ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: cry is free
Post: 10 kwie 2015, 10:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 kwie 2015, 10:16
Posty: 12
Nie wiem po jaki sens mieć dział "Download" i "Poszukuję jej" skoro za podawanie kontaktu jest kasacja. Głównie ja i wielu znajomych zarejestrowaliśmy się na tym forum specjalnie, aby korzystać z tych działów. Dziś mój poprzedni profil który miałem sporo czasu member/dbifuria/ został wyjebany do kosza, całkowicie został zablokowany za podawanie kontaktu, czy wy jesteście poważni? Bez aktywności w tych 2 działach, te forum szybko zdechnie i tak niech się stanie. Na tym moja aktywność tutaj się kończy, pozdrawiam i dzięki 8)

Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: cry is free
Post: 10 kwie 2015, 12:25 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
4 Kwietnia Admin napisał sugestie-oszenia-f2/podawanie-kontakt-konsekwencje-t2194.html a mimo tego Ty 9 Kwietnia dwa razy podawałeś kontakt szukając nagrań. Jeśli nie podawałeś maila w postach to robiłeś to bezczelnie w avatarze. Nie stosujesz się do regulaminu to zostałeś zablokowany ^-^ Czy zostałeś ukarany jako jedyny dla przykładu czy jest Was więcej okaże się w najbliższym czasie ^-^

Aktywność w działach "poszukuję jej" i "download" jest duża ale wartościowych treści jest tam mało. Wpisy typu "pisz na..." czy "też jej szukam odezwij się..." są warte tyle co nic. Więcej przez Was problemów niż korzyści dla forum.

Forum nie "zdechnie" dopóki są tu użytkownicy którzy chcą prowadzić dyskusję. Póki co jest nas sporo 8) No chyba że Admin się wyłamie i zamknie forum przez groźby ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: cry is free
Post: 10 kwie 2015, 17:34 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Jeśli po raz 3-ci usuwam Ci avatar w którym jest mail - wiedz, że coś się dzieje.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: cry is free
Post: 10 kwie 2015, 22:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 kwie 2015, 10:16
Posty: 12
A tam, po prostu myślałem, że ktoś robi se jaja Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO