JOI
Post: 18 wrz 2015, 15:27 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 mar 2015, 17:11
Posty: 20
Jest to pewna forma dominacji może nie chodzi tu o samą instrukcję walenia - co jak robić bo dużo tu się nie wymyśli, można ewentualnie szybciej lub wolniej, ale o to, że jedna strona w tym przypadku kobieta ma władzę nad facetem i ten ma walić na jej widok i może dojść dopiero gdy Pani mu pozwoli zazwyczaj po odliczaniu od 10 czy 5 do 0, nie może tego zrobić ani wcześniej ani później tylko wtedy kiedy Pani zechce.

Dla mnie z racji moich upodobań w połączeniu z widokiem nóżek i stópek w szpilkach, to moja ulubiona forma dominacji na priv na ShowUp.tv i wcale nie trzeba tu jakiś wyzwisk czy wulgaryzmów jeśli oczywiście uległy słucha się swojej Pani. Wiadomo przez internet możliwości zadawania bólu przez dominę są niemożliwe, a mnie jakoś nie kręci bym sam się miał chłostać pejczem. Dlatego taka forma zniewolenia trochę psychicznego jak najbardziej mi pasuje. A najbardziej lubię pod koniec gdy jestem już blisko przy 1 a Pani celowo mi przedłuża i opóźnia moment kiedy będę mógł skończyć, lubię też błagać moją Panią by mi pozwoliła dojść. Orgazm po czymś takim jest o wiele bardziej intensywny.

Wchodzę na tego typu privy do jednej ulubionej dziewczyny (nie jest to Elsa), która nie jest z natury dominą ale wspólnie dobrze się dogadujemy i wiemy o chodzi. Ona wie co ja lubię i jak to ma wyglądać i naprawdę jestem po tym zadowolony. Zawsze zmęczony fizycznie ale i zadowolony.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO