ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 10:24 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 12:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 15 kwie 2015, 20:17 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
LoverOfCats pisze:
franka pisze:
[...]
co zlego jest w odkopywaniu starszych tematow? niektore przeciez sa aktualny caly czas


Też tak uważam, czasem ciekawy temat bywa zatracony, gdyż przez dzień lub dwa nikt w nim nic nie napisze i niknie na dole, a szkoda.
Tu póki co nigdy nie spotkałem się, by administrator miał pretensję o odkopywanie starego tematu.
Podsumowując, każdy temat jest jak wino i kobiety - im starszy, tym lepszy :P


Zdradzasz swój wiek, Kolego ;) Wiesz, jak byłem młody, moją uwagę przyciągały kobiety, powiedzmy, że w wieku "kobiet Balzaka" - ok. 30 (tak 26-35 lat). Wydawały mi się najbardziej kobiece, podniecające. Z czasem, gdy osiągnąłem ten sam wiek, owo zauroczenie mi przeszło - nie dlatego, że moje nieznośne rówieśnice go osiągnęły, ale też dlatego a może przede wszystkim, że zaczęły one wiązać z moja skromną osobą pewne plany - mi najzupełniej obce. Wolę obecnie młodsze. Nawet dużo młodsze - ba! A niech tam koleżanki i koledzy z ABW się cieszą! Może nawet na granicy legalności, jaką wyznacza KK. Przy takiej różnicy wieku, znów czułbym się bezpieczny... ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 20:32 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1165
Obawiam się, że jestem od Ciebie jednak niestety starszy.
Mam również wrażenie, że zbyt dosłownie traktujesz moje skromne posty, być może dlatego, że piszę za mało wyraziście, natomiast rzadko kiedy piszę tu to, co na prawdę sądzę, dlatego że traktuję to jako zabawę, kocie alterego.
Zauważyłem, iż już kilka razy wyciągnąłeś co do mnie błędne przypuszczenia, co mnie zupełnie nie przeszkadza ale raczej bawi.

ps. a tak bez żartów i wyjątkowo zupełnie poważnie, w pełni się zgadzam z Twoim powyższym postem odnośnie wieku, również mając lat naście i dwadzieścia kilka spoglądałem na kobiety starsze. Dziś emocjonalnie interesują mnie nadal ale ze zgrozą zauważyłem, że pod względem ,,erekcyjnym" zaczynają coraz bardziej kręcić mnie dziewczęta, które wiekowo mogłyby być moimi córkami ???


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 20:45 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
LoverOfCats pisze:
Obawiam się, że jestem od Ciebie jednak niestety starszy.
Mam również wrażenie, że zbyt dosłownie traktujesz moje skromne posty, być może dlatego, że piszę za mało wyraziście, natomiast rzadko kiedy piszę tu to, co na prawdę sądzę, dlatego że traktuję to jako zabawę, kocie alterego.
Zauważyłem, iż już kilka razy wyciągnąłeś co do mnie błędne przypuszczenia, co mnie zupełnie nie przeszkadza ale raczej bawi.

ps. a tak bez żartów i wyjątkowo zupełnie poważnie, w pełni się zgadzam z Twoim powyższym postem odnośnie wieku, również mając lat naście i dwadzieścia kilka spoglądałem na kobiety starsze. Dziś emocjonalnie interesują mnie nadal ale ze zgrozą zauważyłem, że pod względem ,,erekcyjnym" zaczynają coraz bardziej kręcić mnie dziewczęta, które wiekowo mogłyby być moimi córkami ???


Ach, Drogi Lot'cie, przyjmij me wyrazy współczucia! ;) I daruj kolejny mylny wtręt odnośnie Twej osoby - mam nadzieję, że z równie rzewnym rozbawieniem go potraktujesz, patrząc na swe Latorośle? :P Pamiętaj tylko - nie nadużywaj wina w ich obecności! Zwłaszcza starego i mocnego... (jak niektóre kobiety) :> No chyba, że dr Freud przemówi przez Ciebie i podświadomie (rzecz jasna) nie zechcesz mnie posłuchać xD


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 20:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1165
Cichy Bob pisze:
LoverOfCats pisze:
[...]mam nadzieję, że z równie rzewnym rozbawieniem go potraktujesz, patrząc na swe Latorośle? [...]


Uderzyłeś w mój czuły punkt :'(
Wszak latorośle i wrodzona impotencja zupełnie nie idą w parze Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 20:57 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Nie płacz ;) Kup podręcznik do automotywacji pt. "Lubię siebie" (takim jakim jesteś) ;)

PS. A swoją drogą, skąd wiesz, że Twe córki już tutaj (na ShowUp.tv) nie goszczą? Miedzy prawdą a Bogiem - co byś zrobił, gdybyś post factum zrozumiał, że onanizowałeś się oglądając transmisję własnej córki...?

Ciekawa kwestia...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 21:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1165
Cichy Bob pisze:
[...]

Ciekawa kwestia...



Mnie zupełnie nie ciekawi, bo nie mam dzieci i nie zanosi się.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 21:07 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
No to problemu nie ma - choć szkoda! Myślałem, że go wyczerpię ku Twej małej udręce :P Nie masz się więc czym przejmować - co najwyżej opinią Twych koleżanek lub kolegów, którzy mają córki w podniecającym Cię wieku. Ale czyż nie można dojść z nimi do porozumienia? Patrz na takiego Marka Kondrata - sypia z córką przyjaciela ku jego błogosławieństwu. Tymon Tymański także! Poznał swoją flamę, gdy miała 13 lat - i grzecznie czekał, aż przekroczy magiczną granice lat 15, aby jej wsadzić (że będę wulgarny) - ku uciesze przyjaciela i jego żony. Moim zdaniem, jest w tym jakiś zboczony cuckold w ich wydaniu... Ale z Twej perspektywy, to chyba nie ma najmniejszego znaczenia? Prawda? ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 21:17 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1165
Cichy Bob pisze:
[...]Ale z Twej perspektywy, to chyba nie ma najmniejszego znaczenia? Prawda? ;)


Oczywiście, że nie ma, liczy się młoda dziureczka, ważne, że wsadzić można i prokurator nie ściga Obrazek

Codziennie ślinię się na widok córeczek moich kolegów Obrazek

Podejrzewam, że Ty masz córkę na wydaniu dla obleśnego starszego pana z kocim alterego, skoro drążysz temat, kobieca intuicja mnie znów nie zawiodła, ha!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 21:20 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Jestem kawalerem, bezdzietnym - chybiłeś Stary Świntuchu! :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 kwie 2015, 13:16 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 kwie 2015, 17:33
Posty: 50
Bardzo podobały mi się privy u Puredream ale jak wiemy zrobiła sobie przerwę i nie wiadomo kiedy wróci, a poza Nią polecam sunnygirl


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2015, 17:40 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 09 wrz 2014, 23:35
Posty: 199
Serio? Ja priv u Pure pamietam jako drogie i raczej bez szalu. Za taka ilosc zet. nie jedna laska z ShowUp.tv by odpierdalala niezla inbe.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO