ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 348 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: WrednaPaula
Post: 14 maja 2014, 22:55 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Co o niej myślicie?
Mi kieeedyś (chyba z rok temu) skradła serce jak przyszła zapłakana i się użalała przed kamerą bo jakiś facet (oczywiście trzepacz poznany na ShowUp.tv) , który ponoć był "Tym Jedynym" wystawił ją do wiatru (spotykał się z nią tylko między 17 a 19 bo ponoć "dużo pracował", zawsze w hotelu a nie w jego domu bo ponoć "ma remont", bajerował , cyganił a potem wyszło, że ma żonę i dziecko (ojej, jakie zaskoczenie :-). Najpierw pomyślałem "boże, co za tępa idiotka" ale polubiłem jej transmisje, co by o niej nie mówić ma ładne ciało (choć można się dopatrzeć śladów tłuszczyku na brzuszku :-) i śliczną buźkę. Ciężko ją rozebrać na ogólnym, z tego co pamiętam tylko w noc sylwestrową 2014 dała czadu robiąc prysznic i masturbację na ogólnym. Jakie Wy macie odczucia?

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 15 maja 2014, 01:38 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
Nie tylko w Sylwestra, ostatnio coraz częściej jej się zdarza robić lepsze show, może to kwestia mniejszej ilości privów. Lekki zyzik i krzywa jedynka, ale twarz bardzo ładna i w efekcie końcowym jej wady wychodzą "wrednej" na plus. Fajny głos i ładne ciało. Często u niej bywam , według mnie jedna z ładniejszych dziewczyn która nadaje na ShowUp.tv od dłuższego czasu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 15 maja 2014, 05:22 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
Nie tylko ostatni sylwester był rozbierany, porzedni również. Bardzo iła dziewczyna, zawsze można z nią poklikać...w sumie potwierdzam co wyżej. Duży plus za twarz. Nie chowa się jak inne. No i jakość obrazu - perfekt.
Swojego czasu miała jakichś zazdrosnych wrogów, którzy usiłowali wywlec jej życie prywatne na ShowUp.tv, ale trwało to krótko i chyba zbytnio się tym nie przejęła.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 19 maja 2014, 09:42 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 19 maja 2014, 09:00
Posty: 8
Witam, może i laska fajna ale to płatna laska do towarzystwa za kasę godzina 300 zł.

Często ogłasza się na odloty.pl dział Kobiety-VIP, Miasto Katowice, występuje tam pod imionami Zmysłowa Sunia oraz Dominika Prywatnie.
Całą historię znajdziecie na garsonierze pod adresem http://www.garsoniera.com.pl/forum/topi ... 409/page-2

Imion ma więcej Oliwia, Edyta, Zmysłowa Łasiczka i wiele innych.

Wcześniej ogłaszała się też na portalu roksa.pl oraz katowiczanki.pl
Specjalność FBG czyli Francuz bez gumy.
W branży od 4 lat, na ShowUp.tv dorabia sobie i szuka idiotów których potrafi bardzo szybko uwieść.
99% z tego co mówi to kłamstwa wyssane z palca. Bardzo często umawia się i nie dotrzymuje słowa.
W sieci można o Niej sporo poczytać. BAjer ma opanowany do perfekcji nawet okiem nie mrugnie!
"Zawodowo" pracowała w Rzeszowie, Opolu, Łodzi teraz zatrzymała się na dłużej w Katowicach.

Miłej lektury.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 19 maja 2014, 16:09 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
Wejher66 pisze:
99% z tego co mówi to kłamstwa wyssane z palca.


Daj mi namiar na dziewczynę na ShowUp.tv która mówi prawdę.

Wejher66 pisze:
Bardzo często umawia się i nie dotrzymuje słowa.


Czyżby zawiedziony randkowicz ?.

To że dziewczyna do "towarzystwa" to chyba nic złego ?. No nie Wejher ?. W końcu nie odkryłeś wielkiej tajemnicy związanej z laskami ShowUp.tv,to nie na przykład pani dziennikarka z tv tylko dziewczyna z kamerek erotycznych. Wielkiej sensacji nie ma. Na dodatek wystarczy mieć 300 zł, to znacznie dla nas łatwiejsze niż wysilać się na podryw przykładowo mężatki. Jeśli ktoś liczył że na ShowUp.tv występują jedynie wygłodniałe niewinne studentki to jest dość naiwną osobą. Może pójdę do Zmysłowej Suni, wreszcie będę miał powód aby wskoczyć pod prysznic.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 19 maja 2014, 16:59 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Z tego co bardziej doświadczeni "kurwiowo" koledzy mówią to z cichodajkami już tak jest, ze często dzwonisz, dzwonisz i nie odbiera, albo umawiasz się wcześniej na konkretną godzinę, przychodzisz, dzwonisz dzwonkiem do drzwi a ta wyskakuje w samym szlafroku i mówi "sory skarbie, dzisiaj nie da rady", przeważnie dlatego że ich życie oscyluje między odwiedzinami sponsora/sponsorów i mniej lub bardziej oficjalnych chłopaków o różnych porach i na różne przedziały czasu (niektóre to powinny dostać Nobla z dziedziny logistyki że udaje im się tak to wszystko poustawiać, że żaden pan nie wie o pozostałych) a do tego łączą to przeważnie z pracą w agencji/stripklubie. Dlatego też zamiast "polować" na cichodajki po ShowUp.tv lepiej udać się od razu do wyspecjalizowanej agencji, cena przeważnie jest niewiele wyższa a satysfakcja gwarantowana! Jedyną w sumie, poza ceną, zaletą cichodajek z ShowUp.tv jest to, że możesz sobie obejrzeć "towar" przed zakupem, ale już teraz większośc agencji towarzyskich ma swoje strony internetowe gdzie są "prezentacje" pań więc kompletnie nie rozumiem ciśnienia na zapoznawanie się z "paniami na real" tutaj. Choć fakt faktem, komu jak komu ale Wrednej Pauli bym dał się pobawić Maczugą Herkulesa :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 19 maja 2014, 20:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 maja 2014, 08:45
Posty: 44
A ja jako najbardziej wyluzowana kobieta na swiecie dodam swoje 3 grosze. A bedzie nimi : i choooj ? :) jak lubi niech daje. Nie znamy jej jako czlowieka, czy jest powiedziane ze dajac to i owo mezczyzna za kase traci na swojej wartosci ? Teraz tak spopularyzowane jest dawanie dupy za free ze co sie dziwic takim bulwersa. Jej dupa jej sprawa ! A wy Panowie cieszcie sie wdziekami jakie prezentuje to dziewcze na ShowUp.tv bo widzialam ja i to bardzo ladna kobieta :) luzu wiecej kurde :) poki to nie dotyczy Waszych partnerek,dziewczyn czy zon to sie nie ma co spinac :) ps. Pisze tak dlatego poniewaz x lat temu mialam znajoma ktora trudnila sie najstarszym zawodem swiata a byla przezajebiscie inteligentna osoba ktora miala swoj cel uzbierac x zlotych przez x lat i zalozyc wlasny biznes. Udalo jej sie,a byla na tyle silna i bzykanie za kase oddzielila sobie od zycia codziennego ze nie zrylo jej to beretu. Peace and love and sex and rockandroll !!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 19 maja 2014, 20:44 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Bywa różnie, ja jedną z nagłębszych i najinteligentniejszych rozmów z kobietą odbyłem właśnie z przedstawicielką najstarszego zawodu świata, po imprezie BŁAGAŁEM koleżankę z którą ona przyszła (jej samej nie znałem a uciekła w połowie imprezy gdzieś) żeby mi załatwiła jakikowiek kontakt do niej bo chcę się z nią znowu spotkać, ona się tylko śmiała i mówiła "nie chcesz, wierz mi - NIE CHCESZ!", a ja mówię, że w życiu nie spotkałem tak inteligentnej i mającej poukładane w głowie kobiety i że MUSZĘ ją poznać a wtedy ona powiedziała mi prawdę - że laska od 3 lat (od 19 roku życia), odkąd przyjechała do Dużego Miasta na studia, ma cały czas sponsorów, "żeby opłacić naukę bo chce w życiu robić to co kocha". Może nie była w typie "10 klientów dziennie, wiadro" bo starała się być trochę wybredna (zresztą sama cena za miesiąc sponsoringu chyba gwarantowała, że obracała się tylko w towarzystwie lekarzy, prawników, managerów i właścicieli dużych firm których nie ma zbyt wielu nawet w Dużym Mieście) więc TEORETYCZNIE nie powinno mi robić różnicy czy w swoim dotychczasowym życiu erotycznym kochała się z kilkoma chłopakami których bardzo kochała, czy z jednym sponsorem który je płacił. TEORETYCZNIE, ale jednak dziwnie bym się czuł z perspektywą, że wszyscy faceci przede mną musieli za TO płacić i zawsze miałbym wątpliwości czy mnie kocha naprawdę, czy może jestem dla niej kolejnym sponsorem, teraz mającym zapewnić spokojne życie do emerytury, odrzuciło mnie to dokumentnie. Teraz ma już kochającego męża, rocznego synka, "wyczyszczony" życiorys (mieszka w innym mieście, zero fejsbuków, zero kontaktu ze znajomymi którzy coś wiedzieli albo się domyślali no i oczywiście - absolutne zero kontaktu ze starymi klientami) i oczywiście mąż łyknął ściemke jak to u kobiet "przed tobą miałam tylko trzech partnerów". Jaaaasne, zawsze mają trzech :-P Z drugiej strony - wolałbym chyba usłyszeć od przyszłej kandydatki na żonę , że np. uczestniczyła w orgiach swingersów i że czasami jednej nocy miała tam po 5-10 partnerów w sobie (ale że robiła to TYLKO I WYŁĄCZNIE "dla sportu") niż że choćby RAZ poszła do łóżka z kimś, do którego ani nic nie czuła, ani jej się nie podbał fizycznie a jedynym kryterium była $$$.
Ale skoro "Paula" robi to co lubi, nikogo nie krzywdzi (a wręcz daje im rozkosz) - nam nic do tego (ale mamy oczywiście prawo mieć wyrobione zdanie o niej, o jej inteligencji, urodzie i także swoje osobiste zdanie o jej - i jej podobnych - "sposobie życia"). A od dzielenia się tymi opiniami jest właśnie to forum :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 20 maja 2014, 13:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 19 maja 2014, 09:00
Posty: 8
A to własnie masz szansę się z Nią ustawić,
bo włączyła ogłoszenia na odlotach więc śmiało dzwoń

http://www.odloty.pl/pl/ogloszenia-towa ... 10044.html
http://www.odloty.pl/pl/ogloszenia-towa ... 10504.html

Tylko spiesz się bo chętnych wielu :P A na czas pokazów na ShowUp.tv wyłącza ogłoszenia.

Gratuluję podejścia i luzu, z czystym sumieniem polecam Ci ją jako materiał na żonę :P
Jak by co będziemy szwagrami :P

Miłego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 24 lis 2014, 15:51 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
Z dniem 22 listopada odeszła od nas Wredna Paula. :'( http://ShowUp.tv/profile/wrednaPaula

Pogrążamy się w smutku. Nie będzie już soczystych klapsów na ten ładny tyłeczek , jednej z najładniejszych dziewczyn ShowUp.tv.



Obrazek Obrazek Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 24 lis 2014, 16:08 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
A za miesiąc, góra dwa będziemy łączyć się w radości z powodu niepodziewanego powrotu. Zapewne motywem przewodnim powrotu będzie tęsknota za wysublimowanymi rozmowami, intelektualnymi doznaniami w czasie czytania tekstów na czacie i ogólny altruizm dla wszystkich tych którzy marzą o waleniu gruchy na widok "boskiej pupy".

Aż wzruszyłem się widząc aż tak oficjalne pożegnanie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 24 lis 2014, 16:45 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Hehe również wróżę szybki powrót na łono szołapa :P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 24 lis 2014, 16:56 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
A ch... im wszystkim w dupe ladacznicom jednym:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 24 lis 2014, 17:16 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
ale wiesz ze w dupe to przyjemnosc?

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 24 lis 2014, 17:23 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 maja 2014, 15:09
Posty: 95
Przecież ona w swoim mieszkanku zarabia za godzinkę więcej, niż tutaj przez kilka :). Skupia się na swojej "karierze zawodowej", a nie na zaspokajaniu fapaczy, którzy dadzą jej 5 czy 10zł za pokazanie cipki :D.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 24 lis 2014, 17:24 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
w pupę pupę Panowie i Panie :P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 24 lis 2014, 17:30 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
dupa i cycki, co za roznica czy pupa i piersi:P
dla was zadna:P

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 24 lis 2014, 17:30 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
płotka pisze:
ale wiesz ze w dupe to przyjemnosc?

Wszystkim ludziom dobrze życzę ^-^


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 24 lis 2014, 18:58 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
płotka pisze:
dupa i cycki, co za roznica czy pupa i piersi:P
dla was zadna:P

Różnica żadna ale lepiej brzmi :P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 24 lis 2014, 19:14 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 cze 2014, 22:09
Posty: 172
płotka pisze:
ale wiesz ze w dupe to przyjemnosc?
cięta riposta ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 348 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO