ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 maja 2015, 13:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 maja 2015, 11:16
Posty: 13
jedna jest kierowniczką w sklepie odzieżowym,druga pracuje jako pielęgniarka itd itd a trzecia daje dupy za kasę czyli jest zwykła prostą dziwką,co do jej urody to chyba nie jest taka piękna skoro musi się reklamować na tym portalu ot takie moje zdanie choć pewnie co czwarty w niej zakochany i liczy że przeleci ją za friko ;) ..........wydaje się sympatyczna więc szkoda że aż tak nisko upadła

pzdr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2015, 15:17 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 mar 2015, 09:56
Posty: 176
Maq pisze:
Ja tam lubie spine:P


Dobra spina nie jest zła, ale w towarzystwie które zna granice i co drugie słowo nie używa słów na k... i ch...
A tutaj, w towarzystwie na poziomie krzyżówki gimbazy z trollem ma to poziom rynsztoka i zwykłego obrażania, a na coś takiego to tylko dać w ryj albo olać. Z racji tego że przez internet w ryj dać ciężko można jedynie olać.
A zmysłowa niech nadaje i niech się puszcza do końca świata i jeden dzień dłużej. Gdyby nie to to niektóre korniszony byłyby prawiczkami do końca życia.
Ave :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2015, 03:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 mar 2015, 07:01
Posty: 23
...wydaje się sympatyczna więc szkoda że aż tak nisko upadła




Uważasz ze upadlam nisko na jakiejś podstawie?? Nie bede wnikać ani tym bardziej wmawiać ci ze nie masz racji bk z doświadczenia wiem ze to bez sensu. Przeciez wiesz najlepiej jaka jestem i co mną kieruje. Dlatego pytam ponownie czemu moje życie muszę powinnam traktować jako porażkę bo nie wiem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2015, 12:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
Zmysłowa doczekamy się kiedyś niskiego i realnego do uzbierania celu? :D 8tys za prysznic na publicznym to trochę przesada :D Domyślam się, że cele ustawiasz tylko dlatego, żeby nikt się nie czepiał, że ich nie ma :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2015, 23:47 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 sty 2014, 14:03
Posty: 259
Z tego co widziałem to u Zmyslowej nie ma prv. Raz widziałem jakieś losy i wtedy były ustawione prv. Być moze sie myle gdyż rzadko jestem na Jej transmisjach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2015, 11:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 mar 2015, 07:01
Posty: 23
Słuchajcie jak mowię ze nie jestem dla żetonów na ShowUp.tv to nie wierzycie i tak wiec te cele sa z kosmosu ustawiane przeze mnie j tyle.fsktycznie priv do tej pory nie było ale i te ustawiłam dla świętego spokoju. Na ta chwile juz wiem ze czegokolwiek bym nie zrobiła to i tak bedzie cos nie pasowało. A skoro tak czy inaczej wychodzi ze jest zle i nie pasuje i mało wiecznie tk moze najlepiej wcale


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2015, 13:56 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
O ile dobrze pamiętam to na początku były privki z rozmową. Czasem można wygrać kąpiel w losowaniu, ale to bardzo rzadko. Zmysłowa nie denerwuj się my tylko pytamy :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2015, 11:48 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 mar 2015, 07:01
Posty: 23
A zmysłowa niech nadaje i niech się puszcza do końca świata i jeden dzień dłużej. Gdyby nie to to niektóre korniszony byłyby prawiczkami do końca życia.



Uśmiechnęłam się czytając to naprawdę. Dziękuję... :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2015, 11:50 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 mar 2015, 07:01
Posty: 23
. Zmysłowa nie denerwuj się my tylko pytamy


Nie denerwuję się, bardziej irytuję ale zdaję sobię sprawę, że to walka z wiatrakami i nie jestem w stanie zrobić tak żeby każdy był zadowolony. Najleep[iej jeśli przestanę wogólę się przejmować i będę robić swoje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2015, 12:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 maja 2015, 11:16
Posty: 13
Zmysłowa.....irytują Cię wpisy,to zrozumiałe,ale przecież jesteś sama sobie winna,wywalając tutaj wszystkim że jesteś kurwą...trzeba było napisać że pracujesz w cukierni i byłby święty spokój po co ta cała szopka z tym czym się zajmujesz ...ja mogę jedynie to zrozumieć jako chwyt marketingowy ....i żeby było jasne nie atakuję Cię ani nie bronię , po prostu wyrażam swoją opinię.

pzdr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2015, 13:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 mar 2015, 09:56
Posty: 176
surgeon pisze:
ale przecież jesteś sama sobie winna,wywalając tutaj wszystkim że jesteś kurwą..


Czemu sama jest sobie winna? W końcu to najstarszy zawód świata :) Starszy niż cukiernik tak na marginesie.
Kurtyzany, były kiedyś wielce szanowane. Dzisiejsza hipokryzja świata sprawia że jest inaczej :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2015, 17:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 maja 2015, 11:16
Posty: 13
ktokolwiek pisze:
surgeon pisze:
ale przecież jesteś sama sobie winna,wywalając tutaj wszystkim że jesteś kurwą..


Czemu sama jest sobie winna? W końcu to najstarszy zawód świata :) Starszy niż cukiernik tak na marginesie.
Kurtyzany, były kiedyś wielce szanowane. Dzisiejsza hipokryzja świata sprawia że jest inaczej :)



Nie można porównywać Kurtyzany sprzed 400 lat do dzisiejszej dziwki to tak jakby porównywać ..... Fiata punto do Bugatti ,to trochę inne światy :)

pzdr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2015, 17:51 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 mar 2015, 09:56
Posty: 176
Nie wiem, nie korzystałem 400 lat temu ;)
Jedna i druga dawała za kasę, prezenty i inne dobra.
No ale wtedy nie było internetu, teraz można sobie pohejtować anonimowo ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2015, 20:40 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
zmyslowaa pisze:
. Zmysłowa nie denerwuj się my tylko pytamy


Nie denerwuję się, bardziej irytuję ale zdaję sobię sprawę, że to walka z wiatrakami i nie jestem w stanie zrobić tak żeby każdy był zadowolony. Najleep[iej jeśli przestanę wogólę się przejmować i będę robić swoje

dokladnie! jeszcze sie taki nie urodzil, co by wszystkim dogodzil, dla mnie jestes super!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2015, 00:58 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 mar 2015, 07:01
Posty: 23
Zmysłowa.....irytują Cię wpisy,to zrozumiałe,ale przecież jesteś sama sobie winna,wywalając tutaj wszystkim że jesteś kurwą...trzeba było napisać że pracujesz w cukierni i byłby święty spokój po co ta cała szopka z tym czym się zajmujesz ...ja mogę jedynie to zrozumieć jako chwyt marketingowy ....i żeby było jasne nie atakuję Cię ani nie bronię , po prostu wyrażam swoją opinię

nie do konca zrozumiales. mi nie irytuja wpisy, absolutnie nie. irytuje mnie jak ktos wchodzi i wyjezdza z tekstem "pokaz dupe"
i nie tylkko do mnie (kurwy)
ale i do innych dziewczyn ... a moze najpierw jakiues czesc beee mee pocaluj mnie w nos/?? cokolwiek? nie no zenada. a to ze jestem kurwa jak zgrabnie to nazwales nie zmienia faktu ze na ShowUp.tv nie mam klientow i nie musze dla nikogo sie rozbierac. tyle dziekuje dobranoc


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2015, 14:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
Zmysłowa wiesz co się stało z Vikusią? Będzie jeszcze na ShowUp.tv czy już dała sobie spokój z kamerkami? Polubiłem ją trochę, a i niezła z niej laska:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2015, 03:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 mar 2015, 07:01
Posty: 23
A ja wyglądam na jej sekretarkę?? Gdybys śledził moje transmisje to byś wiedział że nie mam z nia kontaktu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2015, 12:55 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:00
Posty: 217
Zmysłowa dziś w trasie kierunek Białystok. Czyżby spotkanie Królowa + Caryca nam się szykowało? :D Po takiej transmisji serwery ShowUp.tv by padły na 100% :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2015, 18:24 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
zmyslowaa pisze:
A ja wyglądam na jej sekretarkę?? Gdybys śledził moje transmisje to byś wiedział że nie mam z nia kontaktu


Ja pikole coś Ty taka nerwowa. Nie siedzę na Twoich transmisjach i nie śledzę namiętnie wszystkiego co mówisz. Vikusia bywała u Ciebie na trans, a Ty bywasz na forum to zapytałem przy okazji. Nie było pytania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2015, 01:47 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 maja 2014, 15:09
Posty: 95
Ta kurwa jest nieźle rozwydrzona...

http://www.roksa.pl/lpl/anons.php?nr=245157 - anons po prostu rozwala. Nie dziwota, że nikt takiej idiotki nie odwiedza :). Na garso, to szwagier dobrze opisał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO