ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Post: 02 cze 2015, 17:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 mar 2014, 09:44
Posty: 11
Trochę siedzę już na ShowUp.tv i oglądam niektóre transmisje, jedne mnie interesują bardziej inne mniej, postanowiłem przyjrzeć się pewnej pani która "zawsze może", biega na privy z orgazmem nawet rzekomo kilkukrotnym w ciągu 10 minut. wraca z takiego priva i znowu zaprasza na kolejny mokry orgazm.

Prawdziwe oblicze hotblondie jest nieco inne ;) wystarczy zauważyć gdy panna przed realizacją danego celu znika gdzieś poza okno transmisji ze swoimi rękami a następnie przykłada rękę do cipki wewnętrzną stroną wkładając do środka 2 palce i po chwili magia, cipka robi się mokra :) już po samej barwie tych "soczków" widać że to nie naturalne soki tylko dzieło oliwki; na jej transmisjach zawsze pali się światło nawet w dzień a to dlatego że przy sztucznym świetle oliwka się błyszczy.

A co do squirtu którym tyle osób się u niej zachwyca polecam zrobić doświadczenie połączyć oliwkę i wodę lub mocz którym prawdopodobnie tryska pani blondie i szybko pocierać tą mieszankę a uzyskacie kolor tych soczków które u niej widać czyli mlecznobiały

Zapewne w odpowiedzi inni panowie zarzucą mi że nie mam racji ale myślę że znajdzie się tu ktoś kto ma takie wątpliwości co do jej transmisji jakie ja miałem i przyzna mi rację a jeśli nie ma takich osób to po tym poście znajdą się tacy którzy te wątpliwości będą mieli ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 cze 2015, 17:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
Byłem u niej wczoraj jak była na pierwszym miejscu przed północą. Ładnie się zabawiała cipeczką :D Nie zastanawiam się nad tym czy to jej soczki czy oliwka. Ważne, że jest mokra i cieszy oko :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 cze 2015, 18:58 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Zresetowałaby dosłownie minutę wcześniej transmisję i miałaby rekord wczoraj ^-^ A tak jej nie zaliczyli i znów wygrały siostry ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 cze 2015, 20:13 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
kamil pisze:
Trochę siedzę już na ShowUp.tv i oglądam niektóre transmisje, jedne mnie interesują bardziej inne mniej, postanowiłem przyjrzeć się pewnej pani która "zawsze może", biega na privy z orgazmem nawet rzekomo kilkukrotnym w ciągu 10 minut. wraca z takiego priva i znowu zaprasza na kolejny mokry orgazm.

Prawdziwe oblicze hotblondie jest nieco inne ;) wystarczy zauważyć gdy panna przed realizacją danego celu znika gdzieś poza okno transmisji ze swoimi rękami a następnie przykłada rękę do cipki wewnętrzną stroną wkładając do środka 2 palce i po chwili magia, cipka robi się mokra :) już po samej barwie tych "soczków" widać że to nie naturalne soki tylko dzieło oliwki; na jej transmisjach zawsze pali się światło nawet w dzień a to dlatego że przy sztucznym świetle oliwka się błyszczy.

A co do squirtu którym tyle osób się u niej zachwyca polecam zrobić doświadczenie połączyć oliwkę i wodę lub mocz którym prawdopodobnie tryska pani blondie i szybko pocierać tą mieszankę a uzyskacie kolor tych soczków które u niej widać czyli mlecznobiały

Zapewne w odpowiedzi inni panowie zarzucą mi że nie mam racji ale myślę że znajdzie się tu ktoś kto ma takie wątpliwości co do jej transmisji jakie ja miałem i przyzna mi rację a jeśli nie ma takich osób to po tym poście znajdą się tacy którzy te wątpliwości będą mieli ;)

zejdz na ziemie, to ShowUp.tv, jak szukasz true love, to rozejrzyj sie dookola


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 cze 2015, 22:46 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 lis 2014, 20:58
Posty: 216
Ja jej jeszcze zetona nie dalem a namawia i cele by chciala zeby byly robione w 5-10 min. Poza tym ja do niej nic nie mam. Ładne cialko i cipeczka. Jak sie bawi tak sie bawi i nie zamierzam jej unikac :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 cze 2015, 09:38 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 kwie 2015, 13:05
Posty: 15
kamil pisze:
Trochę siedzę już na ShowUp.tv i oglądam niektóre transmisje, jedne mnie interesują bardziej inne mniej, postanowiłem przyjrzeć się pewnej pani która "zawsze może", biega na privy z orgazmem nawet rzekomo kilkukrotnym w ciągu 10 minut. wraca z takiego priva i znowu zaprasza na kolejny mokry orgazm.

Prawdziwe oblicze hotblondie jest nieco inne ;) wystarczy zauważyć gdy panna przed realizacją danego celu znika gdzieś poza okno transmisji ze swoimi rękami a następnie przykłada rękę do cipki wewnętrzną stroną wkładając do środka 2 palce i po chwili magia, cipka robi się mokra :) już po samej barwie tych "soczków" widać że to nie naturalne soki tylko dzieło oliwki; na jej transmisjach zawsze pali się światło nawet w dzień a to dlatego że przy sztucznym świetle oliwka się błyszczy.

A co do squirtu którym tyle osób się u niej zachwyca polecam zrobić doświadczenie połączyć oliwkę i wodę lub mocz którym prawdopodobnie tryska pani blondie i szybko pocierać tą mieszankę a uzyskacie kolor tych soczków które u niej widać czyli mlecznobiały

Zapewne w odpowiedzi inni panowie zarzucą mi że nie mam racji ale myślę że znajdzie się tu ktoś kto ma takie wątpliwości co do jej transmisji jakie ja miałem i przyzna mi rację a jeśli nie ma takich osób to po tym poście znajdą się tacy którzy te wątpliwości będą mieli ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 cze 2015, 14:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 maja 2015, 14:10
Posty: 203
kamil pisze:



A co do squirtu którym tyle osób się u niej zachwyca polecam zrobić doświadczenie połączyć oliwkę i wodę lub mocz którym prawdopodobnie tryska pani blondie i szybko pocierać tą mieszankę a uzyskacie kolor tych soczków które u niej widać czyli mlecznobiały


Sprawdzałeś?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 cze 2015, 16:04 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 mar 2014, 09:44
Posty: 11
Alvaro320 pisze:
Sprawdzałeś?

Tak, kolor wyszedł dokładnie taki sam ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 cze 2015, 19:24 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 cze 2015, 17:52
Posty: 12
Hejka,dzięki za utworzenie tego wątku,bo on mnie zmobilizował do założenia konta.
Do w/w pani zaglądam od jakiegos czasu.Ciało ma ładne,ale żetoniara z niej paskudna.Są dziewczyny na ShowUp.tv,po których już na wejściu widać,że siedzą tam dla kasy.Ona właśnie do takich należy.Jest wręcz natrętna z tą swoją pazernością.A jej cipka hm,hm myślę sobie jakcy faceci są naiwni:)Wystarczy,że zobaczą nasmarowaną cipkę oliwką i cieszą się jak dzieci:)Zachwyty w stulu "o jaka mokra cipka" rozbawiają mnie.Czy naprawdę facetom tak mało do szczęścia potrzeba?;)
I jeszcze coś a mianowicie jej sikanie na ogóle.Ups,pardon to teraz squirt się nazywa:)Tak,duża ilość oliwki + mocz + sine pocieranie = ciecz o białawym zabarwieniu,co hotblondie nazywa "soczkami".Dlatego też tą sztuczkę jest w stanie wykonać na każdym wibro oraz za pomocą palców.
Czy to popieracie czy też nie zauważcie cały jej rytuał na ogólnej transmisji.Krok po kroku;)Ręce uciekające poza kadr kamery w celu nabrania oliwki itd. itd.
Jestem przekonany,że gdyby podczas jej pokazu na transmisji ogólnej lub prywatnej jej ręce były cały czas widoczne dla oglądającego - ta dziewuszka nie miałaby nic do pokazania prócz ładnego ciała.
Hotblondie zabiorę cię kiedyś na takiego priva czyli ręce tylko i wyłącznie w kadrze kamerki:)Wtedy pokażesz co potrafisz ;)

PS. Dla jasności,doświadczenie z oliwką i moczem wykonałem na żonie:)
Pozdrawiam naiwnych oglądających.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO