ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 10:24 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 12:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Caprice
Post: 06 kwie 2015, 21:15 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 19 lut 2015, 11:12
Posty: 201
Fajna? Jak oceniacie privy u Niej? :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 09 kwie 2015, 21:59 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 kwie 2015, 17:33
Posty: 50
Mnie jakoś nie przekonał do siebie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 10 kwie 2015, 06:50 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
Powiem tak wg mnie na priv odwala pańszczyznę zero zaangażowania. Byłem zobaczyłem i więcej nie wróce.

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 10 kwie 2015, 10:41 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 mar 2015, 13:59
Posty: 71
Nie byłem jeszcze u Caprice na priv, ale ciekawi mnie co ma do zaoferowania. Zgodzę się z tym, że dziewczyny, które mają dłuższy staż na kamerkach do privków podchodzą już bez takiego zaangażowania jak na początku. Czasem sam mam dylemat, czy wejść do bardziej znanej i zaliczyć kolejną rutynę, czy może wybrać mniej popularną i liczyć na zaskoczenie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 10 kwie 2015, 12:07 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 gru 2014, 18:47
Posty: 15
Heloł ;) Wreszcie i ja doczekałam się swego wątku ;) . Mimo mojemu krótkiemu, wbrew pozorom, stażowi na ShowUp.tv, znalazł się i ten 1% niezadowolonych ludzików, co może być zresztą uzasadnione i uwarunkowane wieloma czynnikami ;) Przede wszystkim, jest rzeczą gustu ;)
Pozdrawiam cieplutko,
Caprice


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 10 kwie 2015, 13:08 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
Ragazza pisze:
Heloł ;) Wreszcie i ja doczekałam się swego wątku ;) . Mimo mojemu krótkiemu, wbrew pozorom, stażowi na ShowUp.tv, znalazł się i ten 1% niezadowolonych ludzików, co może być zresztą uzasadnione i uwarunkowane wieloma czynnikami ;) Przede wszystkim, jest rzeczą gustu ;)
Pozdrawiam cieplutko,
Caprice



Aby było wszystko jasne to jest moje odczucie byłem dość dawno a że nie wracam jest to związane z tym, że mnie już na ShowUp.tv nie ma. Zaglądam tylko czasami i podglądam. Pozdrawiam :)

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 10 kwie 2015, 13:36 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 gru 2014, 18:47
Posty: 15
Skoro dawno u mnie byłeś, to jednak wychodzi na to, że czas tylko działa na moją korzyść :P
Oczywiście, należałoby ująć to żartem, ponieważ i dziś może się zdarzyć ten ''nieidealny'' priv :)

A co za tym idzie, nie zawsze sprawdza się pogląd kolegi: '' Zgodzę się z tym, że dziewczyny, które mają dłuższy staż na kamerkach do privków podchodzą już bez takiego zaangażowania jak na początku.'' - wszystko jest kwestią bardzo zróżnicowaną, uzależnioną od wielu aspektów i nie można sobie generalizować, dopowiadać faktów bez ich sprawdzenia... :)

Niemniej jednak, mam nadzieję, że ''każda potwora znajdzie swojego amatora'' czy też ''każdy amator znajdzie swojego potwora'' i privki będą co najmniej satysfakcjonujące i będą się kończył obfitymi orgazmami ;P

Pozdrawiam ! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 10 kwie 2015, 14:29 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 mar 2015, 13:59
Posty: 71
Jak już mówiłem nie byłem jeszcze u Ciebie na priv, więc nie wiem jak jest w Twoim przypadku. Jeśli chodzi o jakość privków i zaangażowanie dziewczyn to jednak mam porównanie. Na kilku prywatnych transmisjach byłem i widziałem w jaki sposób byłem obsługiwany.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 10 kwie 2015, 14:41 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 gru 2014, 18:47
Posty: 15
Bywa i tak... Wiele zależy od wyobraźni nadającej, kondycji i samopoczucia akurat w danej chwili, itd. Jednym słowem - ile nadających, tyle form przekazu - u jednych lepiej, u innych gorzej.

Nie będę się rozpisywać w tej kwestii, ponieważ jest ona dość szeroko pojęta, może wręcz wydawać się tematem-rzeką. Tego i tak nikt nie będzie czytał :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 11 kwie 2015, 23:06 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
aaaa17 pisze:
Fajna? Jak oceniacie privy u Niej? :)

Bardzo pozytywnie ^-^ Sliczna i zgrabna Kobieta,bielizna zawsze dobrana! Zaangazowanie na priv wyczuwalne,nie ma sie co oszukiwac ^-^ no i buzka ladna


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 12 kwie 2015, 14:46 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 wrz 2014, 13:07
Posty: 68
Również nie zgodzę się co do braku zaangażowania :) Byłem na priv i było bardzo miło... zapewne jeszcze wrócę. Generalnie podpisuję się pod tym co napisał kolega powyżej :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 14 kwie 2015, 11:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 kwie 2015, 22:12
Posty: 49
Też jeszcze nie byłem na priv. Ale patrząc na zaangażowanie na ogólnym, to nie chce mi się wierzyć, żeby był słaby.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 29 kwie 2015, 20:13 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 sie 2014, 20:52
Posty: 35
Zaangażowanie jest powyżej przeciętnej nie przycina na czasie. Spojrzenie jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłem,

Tak poza tematem Caprice nie znasz się na żartach widze po wczorajszym banie na mnie ale jeśli zechciałabyś mnie odbanować to by było fajnie to nie raz na privka wchodziłem i nie raz wchodzić będę.

No chyba że "to nie ma żadngo znaczenia" dla Ciebie.

Pozdrowienia dla Caprice Pani inż. Obrazu i dźwięku


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 04 maja 2015, 13:21 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 gru 2014, 18:47
Posty: 15
Heloł,
Dzięki lest za miły komentarz, cała przyjemność po mojej stronie ;)

Jednak odnośnie Twych niewybrednych żartów, to wybacz, ale jakoś nie potrafię się wysilić na ropuszy rechot... :::)) A już z całą pewnością nie będę tolerować nonsensownych, niedorzecznych monologów z d* wziętych, podczas mojej transmisji o tematyce erotycznej... ;-)

:::))

Niemniej jednak, jeśli to TOBIE zależy na dalszym, a jednak lepszym kontakcie ze mną, to myślę, że użyjesz ku temu odpowiednich i sympatyczniejszych chwytów, by przy tej okazji pozbyć się bana :)

P.S. Nie trzeba być inżynierem, by umieć wprowadzić odpowiednie ustawienia dźwiękowe - wbrew temu, co mi poradziłeś, bym sobie kupiła nowy mikrofon... :) Wystarczyło wyłączyć mikrofon lapka, by w pełni krystalicznie działał kamerkowy :) Ale oczywiście nasz informatyk okazuje się być mądrzejszy :P

No nic, mam nadzieję, że tym razem Ty załapałeś''żart'' i wybuchnąłeś rechotem :))

Pozdrawiam bardzo serdecznie !
:*

_________________
★ ''Największą rozkoszą nie jest sam seks, lecz pasja, która mu towarzyszy''. Paulo Coelho ★


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 05 maja 2015, 18:42 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 sie 2014, 20:52
Posty: 35
Olu tutaj nie chodzi o żetony w tym momencie o odbanowanie. Chodzi o to, że chętnie bym wszedł na priv na który nawet nie mogę. A najlepsze privy są u Ciebie i u Kasi o czym pisałem. Do nikogo innego nie chodzę....

A szczerze powiedziawszy tym banem byłem zaskoczony. :o

No ale to twoja decyzja. Szkoda mi będzie bo Kasia wchodzi rzadziej niż Ty, Ciebie częściej mogłem złapać.

jeszcze mam pytanie czy możliwe, ze znamy się z gry komputerowej. Z tym, że chodzi mi o wczesniejsze czasy jakieś 6-8 lat wstecz? O0 ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 06 maja 2015, 13:27 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 gru 2014, 18:47
Posty: 15
Z moich obserwacji wynika, że prowadzisz typowy trolling (wchodzisz na trans, prawisz komplementy, by za chwilę obrażać - i Twoim zdaniem tu nie znam się na żartach ;D ). Na takie zachowania jestem szczególnie wyczulona, więc nie oczekuj ode mnie, że Ci zdejmę bana i na kolejnych moich trans będzie to samo... ;-)

O jaką grę komputerową Ci chodzi? On-line nałogowo grywam tylko w scrabble :)

_________________
★ ''Największą rozkoszą nie jest sam seks, lecz pasja, która mu towarzyszy''. Paulo Coelho ★


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 06 maja 2015, 17:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 sie 2014, 20:52
Posty: 35
Nie bedzie to samo. Zdejmij bana pójdziemy na priv i zapomnimy o sprawie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 06 maja 2015, 18:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Obrazek
To ja fapię i napalam się z ukrycia na Caprice, a tu okazuje się że Ona jest na forum i wszystko widzi Obrazek

#lestvlest
Teraz rozumiem dlaczego męczyłeś nas wczoraj o Caprice ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 06 maja 2015, 20:04 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 gru 2014, 18:47
Posty: 15
Bob... Heheh...
Padłam... :::)))

Z tym, że nie widzę powodów do wstydu, zachowanie przejawiasz stosowne do przeznaczenia portalu xP

P.S. Fajny Kociak :)))

_________________
★ ''Największą rozkoszą nie jest sam seks, lecz pasja, która mu towarzyszy''. Paulo Coelho ★


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Caprice
Post: 10 maja 2015, 21:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 sie 2014, 20:52
Posty: 35
Odbanuj mnie Caprice proszę. Ostatnie żetony ci przelałem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


phpBB SEO