ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 11:49 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 13:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: imagine_cherry
Post: 21 mar 2015, 20:45 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 21 mar 2015, 19:44
Posty: 2
w koncu nie wytrzymalem i musialem cos o tej oszustce napisac , dziewczyna moze z twarzy ladna jednak nie zmienia to tego ze jest oszustka i pusta zetoniara ktora tylko patrzy jak kogos zrobic w chuja i miec z tego korzysc , wiem o tym ze wszystkie dziewczyny sa tam dla pieniedzy ale to jest juz przesada bo dziewczyna po raz kolejny juz robi sobie z gosci ktorzy placa jaja szczegolnie z tego ktory tydzien temu wygral profilowe zdjecie , jednak do tej pory nie pojawilo sie ono u niej na profilu a mowila ze bedzie dokladnie 16.03 czyli w poniedzialek a mamy juz sobote , nawet wczoraj gosc ktory wygral u niej profilowe zdj pytal kiedy w koncu sie pojawi jego wygrana powiedziala ze w jutro rano czyli w sobote a mamy godzine 20 jednak zdjecia nadal nie widac i chyba juz sie nie pojawi a gdyby tego bylo malo to wzialem u tej laski priv i bardzo zaluje bo za ta cenne to niestety bardzo slaby a na dodatek jak spytalem o cos to zaczela krzyczec jak by miala cos z suchem zreszta na ogolnym tez tak jest. jak dla mnie to straszna lipa , taka ladna buzka a glos , piersi i paznokcie po prostu koszmarne i jeszcze oszustka z drogimi losami w ktorych nic praktycznie nie ma godnego uwagi a szkoda jeszcze teraz weszla i na bezczela robi ten sam konkurs na wygrane zdjecie a wczesniejszej wygranej nadal brak , jak ja kurwa slucham to stwierdzam ze jest niezla wiesniara i nic u niej nie slychac po za krzykiem , przeklenstwem i daj zetona ;/////


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 mar 2015, 09:19 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
Killerr88sex pisze:
w koncu nie wytrzymalem i musialem cos o tej oszustce napisac , dziewczyna moze z twarzy ladna jednak nie zmienia to tego ze jest oszustka i pusta zetoniara ktora tylko patrzy jak kogos zrobic w chuja i miec z tego korzysc , wiem o tym ze wszystkie dziewczyny sa tam dla pieniedzy ale to jest juz przesada bo dziewczyna po raz kolejny juz robi sobie z gosci ktorzy placa jaja szczegolnie z tego ktory tydzien temu wygral profilowe zdjecie , jednak do tej pory nie pojawilo sie ono u niej na profilu a mowila ze bedzie dokladnie 16.03 czyli w poniedzialek a mamy juz sobote , nawet wczoraj gosc ktory wygral u niej profilowe zdj pytal kiedy w koncu sie pojawi jego wygrana powiedziala ze w jutro rano czyli w sobote a mamy godzine 20 jednak zdjecia nadal nie widac i chyba juz sie nie pojawi a gdyby tego bylo malo to wzialem u tej laski priv i bardzo zaluje bo za ta cenne to niestety bardzo slaby a na dodatek jak spytalem o cos to zaczela krzyczec jak by miala cos z suchem zreszta na ogolnym tez tak jest. jak dla mnie to straszna lipa , taka ladna buzka a glos , piersi i paznokcie po prostu koszmarne i jeszcze oszustka z drogimi losami w ktorych nic praktycznie nie ma godnego uwagi a szkoda jeszcze teraz weszla i na bezczela robi ten sam konkurs na wygrane zdjecie a wczesniejszej wygranej nadal brak , jak ja kurwa slucham to stwierdzam ze jest niezla wiesniara i nic u niej nie slychac po za krzykiem , przeklenstwem i daj zetona ;/////


W sumie nie wiemy czy z gosciami inny termin zdj profilowego nie uzgodnila?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 mar 2015, 12:24 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 21 mar 2015, 19:44
Posty: 2
ustala ze na drugi dzien bedzie zdjecie czyli 15.03 pozniej wpisala w profil u siebie ze jednak poniedzialek 16. 03 wiec specjalnie wszedlem zobaczyc czy juz jest tozastalem kolejna zmiana terminu na 20.03 a dokladnie w ten sam dzien pozniej koles ktory wygral wkurzyl sie i zapytal ja kiedy pojawi sie w koncu zdjecie odpowiedziala ze jutro czyli 21 a mamy 22 i zdjecia nadal nie ma. ale to i tak nic w porownaniu do tego jak sepi od gosci zetony ;/// i bezczelnie jeszcze robi ten sam konkurs a nawet jednego jeszcze nie spelnila ;/ niezla naciagara a szkoda bo myslalem ze jest w porzadku jednak bardzo sie pomylilem co do niej


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 mar 2015, 13:22 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 lut 2015, 21:29
Posty: 97
No jak dzieci z podstawowki ;D zeby sie spinac o jakies zdjecie z nickiem nie moge tego czytac moze lepiej idzcie sie w piaskownicy pobawic ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 mar 2015, 13:54 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 29 wrz 2014, 12:02
Posty: 112
No raczej jest sie o co spinac bo domyslam sie ze takie gowno troche kosztowalo. Jak bylem u niej pare razy to ci ldierzy zawsze duzo kasy dawali za te zdjecia wiec moze dla kogos to podstawowka, dla mnie gowno, ale dla tamtych napalencow widocznie cos wiecej skoro tyle placa. Poza tym juz nawet nie wchodzac w ocenianie tego pomyslu cherry to miala ona wywiazac sie z umowy( nawet idiotycznej) ktora zawarla z wygranym i sie nie wywiazala wiec ja tam dzisiaj bym odpuscil tym licytujacym zboczuszkom bo troche racji maja.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 mar 2015, 14:02 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2015, 20:10
Posty: 50
Jak dzieci , po prostu jak dzieci ...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 mar 2015, 01:50 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
Jest cel, ale lajkujcie po 10, jesteście vipami ,ale możecie zostać dwukrotnymi vipami.
Jeśli ona tak dobrze ssie kutasa jak zasysa żetony to nie jeden odkurzacz byłby zawstydzony.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 kwie 2015, 22:46 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
Tristan Saint pisze:
Jest cel, ale lajkujcie po 10, jesteście vipami ,ale możecie zostać dwukrotnymi vipami.
Jeśli ona tak dobrze ssie kutasa jak zasysa żetony to nie jeden odkurzacz byłby zawstydzony.

ja mysle, ze ona jest lepsza od pompy strazackiej


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 20:59 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 18 sie 2015, 20:07
Posty: 71
wygląda jak bożenka z klanu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 wrz 2015, 00:13 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 sie 2015, 20:36
Posty: 27
Taka sama oszustka jak caryca.Ma podkrecany licznik raz jedna raz druga.Widac jest z tej samej sekty i tylko naganiacze rzucaja po 2000.Taka marna kopia bogini ann.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 wrz 2015, 09:07 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 232
na transmisji tez jej mowia, ze jest mlodsza wersja annpierd :D
ale ja tam ja nwet lubie, bo jak na top jest i tak wyjatkowo rozmowna :D

a z wygladu to mi duzo bardziej przypomina ole ciupe :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 wrz 2015, 09:57 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
bolo-30 pisze:
Taka sama oszustka jak caryca.Ma podkrecany licznik raz jedna raz druga.Widac jest z tej samej sekty i tylko naganiacze rzucaja po 2000.Taka marna kopia bogini ann.



Co sie dzieje teraz z Tymi laskami? Wszystkie które maja jakieś odliczanie lidera ,licytacje,a nawet z losami oszukują...
Ja pier.... To i tak na krótką mete,wiekszośc oglądających,starszych bywalców się kapnie.Tylko dla nowo zarejstrowanych będzie to wciąz *uczciwe* *ale laska jest zajebista trzeba jej rzucic*
Zahapać kasą własną pracą a nie oszukiwać dziewczyny :o :o :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 wrz 2015, 23:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 209
"wisienka" od poczatku kantuje, to jej co najmniej trzecie konto


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 wrz 2015, 23:40 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2014, 13:23
Posty: 108
Dziecinada. Płacić komuś za zdjęcia w marnej rozdzielczości. Którymi nikomu się nie pochwalicie :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 wrz 2015, 10:06 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 232
moze i dziecinada ale swoich zwolennikow znlazla :D
pewnie znalezli by sie i tacy co by zuzyte tampony od niej kupowali :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 wrz 2015, 22:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
kurwiszon wiec umie robic hajs na frajerach :) poogladac czasem mozna jak licznik ma napchany ;p

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 wrz 2015, 22:55 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 209
lewy obieg, nie wierz we wszystko co widzisz ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2015, 08:52 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 232
a jakbym wierzyl we wszystko co tu pisza to by wyszlo, ze wszystskie laski co dostaja powyzej 1000 zetonow to z lewego obiegu :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: It_was_not_me, znowak i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO