ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 06:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Post: 09 kwie 2015, 12:12 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 kwie 2015, 12:02
Posty: 12
Nosz ileż można .Zawsze realizacje szły sprawnie ,codziennie realizowali przelewy.
Teraz zrobila sie jakaś masakra przelewy wypuszczają 6-7 dnia, bo tyle mają, a ja po tylu dniach mam tam nabite kilka , czasem kilkanaście zgłoszen do realizacji, to juz zamiast jak jest tego sporo robic to za jednym zamachem to mi zrobią 2 przelewy z 8 zgłoszonych. I jak tu później nie handlować żetonami :D :D

Wczoraj wypuścili mi 2 przelewy reszta wisi , i echo w eterze, myślalam że coś dzisiaj pójdzie a tu dupa :D

Pozdrawiam Wszystkich


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 12:53 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 kwie 2015, 01:28
Posty: 38
Fakt ostatnio strasznie sa spowolnione realizacje , ale to nie zmienia faktu ze jak byk pisze "Realizacja do 7 dni".Wiec nie ma co się denerwować i wystarczy z wyprzedzeniem myśleć o wypłacie ,lub po złości zawalając ich przelewami co 1000 zet aby ktoś miał ciut więcej pracy to może im sie odwidzi jak większa ilość osób zacznie tak robic ^^,aczkolwiek uważam ze jednodniowe naliczanie oprocentowania w banku zrobi swoje i już tak zostanie na stale :P


Przed ich zmiana wypłat i tak używałam tego raz w tygodniu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 13:03 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 kwie 2015, 12:02
Posty: 12
No ja im już teraz celowo dokładam codziennie przelewy :P
Wkurzam się bo miałam konkretną sumę zebraną na konkretną rzecz, a doczekać się nie można, no ja też się obawiam ,że przelewy beda teraz wychodzily 1-2 razy w tygodniu.

Problem w tym , że tym sposobem prędzej czy później wiecej żetonów będzie im wyciekac z portalu, bo ja mam niekiedy taka sytuacje ,że porzebuję przelew na już, o ile ShowUp.tv robilo przelewy codziennie- było zajebiście, o tyle teraz jeżeli zamierzaja robić przelewy raz w tygodniu będę prawdopodobnie gdzieś utleniać żetony na forum


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 13:38 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 kwie 2015, 01:28
Posty: 38
Ja tam uważam ze i tak nie zbiednieją ,bo nie wielki % osób z ShowUp.tv przebywa na forach itp i nabywają żetony bądź sprzedają żetony



Nie gniewaj się :

Twoje posty czytam tak jak bym oglądała reklame na Polsacie.

Ale pewnie kilka osób się ucieszy z tego tylko na forum zabronione jest podawanie kontaktu ;)

Ale powodzenia w szukaniu chętnych na swoje zetoniki :)
A tak wg to ile za ile chcesz ? ;)


Podpis
Przeciwniczka lewych żetonów
:D:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 00:20 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
szprotunia pisze:
No ja im już teraz celowo dokładam codziennie przelewy :P
Wkurzam się bo miałam konkretną sumę zebraną na konkretną rzecz, a doczekać się nie można, no ja też się obawiam ,że przelewy beda teraz wychodzily 1-2 razy w tygodniu.

Problem w tym , że tym sposobem prędzej czy później wiecej żetonów będzie im wyciekac z portalu, bo ja mam niekiedy taka sytuacje ,że porzebuję przelew na już, o ile ShowUp.tv robilo przelewy codziennie- było zajebiście, o tyle teraz jeżeli zamierzaja robić przelewy raz w tygodniu będę prawdopodobnie gdzieś utleniać żetony na forum


To dla nich pewnie nie problem - rozdzielą żetony otrzymane od wydanych i otrzymane będzie można tylko wypłacić, kwestia czasu uważam.
Z tego co dopytałem kilku znajomych to dostają przelewy po staremu następnego dnia wiec może Ciebie sprawdzają? Nie oszukujesz ludzi? Nie jesteś facetem przebranym za kobietę?:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 kwie 2015, 07:24 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 kwie 2015, 12:02
Posty: 12
Nie nie oszukuję ludzi :P
Jestem kobietą robie generalnie tylko privy, nie mam zgłoszeń żadnych do moderacji ,że coś nie halo.Więc wszystko powinno być jak należy :)

Ostatnio nie siedziałam, a może już wróciło do normy, no zobaczymy dzisiaj muszę zebrać haracz :D

Pozdrawiam


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 kwie 2015, 11:49 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
szprotunia pisze:
Nie nie oszukuję ludzi :P
Jestem kobietą robie generalnie tylko privy, nie mam zgłoszeń żadnych do moderacji ,że coś nie halo.Więc wszystko powinno być jak należy :)

Ostatnio nie siedziałam, a może już wróciło do normy, no zobaczymy dzisiaj muszę zebrać haracz :D

Pozdrawiam

Daj znać :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 wrz 2015, 10:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 wrz 2015, 09:57
Posty: 1
mam to samo zawsze były na drugi dzień a teraz czekam już 3 dni macie tak samo czy tylko ja tak mam :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 wrz 2015, 18:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 sie 2015, 11:32
Posty: 2
Ja zazwyczaj czekam 3-4 dni :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2015, 15:00 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 wrz 2015, 13:58
Posty: 1
ShowupAnia pisze:
mam to samo zawsze były na drugi dzień a teraz czekam już 3 dni macie tak samo czy tylko ja tak mam :P
Witam
ja czekam na kilka przelewów a najstarszy w oczekujących jest z 26 sierpnia wiec tez nie wiem o co chodzi , a na emaila nie kontaktowego nie odpisują a ze strony wyskakuje błąd przy wysyłaniu formularza . nie wiem co o tym myśleć i czy się logować , bo jak nie wypłacą chociaż nie mają do tego powodu bo profil aktywny cały czas . dajcie znać jak jest u was . pozdrawiam


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO