ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 21 wrz 2015, 15:51 Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 19:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 maja 2015, 23:45 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2015, 08:11
Posty: 103
ah kobieta zaraz musi odzierac sie z kazdej tajemnicy. jestem stara jak wegiel kamienny


Ostatnio zmieniony 04 maja 2015, 23:50 przez Takti, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 maja 2015, 23:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1184
Też oglądałem Gigiego Latratollę. I Yatamana.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 maja 2015, 23:47 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
Podejrzewałem ten okres, ale i tak tylko rok różnicy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 maja 2015, 23:48 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Kocie, Ty tetryku! Pewnie niedługo potem właścicielka Cię wykastrowała? :P

Takti, wycofałem pyt. Możesz wyedytować post. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 maja 2015, 23:50 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1184
Cichy Bob pisze:
[...]Pewnie niedługo potem właścicielka Cię wykastrowała? :P[...]


W tamtym czasie dopiero zaczynałem znaczyć teren, a dokładniej zostawiać znaki na prześcieradle.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 maja 2015, 23:51 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Wiesz, jak to mawiają właściciele kotów - im wcześniej kastrować, tym lepiej :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 maja 2015, 16:37 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1184
Cichy Bob pisze:
[...]Uważasz kobiety za święte. Kiedy widzisz taką, którą obdarzasz uczuciem, przestajesz na nią patrzeć jak na obiekt sexualny ale jak na Panienkę z Najświętszego Obrazka [...]!


Jak zwykle u Pupogłowego większość postu to kompletne głupoty ale zdążyłem się już przyzwyczaić.
Krzta prawdy jedynie w powyżej zacytowanym fragmencie, jednakże doprecyzuję - tak było ale wiele lat temu.

Tymczasem kończę polemikę z Pupogłowym, gdyż jak mówi staropolskie porzekadło:
,,Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".


napalonaiwyuzdana pisze:
[...]A Dragon Balla i Rycerzy Zodiaku?:P

Nie, tego nie znam.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 maja 2015, 01:34 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Doprawdy, Amatorze Kociej Miłości? ;) Czyżbyś się o me dosłowne tłumaczenie Twego nicku obrażał? Ty?!
O ty, ty..., ty tyci, tyci koci fiutku, ty :P

To ja Ciebie na forum publicznym bronię;

Obrazek

... żeś trollem jedynie jest - i to inteligentnym, a Ty mi takie numery sadzisz Kotojebco?!

Chyba Ci do reszty odpierdoliło! Ty... pożal się Boże Banderasie, Ty! :D

Dam Ci radę, nie zadzieraj ze Shrekiem - taki słodki nie jesteś, jak na filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=sQLxzWRnluI

:P

A wracając do meritum, Kotojebco Najmilszy, (Czy też Kochanku Kotów a może wręcz Kocurów (TomCats) - jak wolisz. Ja wolę formę skrótową, przeze mnie zaproponowaną :P Tym bardziej, że moim zdaniem, nie wstrzeliłeś nickiem zbyt dobrze z j. angielskim. Gramatycznie poprawne, ale kole w oczy. Od razu widać, że nie jesteś native speakerem. Nie abym ja był - czy jakoś zajebiście angielskim władał, ale trochę mnie Twój nick bawi. Wybacz.), Katolikiem jesteś i już zawsze będziesz. Zostaje się nim na całe życie. Nawet jak do Kościółka nie chodzisz i kontestujesz religię. Jeśli do tego stopnia Dobre Wychowanie w Tobie zapuściło korzenie, że miałeś efekt pow. przez siebie przedstawiony a i przeze mnie wyjaśniony, to on zawsze już będzie powracał.

No chyba, że już żadnej kobiety nie będziesz idealizował!? - A tak być może tylko wtedy, kiedy się już więcej nie zakochasz...

... to twierdzisz Kocie, że od wielu już lat nie przeżywałeś miłości? Hm... Serdecznie Ci współczuję. Serio ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 maja 2015, 07:39 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1184
Cichy Bob pisze:
[...]Katolikiem jesteś i już zawsze będziesz. Zostaje się nim na całe życie. Nawet jak do Kościółka nie chodzisz i kontestujesz religię. [...]


Same błędne spostrzeżenia, zresztą jak zwykle.
Jest dokładnie odwrotnie, niż napisałeś. Jestem ateistą i nie kontestuję religii, a ją cenię i szanuję. Natomiast potępiam zakłamanych pseudo katolików, którzy twierdzą, że nimi są, a do Kościoła im nie po drodze.


Cichy Bob pisze:
[...]... to twierdzisz Kocie, że od wielu już lat nie przeżywałeś miłości? Hm... Serdecznie Ci współczuję. Serio ;)

Mam nadzieję, że żartujesz. Oczywiście, że od wielu lat nie przeżywałem miłości (poza tą showupową do Kotzurka272) i nie zamierzam. To strata energii, czasu i pieniędzy, a potem tylko smutek i żal zostaje. Miłość jest dobra dla nastolatków.

Cichy Bob pisze:
[...]nie wstrzeliłeś nickiem zbyt dobrze z j. angielskim.[...])


Bardzo możliwe. W ogóle nie myślałem nad tym nickiem, a zakładałem konto z zamiarem zupełnego nie odzywania się tu, logowanie miało mi umożliwić wyłącznie łatwiejsze czytanie nowych postów.
No, a wyszło jak wyszło i w sumie żałuję, że nie wytrwałem w swym pierwotnym zamiarze.


Ostatnio zmieniony 06 maja 2015, 07:53 przez LoverOfCats, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 maja 2015, 07:49 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
A co powiesz Kocie na to, że ja jestem niewierzący ale praktykujący?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 maja 2015, 07:54 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1184
To dokładnie tak samo jak ja Albercie. Serio, serio.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 maja 2015, 17:34 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Może więc od końca. Gramatycznie poprawne byłyby i LoverOfCats jak i CatsLover - i oba by znaczyły semantycznie mniej więcej to samo. Przy czym pierwsze brzmi bardziej na Kochanka Kotów a drugie na Kociego Kochanka - chcąc uchwycić subtelności polskiego języka i dociec tego, co mogłeś chcieć wyrazić. Przy czym rozważenia wymagał by fakt użycia zarazem słowa Lover jak i Cat. Chciałeś być bardziej fanem, miłośnikiem, czy jebaką? W pierwszym wypadku słowo fan było by właściwsze, w drugim, Lover pasuje idealnie - ma wymiar zarazem sexualny, jak i co nieco romantyczny. Dlatego Lover lepiej brzmi, jak fucker. Co do wyrazu Cat - ja bym pomyślał, konstruując Twój nick, bardziej nad innymi wyrazami - o jakie kotki Ci chodzi? Kitty, - kociaka, co to na ulicy możesz spotkać i mającego nogi do samej... PussyCat - mniej więcej to samo? Czy wręcz po prostu Pussy? Co w przenośni znaczy także cipkę? Samo Cat... Dotyczy raczej dosłownie kota. I tak, wybacz, czytając twój nick zawsze miałem przed oczami ten filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=m2WQoC8WpSU

A od wczoraj i obejrzenia audycji Kuby Wojewódzkiego z Krzysztofem Tyńcem: http://player.pl/programy-online/kuba-w ... 50706.html Kojarzy mi się jeszcze jego wyznanie (Tyńca), jak był w młodości podrywany przez pederastę - na dworcu podszedł do niego obleśny pedał i zaczął miauczeć. Nawet wszedł za nim do pociągu i przez szybę przedziału miauczał i miauczał. Wiesz - za mną też kiedyś miauknięto. To obleśne, Stary Kotojebco!

No ale, nie denerwuj się ;) Nie Twoja wina, że budzisz takie me skojarzenia ;) Wiem to i z sympatią do Ciebie podchodzę. I wcale nie żałuję, że piszesz - więc się tak już nie sumituj. Tylko do siebie nie bierz zaczepek - za mało masz dystansu do siebie, skoro nawet z własnego nicku robisz taki rwetes! ;) A i w pamięci mam Twe podchody z topiciem i urzędniku. :> Ja to zlałem - ale coś mi się wydaje, że gdybym ja stworzył podobny, to byś się uniósł nie wiadomo czym. ;)

Co do Twego stosunku do miłości i szczerego wyznania, że jej wręcz unikasz - ależ to właśnie dowód na prawdziwość tego, co napisałem o Twej skołatanej samczej duszy, tak dobrze wychowanej w duchu kultu Madonny! Ty nie widzisz koherencji między tym, a brakiem erekcji kiedy próbowałeś wsadzić w dziewczynę którą autentycznie kochałeś? Albo nawet nie erekcji, ale niemożności wytrysku? Tak bardzo ta sfera - sexu, wydawała Ci się brudna (co wpajano nam wszystkim) a kobieta, której miałeś to zrobić, tak czysta? ;)

Możesz być i Ateistą - ale Katolikiem jesteś i będziesz do śmierci. Ja to już jakiś czas temu zrozumiałem i podobnie jak Albert, przestałem się z tym obnosić wszem i wobec. To tylko młodym, zapatrzonym w światło własnej głupoty (mylonej często z blaskiem wiedzy), wydaje się, że odkryli niespotykaną prawdę a inni są w błędzie. Szanuję Kościół, religię. Ba! Nawet pomodliłem się, jak dokonano elekcji Franciszka na Stolec Piotrowy. I wiesz co - udzielił On wtedy także i mi całkowitego i zupełnego odpusty! W ten sposób zmyłem wszystkie swe dotychczasowe grzechy - ja Ateusz, wojujący onegdaj z Kościołem i Religią.

A czy jest Bóg, czy Go nie ma - dowiemy się wszyscy po śmierci. Im starszy się robię - tym większą mam nadzieję, że jest. I że sprawiedliwości zazna się chociaż po śmierci...

Wszystkiego Dobrego Kocie Kolego! ;) Tobie również Albercie ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 maja 2015, 17:47 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1184
Bardzo dobry post Cichy Bobie. Nie będę polemizował, bo nie ma z czym, doskonale to wszystko opisałeś.

ps. miałem na myśli miłośnika zakładając nick, jednocześnie gdzieś tam chciałem nawiązać do swojej fascynacji Kotzurkiem272, którą oglądałem od dawna i do Rapistcats. W ten sposób powstała hybryda LoverOfCats.

Post na prawdę dobry, sporo prawdy napisałeś, niestety.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 maja 2015, 18:42 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Spox Kocie!;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 maja 2015, 19:27 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
https://www.youtube.com/watch?v=PYcu-TIm1Ek

to jeszcze w temacie kotow:D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 maja 2015, 17:33 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
hmmm kółko wzajemnej adoracji... fuj... porządni faceci wyginęli jak dinozaury...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 maja 2015, 19:41 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Głośny mlask...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 maja 2015, 22:02 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Twetty pisze:
hmmm kółko wzajemnej adoracji... fuj... porządni faceci wyginęli jak dinozaury...
Nie ma porządnych kobiet to po co faceci. Nie wymarli a ewoluowali

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 maja 2015, 04:53 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
kobieta po 30-tce bywająca na ShowUp.tv ma co wspominać na wizji ;D ;D a facet tylko zredukowany do roli bankomatu... >:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 maja 2015, 07:27 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1184
Mężczyzna bankomat, kobieta wpłatomat? Całkiem logiczne.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO