ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Post: 09 kwie 2015, 12:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 lut 2015, 16:58
Posty: 8
Witam, ten post jest głównie skierowany do Administratora forum, piszę go tutaj, publicznie, ponieważ nie znalazłem nigdzie sensownego kontaktu, a przy okazji będziecie mogli podzielić się własnym zdaniem. Więc tak: jestem tutaj na forum już od jakiegoś czasu, ogólnie często odwiedzam tą o to stronę jak i same ShowUp.tv. Mam sporo wolnego czasu i głównie interesowałoby mnie prowadzenie strony niż laski (chociaż to też :D :D). Mam spore doświadczenie, prowadziłem już kilka forum..ale troszkę o innej tematyce tzn. programowanie czyli html,css,java itp, było takie forum jak cmsstyle.pl - byłem tam moderatorem przez jakiś czas. Mam wiele pomysłów na tą stronę i widzę że jest tu mało osób które odpowiednio by zarządzało. Jeden admin i moderator to za mało, więc propozycje które proponuje:

- Więcej moderatorów i może jeden administrator, ogólnie proponuje po jednym moderatorze do każdego działu, a w szczególności, do zakładki download (może być 1-2 moderatorów globalnych czyli ze wszystkimi prawami do każdego działu).
- Moderator działu np. "Sex, kobiety i żetony", miałby obowiązek pilnować przede wszystkim spamu, zamykanie postów(można wgrać fajnie odpowiednie wtyczki), kultury na forum itp.
- Inna oprawa graficzna tzn. skórka mam wiele fajnych, przydatnych, pasujące do tematyki.
- Może jakieś logo?
- Wiele jakiś wtyczek, pozwalających lepiej pracować administratorom,modom itp jak i te które dostarczą nam trochę zabawy :)
- nowe grupy, żeby każdy wiedział kto jest kto itp

Mam jeszcze wiele innych pomysłów ale to od Administratora i od was zależy czy się na nie zgodzicie i czy macie ochotę ze mną jakoś współpracować ;) Znam się na rzeczy i jeżeli admin jest zainteresowany proszę o kontakt :)

Pozdrawiam!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 12:34 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Admin niechętnie dzieli się władzą, jak już zostało to wydedukowane-moderatorem zapewne jest jego babcia, która dopiero zaczyna ogarniać internety:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 12:47 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 lut 2015, 16:58
Posty: 8
Jak każdy ale niestety trzeba :) samemu czy we dwójkę nie da się ogarnąć dobrego forum bo będzie nieład, tak jak teraz :P

Zobaczcie jak na innych forach jest, ilu adminow, modow globalnych,juniorow i zwykłych. np. garsoniera


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 14:26 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
czy widzisz zeby wogole admin starał się ogarnac to forum?
nie- idea jego jest zeby kazdy mogł swobodnie pisac :D
a nie jakies bany-chuje-muje-dzikie weze:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 17:28 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Tak jak napisała płotka, forum to nie obóz koncentracyjny. Jedyną rzeczą jakiej wymagam są podstawy dobrego wychowania oraz niedzielenie się kontaktem.

Ot cała sprawa.

Pozdrawiam


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 18:06 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 05 mar 2015, 17:07
Posty: 240
A czym jest adminie spowodowany zakaz podawania kontaktu? Czemu miałoby to służyć?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 18:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Pewnie skargi C:-) Wymienianie się filmami i takie tam. Nie wiem dlaczego ale ta babcia Płotki mnie rozjebała ^-^ ŻyciaPan spóźniłeś się kilka dni. Wybory na moda już się zakończyły. Z Twoim doświadczeniem miałbyś duże szanse :))


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 18:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Admin,obudź lepiej moda,niech się objawi ;p

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 18:53 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
Właśnie mod mimo wszystko by się przydał aby utemperować zapędy co niektórych forumowiczów.

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 19:23 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Mod ma wytyczne, których się trzyma :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 19:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 mar 2015, 22:20
Posty: 1
Tak jest :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 19:34 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Dobra beka nie jest zła jak to mówią :))


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 20:12 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1165
Zauważyłem, że na tym forum można dużo, na prawdę dużo, mam porównanie z innymi, administrator ma minimalne wymagania, które wypada uszanować, są tu osoby o skrajnych poglądach, o zupełnie różnym patrzeniu na tę samą sprawę, a jakoś koegzystują ze sobą.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 22:39 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Sugestie zyciapana pachną mi chęcią wprowadzenia cenzury.Z tego co się zdąrzyłem zorientować, i to jest niezaprzeczalny fakt, że forum cieszy się tak dużą i coraz bardziej rosnącą popularnością, ponieważ może tu przyjść każdy, uczony i analfabeta, oszołom i normalny, hetero i homo, kobieta i mężczyzna, żyd i katolik, starszy i młodzież, spamer i erudyta ,choć może to ostanie porównanie się trochę zazębia. Każdy może napisać coś merytorycznego lub wyklepać swoje żale i posty. Jest to powszechnie znoszone, choć niektóre posty są naprawdę po prostu wulgarne. Ale jak zaznaczyłem , tutaj dla wszystkich jest miejsce ,kto co pisze to kwestia jego wiedzy, doświadczenia ,kultury osobistej i tej wyniesionej z domu. Pewnych ludzi już się nie zmieni, trzeba ich po prostu tolerować. Forum jest super, nie zmieniajcie nic. Jest też tu dobre miejsce ma samokrytykę i chęć rehabilitacji za własne błędy. C_B przepraszam nie miałem racji, ale poniosły mnie nerwy. Jestem tutaj praktycznie gościem, nie angażuję się jakoś szczególnie, od niedawna dopiero piszę i nie powinienem reagować na wykazaną krytykę(prawdę) emocjami (a już w szczególności samemu oceniać ) Dlatego jak możesz wybacz jak nie.....szkoda ,życie płynie dalej...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 kwie 2015, 12:52 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 lut 2015, 16:58
Posty: 8
marian40 pisze:
Sugestie zyciapana pachną mi chęcią wprowadzenia cenzury.Z tego co się zdąrzyłem zorientować, i to jest niezaprzeczalny fakt, że forum cieszy się tak dużą i coraz bardziej rosnącą popularnością, ponieważ może tu przyjść każdy, uczony i analfabeta, oszołom i normalny, hetero i homo, kobieta i mężczyzna, żyd i katolik, starszy i młodzież, spamer i erudyta ,choć może to ostanie porównanie się trochę zazębia. Każdy może napisać coś merytorycznego lub wyklepać swoje żale i posty. Jest to powszechnie znoszone, choć niektóre posty są naprawdę po prostu wulgarne. Ale jak zaznaczyłem , tutaj dla wszystkich jest miejsce ,kto co pisze to kwestia jego wiedzy, doświadczenia ,kultury osobistej i tej wyniesionej z domu. Pewnych ludzi już się nie zmieni, trzeba ich po prostu tolerować. Forum jest super, nie zmieniajcie nic. Jest też tu dobre miejsce ma samokrytykę i chęć rehabilitacji za własne błędy. C_B przepraszam nie miałem racji, ale poniosły mnie nerwy. Jestem tutaj praktycznie gościem, nie angażuję się jakoś szczególnie, od niedawna dopiero piszę i nie powinienem reagować na wykazaną krytykę(prawdę) emocjami (a już w szczególności samemu oceniać ) Dlatego jak możesz wybacz jak nie.....szkoda ,życie płynie dalej...


Nie za bardzo skumales o co chodzi, nie chce żadnej cenzury, to jest forum bardziej erotyczne a nie z grami czy cos wiec na pewno nie mialem na mysli cenzure i inne. I tak juz nie wazne wiec temat do zamknięcia :P :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO