ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 02 kwie 2015, 13:56 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 kwie 2015, 12:56
Posty: 1
Witajcie wszyscy!

Ja, zupełnie nowa osoba na ShowUp.tv - nie znajdziecie mnie nigdzie indzej, ponieważ to moj debiut :) - chciałam Was zaprosić do siebie, na moje pierwsze transmisje. Nie oczekujcie proszę, że będzie idealnie, bo nie będzie (nie lubię kłamać :P ) - ale piszcie śmiało swoje uwagi/propozycje, wszystko wezmę pod uwagę w drodze do poprawy :) Będzie mi bardzo miło, jeśli ktoś z Was zechce wprowadzić mnie w ten światek, przejść ze mną przez pierwsze trans i privy :)


Coś o mnie.. Na imię mi Milena, jestem niską ciemnowłosą kobietką. Posiadam spoko piersi, większy tyłeczek i niestety nie znajdziecie u mnie idealnie płaskiego brzuszka - JESZCZE, bo pracuję nad tym (jeśli starczy Wam cierpliwości, to zobaczycie na własne oczy :) ) Możemy porozmawiać o wszystkim i niczym, lub się zabawić :)
Czego oczekuję? Mówienia wprost, czego oczekujesz, czy jest okej czy nie, co wg Ciebie może być lepsze :)

Będę online prawdopodobnie jutro, między 6 a 11 - gdyby coś się miało zmienić, powiadomię w tym wątku. >:D
http://ShowUp.tv/profile/Karrma Pierwsze zdjęcie powinno pojawić się niebawem, obecnie oczekuje na akceptację moda.. :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 kwie 2015, 11:13 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 19 lut 2015, 11:12
Posty: 201
kiedy bedziesz następnym razem? bo z chęcią wpadne


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO