ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 06:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: zbiornik
Post: 06 maja 2015, 22:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Witam mam na zbiorniku 830kredytów- sprzedam je za 83zł (+ewentualne 5zł przez bluecash)
Jeśli ktos tam bywa i ma potrzebe na ichniejsza walute to poprosze o info, jakos sie skontaktujemy:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zbiornik
Post: 09 maja 2015, 22:51 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
płotka... czy ty nie uprawiasz lewego obiegu żetonów??? ale z ciebie damulka warta grzechu... szykuj się...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zbiornik
Post: 09 maja 2015, 23:13 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
co mi obiecujesz ruchaczu laseczek bez kondomow?

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zbiornik
Post: 11 maja 2015, 21:12 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
ona mówiła, że mnie kocha i że ZAWSZE uprawia bezpieczny sex... cóż-nigdy więcej nie uwierzę ponętnej kobiecie o diabelskich oczkach i ciałku tancerki;-) haha gdybyś widziała ją bez makijażu i w tych łachach, w których chodzi na co dzień-to byś jej od razu nie rozpoznała...

Plotka,a ty nigdy z nikim bez gumy nie robisz tego?? takie "zawodowe" wypaczenie??? ;-) siedzi u konkurencji i uważa się za wyrocznię w każdej sprawie...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zbiornik
Post: 11 maja 2015, 21:15 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
A Tobie się mózg zszedł razem z krwią do kutasa.
Widać, ze nie szanujesz swojego zdrowia.
A nie mówiła Ci czasem, że Cię KOCHA?

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zbiornik
Post: 11 maja 2015, 23:54 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
generalnie mówiła, że jest singielką... i że ma DUŻO KOLEŻANEK LES... i że ona jako jedyna spotyka się z facetami... generalnie mi układ pasował...
zdrowie to jedno... ale kto kogo narażał to inna sprawa-ona mocno naciskała, żeby był "spontaniczny numerek"... o seksie grupowym nie wspominała... ciekawe, czy jej znajomi się badają... tak to jest, jak się spotyka z kimś na przypadkowy seks...

nie wiem czy wiesz-jest tyle sposobów łapania różnych dolegliwości, że lepiej zachowywać celibat... od samego seksu oralnego też można się zarazić różnymi chorobami... ja się badam systematycznie... a ty, plotka??? ty masz 100%% pewności, że zachowujesz się odpowiedzialnie?? spójrz w lusterko i spytaj-"jeśli tu są dziweczki, to lustereczko niech pęknie, jeśli nie pęknie-to tylko same damy podziwiają swoją urodę w odbiciu"... :) :) :)

zaczynam podejrzewać, że mnie nie lubisz... C:-) C:-) C:-) ale pewności nie mam-bardziej się musisz postarać


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zbiornik
Post: 12 maja 2015, 09:32 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Tak zachowuje się odpowiedzialnie :)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zbiornik
Post: 12 maja 2015, 23:42 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
jesteś damą we własnym, subiektywnym mniemaniu-ty wzorze kobiecej ogłady i dwuznacznego wdzięku... nie robisz badań, bo nie masz propozycji, z których korzystasz... a jeśli korzystasz-to ukrywasz ten fakt przed innymi... biedaczka-nadmiar żetonów sprzedaje, bo nie ma czym przyprawić zupy burakowej w garncu...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zbiornik
Post: 13 maja 2015, 00:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
oj Twetty jak Ty mnie dobrze znasz, jak nikt.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zbiornik
Post: 13 maja 2015, 10:46 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
a na huj mnie ten zbiornik :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zbiornik
Post: 14 maja 2015, 03:15 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
płotka pisze:
oj Twetty jak Ty mnie dobrze znasz, jak nikt.


Ale ja cię nie znam-i tak szczerze to czytałem, co inni bywalcy forum pisali o tobie i to mi w zupełności wystarcza...
Twój cynizm nie robi na mnie takiego dużego wrażenia... swoją drogą to siara by była, jakby ktoś ciebie zabrał do wykwintnej restauracji... tobie można postawić danie w budce z hot-dogami!!!!Spotkasz tam pewnie starych znajomych, z którymi zaczynałaś swoją przygodę na ShowUp.tv...

Ja się śmieję, że ta lala, o której mi przypominasz, doi innych na milionowe napiwki w podejrzanych klubach gogo... jakby ludziska wiedzieli, co robiła wcześniej i jak wyglądała-nie tknęli by jej na obecnych warunkach... szkoda też, że klienci tych jej klubów nie wiedzą, że to ćpunka... trawsko czy podobne specyfiki-klub by się tłumaczył z pracowników, których zatrudnia...i dlaczego pozwala, by ćpunka miała dostęp do karty kredytowej klienta... sprawa w sądzie wygrana...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zbiornik
Post: 14 maja 2015, 09:39 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Twetty pisze:
płotka pisze:
oj Twetty jak Ty mnie dobrze znasz, jak nikt.


Ale ja cię nie znam-i tak szczerze to czytałem, co inni bywalcy forum pisali o tobie i to mi w zupełności wystarcza...
Twój cynizm nie robi na mnie takiego dużego wrażenia... swoją drogą to siara by była, jakby ktoś ciebie zabrał do wykwintnej restauracji... tobie można postawić danie w budce z hot-dogami!!!!


Myślisz,że az takie mam chujowe maniery, ze nie umiem jesc nozem i widelcem?
to faktycznie siara;/

Twetty pisze:
Spotkasz tam pewnie starych znajomych, z którymi zaczynałaś swoją przygodę na ShowUp.tv...

no widzisz, a jednak mnie znasz:D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zbiornik
Post: 15 maja 2015, 05:57 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
cóż... nie wiem czy widelcem umiesz jeść... ale problem w tym, że siorbiesz przy jedzeniu i zatruwasz powietrze skuteczniej niż kolega spod budki z hot-dogami...
mam obraz ciebie-ale czy ja wiem, czy warto zacieśniać zażyłość z takim kimś jak ty??? Może prawda jest straszniejsza, niż przypuszczamy- JA i TY jesteśmy warci siebie nawzajem... eeee szkoda gadać...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO