ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 maja 2015, 18:13 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 03 mar 2014, 20:30
Posty: 76
to i ja się wypowiem. Od samego ich początku niemałą radochę sprawiało mi oglądanie tej patologii. Zastanawiałam się co siedzi w głowie tego pseuodo faceta, że za kilkanaście złotych sprzedaje (bo inaczej tego nazwać nie można) swoją dziewczynę i jeszcze z siebie robi kretyna. Myślałam też nad powodem dla którego tak młode dziewczyny decydują się na uczestniczenie w ich transmisjach. Codziennie przecież po kilkanaście godzin nadawali. Ten pseudo facet lepiej by poszedł do pracy i zarobiłby dużo więcej. Widać było, że transmisje nakierowane były tylko na zarobek. Cele były realizowane tylko by były zrobione. Żadnego normalnego człowieka te minetki czy placówki kręcić nie miały prawa. Ich transmisje miały oglądalność ze względu na patologię, inaczej tego wyjaśnić nie umiem. Zrobiło się z tego reality show a nie sex show. W miarę upływu czasu dziewczyny tyły (zobaczcie na Majkę) i tylko nawoływały do dawania żetonów. O ile jeszcze pokazywanie się w parze może transmitujących kręcić np. Jak Kamasutra (choć w przypadku Igora i Mai to nie wchodzi w grę) i jestem w stanie to zrozumieć, to nie zrozumiem tych ich castingów i tego że facet pozwalał by jego dziewczyna robiła takie rzeczy przy przypadkowych gościach z Neta. Co do kota to żal mi go i też mam nadzieję że karma do nich wróci. Nie mogę pojąć ich głupoty która objawiła się m.in. w momencie gdy zdziwili się że ich nagrania są w sieci czy gdy myśleli, że konkurencyjne forum jest forum oficjalnym. Po tym co stało się Marcie doszłam do wniosku, że ci ludzie naprawdę mają ze sobą problem, szkoda tylko że spadając na dno pociagneli za sobą Martę. Wg. Mnie Igor powinien odpowiadać za namawianie małoletniej do nierzadu i innych czynności seksualnych (kiedy zaczęli nadawać nie miała 18 lat). Da się to podpiąć jeszcze pod inne paragrafy z KK. Strasznie się nimi brzydzę i nakopałabym im za Martę. Dziewczyna miała problemy, a oni podlega to wykorzystali. Do tego ich obojętny stosunek do jej śmierci. Ci ludzie nie są warci jakiegokolwiek zainteresowania. Może tak inny reportaż o nich w TVN - o tym jak dorosły facet nakłania swoją młodą dziewczynę do tego wszystkiego i jak pociągnął na dno dziewczynę, która miała przed sobą całe życie i tak naprawdę była jeszcze dzieckiem. Jak myślicie od czego Marta chciała uciec ćpając to gówno? Odpowiedzcie sobie sami.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2015, 18:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2015, 01:02
Posty: 7
na temat ich zeszlorocznych transmiosji bylo gadane wiele razy i nie bede sie wypowiadac, ale teraz bardzo lubie ich ogladac bo nastapila zmiana ich transmisji i wiem co nie co na temat sprawy z nonkomformistka.


wracajac do tematu to dlaczego kończysz temat nonkonormistka? bo ktoś Cię sprowadził na ziemię i napisał jak naprawde było?
stracili twarz i teraz hejtuja i obgaduja. domniemam ze z tego tytulu i tego co twierdzisz to ty we wlasnej osobie ich zniszczylas i teraz sie mszczą na tobie. bylo tak?
bo z tego co widze to pojawilas sie nagle na ich transmisji-oni twierdza ze nie maja pojecia kim jestes- i pierwsza zaczelas robic z nimi wojny, a teraz robisz z siebie ofiare i krzyczysz ze to oni niby pierwsi ciebie zaatakowali.

co do bana
poczytaj sobie regulamin showupa, każdy kto obraża innego uzytkownika dostanie karę, więc nie rób z siebie męczennika. tak naprawdę nie słyszę żeby oni ciebie jakoś obrażali czy w ogóle gadali na twoj temat. to ty bez przerwy u siebie nadajesz na nich więc nie stękaj że zostałaś ukarana. a tą swoją "prawdę" to albo napisz do nich i wyjaśnij albo wsadź se w dupe.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2015, 19:04 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 kwie 2015, 15:57
Posty: 14
Jak można być takim potworem żeby zagłodzić kota, no jak? Te potwory łażą sobie napojone i nażarte a niewinna istota, za którą wzięli odpowiedzialność przez ich skrajny kretynizm odeszła. Szlag mnie trafia jak czytam o takich sytuacjach, powinni być zbanowani i skończeni. Niestety taka patologia wzbudza ciekawość co niektórych i z tego mają widzów chyba jedynie, bo są odrażający a ich transmisje obleśne i słabe. Żal pozostaje też wobec dziewczyn, które miały ich adres a nie zawiadomiły nawet TOZu, wystarczyłby telefon lub konkretny email do TOZu lub fundacji z danego miasta. Brzydzę się nimi wszystkimi, nie ma nic gorszego niż znęcanie się nad zwierzakiem, zamknięcie go samego i zagłodzenie horror! Sama też mam zwierzaka i również czasem wyjeżdżam, ale albo zabieram zwierzaka ze sobą, albo załatwiam mu dobrą opiekę albo zostawiam go w idealnych warunkach z dostępem do dużej ilości wody a nie jedna miseczka, która w dodatku może się przewrócić!!! Mam nadzieję, że karma wróci i skończą w podobnych okolicznościach. Te pustaki nie przejmą się ani zwierzęciem ani człowiekiem, myślą tylko o sobie. I dość o tym dnie, nie są warci nawet kilku słów pogardy, zwykłe zera i tyle w temacie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2015, 19:07 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2015, 01:02
Posty: 7
zielony pisze:
Jak myślicie od czego Marta chciała uciec ćpając to gówno? Odpowiedzcie sobie sami.


przez Igora? śmieszna jesteś, wejdź na fejsbuka, znajdź jakąś znajomą Marty i napisz do niej co się stało i wtedy wypisuj takie brednie.
ja sie pofatygowałem po tym co napisałaś.
odkad wyprowadzila sie od igora i mai, jej matka zmuszała ją do oddawania się za pieniądze, wiele razy była gwałcona.
pomyśl osiem razy zanim cos napiszesz.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2015, 19:55 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 15 sty 2014, 17:58
Posty: 102
LovelasGD pisze:
zielony pisze:
Jak myślicie od czego Marta chciała uciec ćpając to gówno? Odpowiedzcie sobie sami.


przez Igora? śmieszna jesteś, wejdź na fejsbuka, znajdź jakąś znajomą Marty i napisz do niej co się stało i wtedy wypisuj takie brednie.
ja sie pofatygowałem po tym co napisałaś.
odkad wyprowadzila sie od igora i mai, jej matka zmuszała ją do oddawania się za pieniądze, wiele razy była gwałcona.
pomyśl osiem razy zanim cos napiszesz.


To bardzo poważne oskarżenie.
Zastanawiam sie gdzie byli jej rodzice jak jeszcze nieletnia Marta wystepowala na ShowUp.tv. Niemożliwe, zeby o tym nie wiedzieli.
Jak dla mnie to rodzina patologiczna, seksilaseczki tez.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 maja 2015, 10:14 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 kwie 2015, 16:10
Posty: 52
A bo to wszyscy rodzice wszystko wiedza? Nawet jak ktos im to powiedzial, to uwierzyli? Nie ma co winic rodzicow, przed pierdolnieciem na umysle nie moga nikogo uratowac.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 maja 2015, 17:51 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
Wiedzieli...mało że wiedzieli to cały czas Ruda huczy o tym wszystkim, wymieniają sie jej zdjęciami z transmisji nawet na wykopie :/
To nie jest zabawne dla tej rodzina w geście seksilaseczek jest aby zgłosili te materiały! a nie bardziej promowali i wrzucali nowe !


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 maja 2015, 20:35 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Ja nie wiem czy sexilaseczki nie będą mieli z tego względu problemów z policją jak to wszystko wyjdzie na jaw.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 maja 2015, 21:37 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 15 sty 2014, 17:58
Posty: 102
nawet bloga prowadzili :P

https://seksilaseczkii.wordpress.com/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 maja 2015, 05:33 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
Mikej pisze:
Ja nie wiem czy sexilaseczki nie będą mieli z tego względu problemów z policją jak to wszystko wyjdzie na jaw.


Mogą mieć :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 maja 2015, 20:41 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Chodzi mi tutaj oczywiście o to co się działo z Marta przed śmiercią. O ile to prawda

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2015, 16:00 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2015, 15:28
Posty: 52
Watpie by polscy psiarze zajmowali sie czyms takim. serio.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2015, 19:34 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Wolą zabierać prawo jazdy za 50+

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2015, 21:38 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
ciekawe, że nagle bloga ktoś zakłada, gdy ponoć o jedną seksilaseczkę mniej na tym ziemskim padole łez i rozpaczy...
a to pomawianie rodziny jest podłe... ktoś, kto występuje na kamerkach i jest pełnoletni wie co robi i jakie są tego konsekwencje...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2015, 21:45 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 kwie 2015, 23:03
Posty: 28
o zmarłych się mówi albo dobrze albo wcale..więc zejdźcie z tonu i trochę szacunku


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2015, 22:05 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
płotka pisze:
oto co z facetem robi pukanie przypadkowej laski bez gumy.Totalna odpierdolka w głowie.


Płotka... a ty nie wiesz, że seksilaseczka miała konto modelingowe??? spytaj innych forumowiczów lub przeszperaj wcześniejsze posty... mój post jak najbardziej był na miejscu...
poczytaj sobie http://www.newsweek.pl/modelki-z-instag ... 816,1.html

ps.ktoś ciebie skrzywdził - ty moje biedactwo - że tak do mnie od tyłu podchodzisz??? ty i twoje przerośnięte... ego ;-) co ma wspólnego BR z tym wątkiem niby... masz pretensje o to, że gadałem o tym lewym obiegu żetonów, który prowadzisz??


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2015, 22:14 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Twetty pisze:

ps.ktoś ciebie skrzywdził - ty moje biedactwo - że tak do mnie od tyłu podchodzisz??? ty i twoje przerośnięte... ego ;-) co ma wspólnego BR z tym wątkiem niby... masz pretensje o to, że gadałem o tym lewym obiegu żetonów, który prowadzisz??


chyba nie wiesz co to lewy obieg zetonow, a co to sprzedaz zetonow;>
najpierw sie ogarnij, a potem zabieraj głos.

Poza tym zwroc uwage, ze wpisy na tym blogu sa z 3 stycznia, a Marta zmarła w tym miesiącu:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2015, 22:56 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
sprawdzam czy mała wesz się mnie czepia przypadkowo czy ma mnie na oku... spoko... oby tobie cała ikra obumarła...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2015, 23:58 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 kwie 2015, 13:05
Posty: 15
Mikej pisze:
Całkiem możliwe, że prawda co mówi ponieważ na fb konto zostało zdezaktywowane.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 cze 2015, 09:22 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
Przestańcie poruszać temat Marty, oni nie mieli z nią nic wspólnego bo sie nie widzieli odkąd odeszła z ich trans...
Nie mieszajcie jednego z drugim bo nie to ani ja miałam za cel ani inni.
O niej koniec.
Była, nie ma.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO