ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 kwie 2015, 19:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
zycie ogolnie jest niesprawiedliwe, i jak ktos nie umie pokombinowac, to ma gorzej...
...a z tymi banami i kontrolami to nie przesadzaj, sianko ma sie tylko zgadzac, a cala reszte ShowUp.tv ma w dupie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2015, 10:21 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 mar 2015, 07:01
Posty: 23
Kiedy podawałam nr telefonu?? Kiedy stronkę itd? No błagam cie . Ostatnia rzecz o jakiej marże to żeby mi przylaL koleś z szolapa który wali konia pisząc ze ma ochotę mnie ostro zerżnąć... Juz mi wystarczy ze zawalają mi skrzynki gdzie tylko sie da wiadomościami tego typu. Szkoda ze nikt sie nie zastanowi czy ja właściwie chce to wiedzieć. A banow dla jasności kilka zgarnelam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2015, 11:31 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Formalnie nie podajesz ale już samo podanie realnego miasta + informacja o tym, że jest się czynną zawodowo pro ułatwia wyszukanie potencjalnym klientom na odpowiednich portalach

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2015, 00:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 mar 2015, 07:01
Posty: 23
Fuck Anka 92 pisze:
Kurwa nie jestem zadna piepszona laska tylko facetem i wbij sobie to do lba pustaku !!!

A co mnie to interesuje ?? Nie widzisz jeszcze ze nie interesujesz mnie ani to co masz do powiedzenia?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2015, 10:43 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 15 sty 2014, 17:58
Posty: 102
czy to taki splendor być dziwką, żeby chwalić się tym w necie? :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2015, 18:35 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
Ruger44 pisze:
Formalnie nie podajesz ale już samo podanie realnego miasta + informacja o tym, że jest się czynną zawodowo pro ułatwia wyszukanie potencjalnym klientom na odpowiednich portalach


żeby jeszcze ona tych klientów potrzebowała :D ruger44 ciekawy jestem czy ty chociaż w połowie tak urodziwą jak zmyslowakrolowa miałeś za darmo, a zarzucasz jej ze klientów szuka :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2015, 19:17 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Panie TęgaPało - jak już napisałem powyżej młodsze i atrakcyjniejsze panie od niej zabijają się o klientów i zdarzają im się bolesne dni "przestoju" kiedy nie ma ŻADNEGO klienta a co dopiero pani która goni trzydziestkę i ma tak nieprzychylne recenzje co do swoich rzekomych talentów na Garsonierze. A to że przesiaduje całe noce i dnie na ShowUp.tv tylko potwierdza, że nie ma prawie wcale klientów

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2015, 19:50 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
Ruger44 pisze:
Panie TęgaPało - jak już napisałem powyżej młodsze i atrakcyjniejsze panie od niej zabijają się o klientów i zdarzają im się bolesne dni "przestoju" kiedy nie ma ŻADNEGO klienta a co dopiero pani która goni trzydziestkę i ma tak nieprzychylne recenzje co do swoich rzekomych talentów na Garsonierze. A to że przesiaduje całe noce i dnie na ShowUp.tv tylko potwierdza, że nie ma prawie wcale klientów


a skąd ty masz taką zajebistą wiedze ?:D jesteś alfonsem czy twoja zona sie kurwi i tak ma ?

i rozumiem że te nieprzychylne recenzje to ta pochwała :D http://www.garsoniera.com.pl/forum/topi ... 0-189-242/
rugerku te 44 to chyba twoje fundusze na bzykanko :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2015, 19:59 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Nie martw się o mnie, ja zaszczycę panią Zmysłową w następnym tygodniu i na pewno 44 zł jej nie zostawie :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2015, 20:07 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
poczekamy zobaczymy bo pierdolić w necie to sobie możesz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2015, 16:33 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 mar 2015, 09:56
Posty: 176
Może kogoś zainteresuje kolejne ogłoszenie :)

http://lodz.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1 ... olowa.html

Jakkolwiek coś ostatnio Jej nie widać na ShowUp.tv, może więcej czasu spędza w "pracy" :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2015, 23:18 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 mar 2015, 07:01
Posty: 23
O plakatach nie pomyślałam ale moze kiedyś?? Ciekawy pomysł doprawdy.. Wiecie co ja sie zastanawiam w czym tak naprawde tkwi problem który maja osoby tak strasznie na mnie uczulone?? Ck tak przeszkadza? Przeciez na sile sie nie pakuje wam na ekran. To te osoby które mnie nie znoszą najwnikliwiej śledzą moje życie tylko po ck?? Zazdrość ?? No ewidentnie żal dupę ściska A dodatkowo wlurwiajacy jest fakt ze to jak sie angazujecie w fora wylewajac na mnie wasz jad jednocześnie macie ta świadomość ze opinia i zdanie jakie kto ma o mnie mnie nie bardzo obchodzą i nic nie robię sobie z tego. No ale nie ma ck pisac bo i tak nie dotrze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2015, 02:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 mar 2015, 07:01
Posty: 23
No trudno żebym tutaj od ciebie wymagała ze mi przyznasz racje haha tak strasznie nie mozesz spokojnie patrzeć na obca ci osobę która ci nie zrobiła nic złego? To na co taki nakręcony jesteś ale nie masz? Kasy urody czy intelektu? Pytanie z opcja swietokrotnosci pamietaj


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2015, 07:54 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
konkurencjie najwidocznie bardzo boli sposob w jaki sie reklamujesz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2015, 08:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 mar 2015, 09:56
Posty: 176
Bo to jest polska specjalność, tzw internetowy hejt, opluwanie kogo się da przez małych, pryszczatych korniszonów siedzących przed komputerem których rajcuje jakakolwiek reakcja na swoje posty.
Jedyna metoda to ignorancja, na inne reakcje szkoda nerwów :)
To tak jak mały piesek obszczekuje Cię na ulicy, ignoruje się i idzie się dalej, niech sobie szczeka kundel :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2015, 13:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 29 wrz 2014, 12:02
Posty: 112
Ja bym tych stulejarzy olal poprostu( no offence moi forumowi bracia!!!!). Ani ci oni nie przeszkadzaja, ani pomagaja. Ot tak ktos po 10h roboty na budowie na betoniarce napisze jakis kasliwy komentarz i to tyle w zasadzie. A Ty na tym nie tracisz nic pani do towarzystwa ani nie zyskuejsz wiec nie ma potrzeby denerwowania sie czy spinania. ShowUp.tv daje jakas namiastke popularnosci wiec musisz pogodzic sie z konsekwencjami tego. Piszesz ze Cie to nie rusza i tak trzymaj. Bez spinki Panowie i Panie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2015, 14:17 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Ja tam lubie spine:P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2015, 11:53 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:00
Posty: 217
Zmysłowa właśnie nadaje z basenu http://ShowUp.tv/ZmyslowaKrolowa Wbijać na bajerke :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2015, 17:37 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 maja 2015, 17:31
Posty: 3
Smieszna babka, podobno tak pozadana ;D Dla mnie sredniak, nawet nie super piekna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2015, 19:57 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
brengos pisze:
Smieszna babka, podobno tak pozadana ;D Dla mnie sredniak, nawet nie super piekna.

ale ogladasz ja, a nawet wypowiadasz sie, wiec cos musi miec w sobie... :))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO