ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Post: 11 kwie 2015, 22:42 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 kwie 2015, 10:16
Posty: 12
Ostrzegam przed graniem u Dagi w 'wygranie priva za lidera transmisji'. Krótki opis sytuacji : Lider do 22:48 wygrywa 15min priv, pare sekund przed końcem wypowiedzenia 0, zostałem liderem (40 żet), lecz oczywiście zlała to i kiedy dopominałem się o wygrany priv, odpowiedziała, że nie było 0 ( ;D ;D ) [oczywiście było zdj niżej] i 0 będzie jak skoczy palić fajke - chyba nie mogła przeboleć tego, aby dać 15min za taki śmieszny żeton, oczywiście to rozumiem ALE zasady to zasady, po to są aby je przestrzegać. Ok zanim skończyła palić dorzuciłem kolejne 50żet i tak jakby wygrałem znów jej 'drugą zasade'. Naciskałem dalej dopominając się o swój priv, lecz zlewka total... przyszedł typeczek rzucił jej 150żet - powiedziała tylko 'ok 15 min za 150żet', uznała, że więcej w tym momencie nie uzyska ;D . Mimo, iż inni użytkownicy wraz ze mną naciskali że tak się nie traktuję ludzi miała w to wyjebane i cieszyła się tylko od kogo przytuli więcej żetona. Cenie sobię uczciwe zabawy jak i inni użytkownicy, więc takie o to info 8)

Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 kwie 2015, 23:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
dbifuria2 pisze:
Ostrzegam przed graniem u Dagi w 'wygranie priva za lidera transmisji'. Krótki opis sytuacji : Lider do 22:48 wygrywa 15min priv, pare sekund przed końcem wypowiedzenia 0, zostałem liderem (40 żet), lecz oczywiście zlała to i kiedy dopominałem się o wygrany priv, odpowiedziała, że nie było 0 ( ;D ;D ) [oczywiście było zdj niżej] i 0 będzie jak skoczy palić fajke - chyba nie mogła przeboleć tego, aby dać 15min za taki śmieszny żeton, oczywiście to rozumiem ALE zasady to zasady, po to są aby je przestrzegać. Ok zanim skończyła palić dorzuciłem kolejne 50żet i tak jakby wygrałem znów jej 'drugą zasade'. Naciskałem dalej dopominając się o swój priv, lecz zlewka total... przyszedł typeczek rzucił jej 150żet - powiedziała tylko 'ok 15 min za 150żet', uznała, że więcej w tym momencie nie uzyska ;D . Mimo, iż inni użytkownicy wraz ze mną naciskali że tak się nie traktuję ludzi miała w to wyjebane i cieszyła się tylko od kogo przytuli więcej żetona. Cenie sobię uczciwe zabawy jak i inni użytkownicy, więc takie o to info 8)

Obrazek

Teraz juz nie pamietam Czy ktoras jeszcze tak nie robila :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 kwie 2015, 23:28 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 259
Nie wierze, że ten wpis zamieścił poszkodowany koleś. Od dawna podejrzewałem, że RedSweetChilli to dawna SexyGirlShow, ale dopiero dziś ktoś się do niej zwrócił imieniem "Daga" i na pewno nie był to OzunErotoman...

Także ten wpis jest prawdopodobnie dziełem Qulto666 ^^
Tak oto macie drogie transmitujące przykład co potrafią takie przydupasy - na czacie słodkie pierdy i komplementy, poza nim wbiją wam nóż w plecy ;b

P.S.

Pozatym, jeśli ktoś myśli że za 9zł dostanie ponad 10 minutowego priva z licytacji to się truszke zawiedzie xD Prędzej moderator ShowUp.tv zrobi trans z vertexem i pyskatą daną...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 09:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 kwie 2015, 10:16
Posty: 12
Nie zmienia to faktu, że był to scam. Powinna przyjąć to na klatę (a ma czym oddychać ;D ) i postąpić uczciwie, czyste lecenie w chuja za żeton.

It_was_not_me, typ właśnie dostał za 15zł 15min, więc nie tak dużo więcej, a rzucił po odliczaniu i nawet po spaleniu fajki w 1 napiwku, to nawet nie zdziwiłbym się faktem jakby to może jakiś znajomy ją przyszedł poratować, napisała tylko ok 15 min za 150 żet i od razu poszłi ;)

Jebać żetoniary


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 kwie 2015, 15:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 kwie 2015, 03:26
Posty: 6
Widać po niej że tania dzi....


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 kwie 2015, 15:23 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 10 mar 2014, 23:48
Posty: 119
Panowie... litosci...
Jak mozecie dawac nawet 10 zetkow na licytacjech?! Przeciez tak sie nie godzi!

_________________
Zakaz podawania kontaktu.pl


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 kwie 2015, 15:41 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:00
Posty: 217
Niektóre dziewczyny nie mówią o tym, ale to oczywiste, że jeśli wygrasz licytację, a nie będziesz minimum vipem (dasz mniej niż 100żet), to nie masz co liczyć na wygranie privka, bo jej zwyczajnie się to nie opłaca. I nie jest ważne to, że wygrałeś licytację uczciwie. One liczą na jak największą ilość żetonów i przez to dochodzi do dziwnych sytuacji.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 kwie 2015, 19:36 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Nie wiem czy oczywiste skoro nic nie powiedzą o tym. A potem dziwią się że trafiają do tego działu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 kwie 2015, 21:42 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 259
Cytuj:
A potem dziwią się że trafiają do tego działu.


To raczej niezbyt wielka kara dla nich ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 kwie 2015, 22:38 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 kwie 2015, 10:16
Posty: 12
It_was_not_me pisze:

To raczej niezbyt wielka kara dla nich ;)


Czy ja wiem... czyli odbieram to tak, że szmatix będzie Cie kopał w dupe a ty dalej będziesz wierny sypał jej złote ściany? ;D ;D ;D

Niemniej jednak, wszystkie tematy są pomocne i dają do zastanowienia gdzie przelewasz żeton ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 kwie 2015, 16:04 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 259
Cytuj:
Czy ja wiem... czyli odbieram to tak(...)


Odbieraj to jak chcesz, prawda jest taka, że panny które oszukiwały nadal to robią nie ponosząc żadnych konsekwencji. To forum nie jest tak popularne aby mogło wpływać na ilość osób na transmisjach.
W końcu jest jeszcze mentalność polaka - jak zobaczy że jest "szansa" na 30min orgazm z fajerwerkami i szampanem za 5zł to ma bardziej mokro w gaciach niż niejedna żetoniara na widok żółtej ściany ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 12:08 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 19 lut 2015, 11:12
Posty: 201
[quote="It_was_not_me"][quote]Czy ja wiem... czyli odbieram to tak(...)[/quote]

Odbieraj to jak chcesz, prawda jest taka, że panny które oszukiwały nadal to robią nie ponosząc żadnych konsekwencji. To forum nie jest tak popularne aby mogło wpływać na ilość osób na transmisjach.
W końcu jest jeszcze mentalność polaka - jak zobaczy że jest "szansa" na 30min orgazm z fajerwerkami i szampanem za 5zł to ma bardziej mokro w gaciach niż niejedna żetoniara na widok żółtej ściany ;)[/quote]

Lepiej się tego nie dało ująć. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 cze 2015, 16:21 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Jakiś czas temu miała konkurs że lider wygrywa, zebrała wtedy 5000 zet, przy tym spora ilość oglądających pisała że to ściema a osoba która od tak dała 3000 zet jest podstawiona. Ustawiła tego priva dla wygranego i poszła na niego, czas został zatrzymany po 15 sekundach.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO