ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 10:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 maja 2014, 23:18 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
i admin przekatuje ludzi zapodając hasła o 3-4 w nocy ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2014, 16:09 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Możemy tak zrobić... Każda odpowiedź = 25 żetonów. Dziennie postaram się umieścić 1-5 takich wpisów :))


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2014, 17:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2014, 09:23
Posty: 2
Admin w chuja nie wal, posłałem Ci maila i czekam.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 maja 2014, 17:24 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
UpUpUp pisze:
Admin w chuja nie wal, posłałem Ci maila i czekam.



gdzie tego maila napisałeś?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2014, 21:51 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
konkurs aktywny? bo nie wiem czy wypatrywać ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2014, 22:13 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 maja 2014, 14:42
Posty: 56
wypatruj :) admin zaskakuje w najmniej spodziewanych momentach :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 cze 2014, 08:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 cze 2014, 08:08
Posty: 2
Czyli nigdy nie wiadomo kiedy i o której? Pobawię się też, może uda mi się coś ustrzelić.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 cze 2014, 09:45 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 23:55
Posty: 92
z botem coolorkiem nie wygrasz;p


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 cze 2014, 09:47 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 maja 2014, 14:42
Posty: 56
mi sie udalo :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2014, 19:50 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
hehe ja mam takiego bota, że daję Wam szansę w niektórych godzinach :) tak, byście mieli jakiekolwiek szanse :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 cze 2014, 18:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
ja mam pomysl na konkurs: znajdz "gwiazde" z ShowUp.tv , poza ShowUp.tv i ja wstaw tu.
np facebook jakiejs kokainki, annyperl czy innej "gwiazdy" :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 cze 2014, 18:29 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
ruchacz pisze:
ja mam pomysl na konkurs: znajdz "gwiazde" z ShowUp.tv , poza ShowUp.tv i ja wstaw tu.
np facebook jakiejs kokainki, annyperl czy innej "gwiazdy" :D



jest taki temat :>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2014, 10:37 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Może Pisz, pisz pisz vol.3? :D
Właśnie sobie pomyślałem, a może by tak zrobić konkurs na filmik o tematyce ShowUp.tv. Nie wiem może taki do 2-4 minut bardziej w formie teledysku lub zwiastunu? :>

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2014, 10:51 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2014, 23:44
Posty: 279
anopS pisze:
konkurs na filmik o tematyce ShowUp.tv. Nie wiem może taki do 2-4 minut bardziej w formie teledysku lub zwiastunu? :>


Nie ukrywam, że strasznie ciekawy pomysł, chociaż pracochłonny i niejako z promocją bardziej ShowUp.tv, niż forum.


Nie ukrywam, że chciałbym aby jakoś nakłonić użytkowników do bardziej poważnej dyskusji. Coraz częściej widuje posty bez ładu, składu i sensu, byle dobić do konkursowej liczby postów. Coraz rzadziej używa się argumentów. Może jakiś konkurs na ciekawe wpisy na forum? Związane z ShowUp.tv, lub nie tylko, można by pisać o różnych ciekawych pasjach, polityce, sprawach życiowych. Coś jak konkurs na blogu ShowUp.tv, tylko dla naszego forum?

_________________
Mundus universus exercet histrionem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2014, 11:05 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Wredny, forum jest o ShowUp.tv więc filmiki też mogły by być o nich. Patrz napisanie 200 w miare sensownych postów też szybko nie idzie. Moim zdaniem mogłoby to przejść, mamy sporą liczbę osób lubujących się w nagrywaniu transmisji więc może ktoś by się pokusił o zrobienie takich filmików.
O polityce i religii nie dyskutuję ;) Dwa najbardziej konfliktowe tematy jakie znam. No może jeszcze przy kibicowaniu też szybko można było by się przenieść do działu "chcesz się bić".
Dla mnie to nie problem się rozpisać ale dłuższe wypowiedzi piszę dość chaotycznie. Po za tym pamiętajmy, że to internet i XXI wiek gdzie wielu ludzie kieruję się zasadą "Too Long Didn't Read". A jeżeli ktoś nie przeczyta postów to jak może sensownie odpowiedzieć.
Nie wiem czy Admin czyta każdy post jaki się na forum pojawia ale czy by mu się chciało nagradzać za każdym razem jak mu się coś spodoba.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2014, 11:16 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2014, 23:44
Posty: 279
Nagradzanie na nagrywanie jest chyba dość czasochłonne. Nie oszukujmy się, masa ludzi będzie liczyła na łatwe żetony, wrzucą byle co, bo może nikt się nie zorientuje. A niestety obejrzenie filmiku wiąże się z pobraniem go (tutaj proponuję narzucić kilka hostingów bez limitów), zeskanowaniem antyvirusem i obejrzeniem. A widząc co się działo z konkursem z wdziale download, ludzie się rzucą jak mało kto.

Co do pisania:
Możnaby stworzyć zasadę (w sensie zasadę dla jednego działu) gdzie wypowiedzi niezwiązane z tematem, bez sensu, argumentów, obrażające kogoś i ogólnie posty nie na poziomie, byłyby kasowane. Nagradzanie za dyskusję (nawet symboliczne) mogłoby sprowokować kilka osób do pisania z sensem, więc może wyłoniłaby się nieco większa grupa osób które zdecydują się na jakieś sensowne rozmowy :).
I nie ukrywam, że może jest to gdzieś tam konkurs pode mnie >:D Ale forum służy do dyskusji i powinniśmy do niej doprowadzać.

_________________
Mundus universus exercet histrionem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2014, 11:32 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
I tu powinno być jasno ustalone, że byle co nie będzie brane pod uwagę w konkursie. Złożenie 2-4 minutowego filmiku, z dobrze dobraną muzyką, przejściami itp. to jednak tak jak napisałeś czasochłonne, warto byłoby się do tego przyłożyć. Ale fakt takie coś mogło by się cieszyć popularnością w końcu w jednym filmie mogło by być kilka lub nawet kilkanaście dziewczyn. A wyniki konkursu? Moim zdaniem żadne głosowania na forum, co by się spodobało Aminowi zostało by nagradzane w odpowiedni sposób. Ja bym miał problem z muzyką bo raczej nie słucham łatwo wpadającej w ucho ;)

Admin musiałby pomyśleć nad moderatorem lub moderatorami. Jeżeli forum się rozrusza i takie dyskusje będą codziennością to ktoś powinien nad tym w jakimś stopniu panować. Ja mam nadzieję, że jednak więcej osób zacznie się w sposób sensowny udzielać.
Zobacz, założę temat dajmy na to "Gotowanie" i ktoś napisze tylko "lubie placki" to jak tu się w ogóle w dyskusje wdać?

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2014, 11:43 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2014, 23:44
Posty: 279
Cóż, obrobienie filmiku wymaga mimo wszystko jakiegoś ogarnięcia programów do montażu. Obawiałbym się wylewu filmików z MovieMakera które byłby co najmniej niezachwycające :). Ale jest spora szansa, że kilka perełek by się wykluło i mielibyśmy przyjemny spektakl.


Niestety odpowiedź do każdej rozmowy można sprowadzić do 2-3 wyrazów. A to nigdy nie nakręca sensownej dyskusji. Wtedy odpowiedź "lubię placki" byłaby kasowana ze względu na jej niski poziom. Pewnie gdzieś odezwałaby się część userów mówiąca, że nie można od tak kasować wypowiedzi, że to cenzura i generalnie admin to dyktator. Dlatego według mnie wymagałoby to stworzenia odpowiedniego działu na forum. Na pewno sprawa warta jest przemyślenia.

_________________
Mundus universus exercet histrionem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2014, 11:54 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Odnośnie obu spraw musimy poczekać aż Admin przeczyta, przemyśli i się wypowie. Jeżeli ktoś się będzie chciał postarać to przysiądzie do takiego filmiku a programy jak i tutoriale można znaleźć w internecie.
Właśnie zobaczyłem dyskusje w temacie ulubiony film, gdzie ostatni post to dwa tytuły jeszcze pisane z małych liter...
Fakt jest taki, że my sami musimy się też postarać rozruszać to forum bo Amin z nagrodami nie zawsze będzie działał tak jak by tego chciał.
Zobacz będę miał 233 posty jak dodam ten, mogłem przestać pisać przy tych 200 jak tylko dostałem żetony ale piszę dalej. Mimo wszystko są tu osoby, z Którymi da się normalnie podyskutować.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2014, 14:15 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Robienie filmików [mix] czy zdięć bezpośrednio z szołapa nie ma sensu gdyż laski będą wyłapywać na bierząco swoje materiały i blokować/usuwać. Nie utrzyma się to długo. Zobaczcie co się dzieje w dziale zdięcia naszych pań... zamiast fotek non stop sprzeczki... I tak w każdym temacie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO