ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 06:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Post: 25 mar 2014, 17:12 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
W nawiązaniu do mej dyskusji z Zakaz podawania kontaktu tutaj: etony-f31/brak-anonimowo-przy-zakupie-etonow-mnie-wkurza-t216.html#p2137 Zrodził się pomysł, aby zrobić z tego działu anonimową giełdę żetonów. Jakby to wyglądało?

Jest wiele lasek, które dostają żetony na ShowUp.tv. Może zamiast je wypłacać z ShowUp.tv po ich przeliczniku, zgodzą się przekazywać je innym userom a w zamian, ktoś anonimowo, zasili ich konto "darowizną" ;) W ten sposób i wilk będzie syty i owca cała - no może poza ShowUp.tv. Ale to już szczegół...

W praktyce pojawiałyby się tutaj takie oferty jak "Sprzedam tytle i tyle żetonów anonimowo za taką a taką kwotę" - i chętni by się odzywali do osoby na PW (Zakaz podawania kontaktu, ODBLOKUJ PW, PLIS, PO RAZ KOLEJNY PROSZĘ). Albo ogłoszenie typu: "Kupię anonimowo tyle i tyle żetonów. Gotów jestem taką a taką kwotę zapłacić".

W praktyce pewnie cena żetonów na tej giełdzie byłaby niższa od kwoty, jaką pobiera ShowUp.tv, ale wyższa od tej, jaką pobiera się przy wypłacie. Ciekaw jestem, na jakim pułapie ustaliłaby się cena wymiany...? ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 17:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
poszukaj na allegro- sporo osob tam sprzedaje zety :) i co wiecej niektorym pozna nawet przez paypal zaplacic:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 18:39 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Allegro nie jest anonimowe ;) Allegro zna moje imię, nazwisko, adres i nr konta. A do danych Allegro całkowity i nieograniczony dostęp ma US i nie tylko. :) A ja nie chcę po swojej aktywności na ShowUp.tv zostawiać ŻADNYCH śladów ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 19:21 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
można kupić jako niezarejestrowany.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 19:25 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
piesikot pisze:
można kupić jako niezarejestrowany.

Transakcja poza Allegro - to albo musisz się skontaktować przez formularz kontaktowy (zostawia ślad), albo laska musi zostawić namiary jak email w treści aukcji. Hm... Popatrzę, poszukam, zobaczę, jak jest. ;)

EDIT

W dziale Erotyka znalazłem 4 oferty Generalnie wszyscy trzymają cenę 14.99zł za 100 żetonów. Niby cena atrakcyjniejsza w stosunku do tej, za jaką żetony oferuje ShowUp.tv, ale przyznam, że liczyłem na większe upusty. Nie widzę ofert na większą ilość żetonów - za to można kupić więcej sztuk wystawionych przedmiotów, ero stała cena 14.99 za 100 żetonów x tyle sztuk, ile chcesz. A to już coraz mniej ciekawa oferta. Może dałoby się po negocjować, nie wiem? Ale kontakt głównie przez Allegro. Jedna osoba zapodaje do siebie namiary przez jakiś gówniany livechat, ale to już lepiej, jak formularz A. Dwie zapodają nr tel. lub gg 5478965/email. Zastanowię się nad tym. W każdym razie, dziewczynom z ShowUp.tv powinno się bardziej opłacać sprzedawanie żetonów, jak ich wypłata. Tym bardziej handel nimi poza Allegro. Gdzie wystawiają się US po dwakroć. ;)


Ostatnio zmieniony 25 mar 2014, 19:49 przez Cichy Bob, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 19:44 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
Cichy Bob pisze:
piesikot pisze:
można kupić jako niezarejestrowany.

Transakcja poza Allegro - to albo musisz się skontaktować przez formularz kontaktowy (zostawia ślad), albo laska musi zostawić namiary jak email w treści aukcji. Hm... Popatrzę, poszukam, zobaczę, jak jest. ;)

Nie wiem, nie kupowałem na Alledrogo jako niezarejestrowany. Ceny...hmmm trzeba dobrze trafić na okazję, bo 13-15zł/100 to żadna rewelka.

Nie próbowałeś. Żaden formularz. Potrzebuja Twojego maila aby wklepać otrzymany z ALledrogo kod. Podejrzewam, że dalej dostaniesz dane do przelewu. Nie chce mi się dalej bawić w zakładanie maila do sprawdzenia, popróbuj chyba, że Cio na tym nie zależy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 19:57 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
piesikot pisze:
Nie wiem, nie kupowałem na Alledrogo jako niezarejestrowany.


Ja też nie. Rozważałem raczej kazus dogadania się ze sprzedającym poza Allegro - sprzeczne z regulaminem Allegro, ale... ;)

Cytuj:
Ceny...hmmm trzeba dobrze trafić na okazję, bo 13-15zł/100 to żadna rewelka.


Dokładnie. Napisałem o tym w edycji pow.

Cytuj:
Nie próbowałeś. Żaden formularz. Potrzebuja Twojego maila aby wklepać otrzymany z ALledrogo kod. Podejrzewam, że dalej dostaniesz dane do przelewu. Nie chce mi się dalej bawić w zakładanie maila do sprawdzenia, popróbuj chyba, że Cio na tym nie zależy.


Na allegro, nie nie zależy. Na zakupie od konkretnej laski, czemu nie;) Tylko jak napisałeś, aby nie było tak, że ja zapłacę na poczcie anonimowo, dostanie kasę a ja figę z makiem. Muszę o tym pomyśleć...

Plus z tym forum byłby taki, że po transakcji sprzedającemu i kupującemu w topicu można byłoby podziękować. Nie trzeba by było zakładać więcej topiców, jak jeden na sprzedająca i po prostu w nim komentować. Człowiek by wchodził na topic, widział, że ma duż udanych transakcji, zadowolonych klientów, pisałby do laski, czy nie sprzeda mu i dogadywali by się na PW a po transakcji sobie dziękowali w topicu. Ludzi byliby anonimowi, ale jednocześnie budowali swój wizerunek na forum, poprzez swoją aktywność, swoje posty. To by wzbudzało zaufanie ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 21:39 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
Na laski namiarów nie podam (zresztą chyba nikt trego nie zrobi). Mam kilka na GG, ale tylko jeden ma żet na bieżąco.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 23:01 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
chłopaki, ja wam tylko podsunełam pomysł, a co z tym zrobicie-Wasza broszka:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 23:59 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
piesikot pisze:
Na laski namiarów nie podam (zresztą chyba nikt trego nie zrobi). Mam kilka na GG, ale tylko jeden ma żet na bieżąco.


No właśnie - gdyby było PW można by było sprawę załatwić prywatnie. Chyba, że podam publicznie mail...? Czy to też odpada?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 23:59 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
płotka pisze:
chłopaki, ja wam tylko podsunełam pomysł, a co z tym zrobicie-Wasza broszka:)

Spryciaro, daj do siebie maila i odsprzedaj trochę ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 kwie 2015, 12:09 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Cichy Bob pisze:
Allegro nie jest anonimowe ;) Allegro zna moje imię, nazwisko, adres i nr konta. A do danych Allegro całkowity i nieograniczony dostęp ma US i nie tylko. :) A ja nie chcę po swojej aktywności na ShowUp.tv zostawiać ŻADNYCH śladów ;)


A to czego ty się boisz? Przecież nie tobie płacą tylko ty płacisz więc...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO