ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 04:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Post: 28 kwie 2015, 04:44 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
orgazm mentalny to takie katharsis i uzyskanie mentalnej równowagi ,wprowadzenie swojego umysłu w stan nirwany i świadomości psychicznej utopii wtedy wiesz ,że jesteś dobrym człowiekiem i godnie postępujesz wg własnych etycznych wartości.Jarek ta obłuda to było sformułowanie dotyczące godnego przeżycia życia przez kurewki na ShowUp.tv więc jest to oczywiste ,że to wyrażenie się mija z prawda więc dla mnie to obłuda ale rozumiem że tak to odebrałeś bo po raz pierwszy napisałem troszkę nie zrozumiale ;D ;D ;D zapomniałem to oddzielić znakami interpunkcyjnymi oczywiście ze da się zarobić przecież one uprawiają najstarszy zawód świata a więc sama nazwa wskazuje ,że robią to bo zarabiają na tym ale żadna z nich nie przeżyje godnie swojego życia !!!ta która tak myśli żyje właśnie w obłudzie !!!miłego i dużooo uśmiechu:):):):):)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 kwie 2015, 15:09 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Cóż, ja po wypiciu pół litra wódki też osiągam katharis, ogólną nirwanę i świat potrafi wtedy być kolorowy. Aczkolwiek orgazmem mentalnym bym tego nie nazwał.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 kwie 2015, 17:57 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 09 wrz 2014, 23:35
Posty: 199
PanOwieczek pisze:
Cóż, ja po wypiciu pół litra wódki też osiągam katharis, ogólną nirwanę i świat potrafi wtedy być kolorowy. Aczkolwiek orgazmem mentalnym bym tego nie nazwał.

A ja uzyskuje tzw. doświadczenia poza ciałem xD


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 maja 2015, 02:36 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
bo to przeżywa twoje ciało a nie dusza PanOwieczek.Mentalny orgazm to stan umysłu który oblewa naszą dusze. Spróbuj może z heroiną to osiągniesz taki stan ;D ;D ale wg mnie trzeba się w niego samemu wprowadzić a nie za pomocą jakiś używek wręcz bym powiedział ,że po używkach nigdy go nie osiągniesz ponieważ stan twojej świadomości się ogranicza.Ale możesz spróbować z herą nie wiem jakie ma działanie może prowadzić do mentalnego orgazmu kto wie.Pewnie parę osób niedługo to potwierdzi pisząc posty na ten temat ;D ;D ;D ;D a więc duzoooo mentalnych orgazmów życzę wtedy uśmiech i wysoka samoocena zawita i do waszego życia :) :) :) POWODZENIA POLECAM TO WSZYSTKIM :) :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 maja 2015, 22:15 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
misiaczku, rozczaruję Ciebie ale jakoś nie miałem i nie mam ochoty na doświadczenia z narkotykami, czy to miękkimi czy twardymi. Także nie dane mi będzie osiągnąć Twojego stanu, aczkolwiek jak sam zauważyłeś osiągasz ten stan bezproblemowo, który to stan jest nadal dla mnie niewyobrażalną zagadką. Ale ja jestem jedynie jak ustaliliśmy kiedyś prostym "pustakiem", Ty "geniuszem" :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 maja 2015, 22:21 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
ja pierdole, co za bełkot....

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 maja 2015, 22:25 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
płotka, ale tak na serio. potrafiłabyś tak jak jak misiooo? ja za chuja nawet nie wpadłbym na największym kacu na takie paralogizmy i sofizmaty. a misiooo potrafi :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 maja 2015, 22:52 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
nie, nie potrafiłabym, nie potrafie nawet 2 zdań przebrnąć tych wywodów...

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO