ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 19:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Post: 04 maja 2015, 12:07 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 lut 2015, 17:16
Posty: 35
Anka (studentka z Poznania) kontra Nadia (długowłosa dziewczyna)

Ostatnimi czasy mamy dwie sailorki, po długiej nieobecności wróciła Ania, moje pytania brzmią:
Którą z sailorek oglądacie chętniej i dlaczego ?
Co sądzicie o jednej i o drugiej ?
U której bywacie częściej i czy są tu wielcy fani, którejś z dziewczyn ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2015, 20:45 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 14 sty 2014, 20:40
Posty: 6
sailor_m00n ( ta z Poznania) wróciła? WOW. Super wiadomość. Oczywiście, że wolę oryginał:) Druga też niczego sobie, ale transmisję
sailor_m00n miały coś w sobie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2015, 21:37 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 lut 2015, 17:16
Posty: 35
Ja akurat jestem za sailor numer dwa, czyli za Nadią.
Dlaczego nie Ania, nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha, ale zazwyczaj u niej oglądam rękaw, kawałek spódnicy i nic poza tym, że znika co chwilę na privki się nie dzieje, raz na x czasu podczas transmisji pokaże kawałek stanika i finito, ot cała transmisja... chyba bardziej mnie kręci to co do zaoferowania ma ta druga.
W sailor_moon się troszeczkę wkręciłem, nie powiem, że nie :D jest przesłodka, co prawda z privkami to jak wiatr zawiał, raz są raz ich nie ma, ale miło jest na nią po prostu popatrzeć


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2015, 18:50 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 maja 2015, 14:12
Posty: 61
Do dziś nie wiedziałem która to która. Kto wie może dojdzie do sytuacji że obie zrobią wspólną transmisję. Bardziej spodobała mi się sailor_m00n.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2015, 10:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
sailor_moon podpierniczyła sailor_m00n nick i leci na jej fejmie. W dodatku w podobny sposób prowadzi transmisję. Wczoraj doszło do konfrontacji obu pań. Jestem za sailor_m00n.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2015, 12:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 lut 2015, 17:16
Posty: 35
matiboy pisze:
sailor_moon podpierniczyła sailor_m00n nick i leci na jej fejmie. W dodatku w podobny sposób prowadzi transmisję. Wczoraj doszło do konfrontacji obu pań. Jestem za sailor_m00n.


w podobny sposób xD to się uśmiałem ;pp
Akademickie krzesełko i transmisja na tle białej ściany = sailor_m00n nigdy nie widziałem jej w innej wersji, poza tym zawsze przodem, eksponując piersi

natomiast druga, czyli sailor_moon robi różnie transmisje, jeśli siedzi - zawsze jest tyłem - ZAWSZE! Robi transmisje samych stóp, robi bose transmisje w ogrodzie, robi transmisje na stojąco, bokiem do oglądających i pokazuje głównie stopy i pośladki

więc co ma jedno do drugiego ? haha xD

tak dla porównania:
https://showuptv-archiver.com/profile/sailor-m00n
https://showuptv-archiver.com/profile/sailor-moon


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2015, 15:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
Siedzącą trans sailor-moon widziałem dopiero dziś. Kiedy u niej nie byłem to zawsze prowadziła trans na tle ściany na stojąco przy szafce. Nie wchodzę do niej za każdym razem i nie sprawdzam czy siedzi :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2015, 15:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 lut 2015, 17:16
Posty: 35
matiboy pisze:
Siedzącą trans sailor-moon widziałem dopiero dziś. Kiedy u niej nie byłem to zawsze prowadziła trans na tle ściany na stojąco przy szafce. Nie wchodzę do niej za każdym razem i nie sprawdzam czy siedzi :D


Tak czy inaczej to zupełnie dwie różne osoby i nie ma sensu (moim zdaniem) porównywać ich transmisji, skoro nick to i tak tylko przypadek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2015, 12:41 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:00
Posty: 217
Zakładając taki temat nie uniknie się porównywania jednej do drugiej. Proponuję założyć oddzielne.
sailor_m00n miała ostatnio ciekawy patent na transmisji, a mianowicie nadawała na dwie kamerki. Jedna normalnie frontowo, a druga od dołu w celu podglądania co Sailor ma pod spódniczką :D O ile na zagranicznych kamerkach jest to już dość popularne to na ShowUp.tv nie przypominam sobie by ktoś już nadawał w taki sposób. Bardzo fajna opcja i oby częściej wykorzystywała drugą kamerkę :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO