ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

CZY Miss_Stripper to prostytutka?
Czas głosowania minął 05 mar 2015, 18:37
TAK 49%  49%  [ 17 ]
NIE 23%  23%  [ 8 ]
BYŁA PROSTYTUTKĄ 29%  29%  [ 10 ]
Liczba głosów : 35
Autor Wiadomość
Post: 16 mar 2015, 01:48 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
chyba te 500zet zbierałeś 2 miesiace biedaku, ze teraz sie chwalisz tym swoim "bogactwem" :D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 02:00 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Ty nawet takiego jednorazowego napiwku nie dostałaś więc możesz mi zazdrościć tego ;D a kwotę sb tak rzuciłem bo wiem ,że od tego właśnie się zaczyna granica po której każda kurewka zrobi wszystko na ShowUp.tv wielokrotnie sprawdzałem na przykładzie chociażby miss hahahah jestem z tych ludzi co już nie muszą zbierać pieniędzy ani pracować w życiu więc jak możesz mówic ,że zbierałem hahah trochę mnie to nawet zdziwiło pewnie sama miss się teraz z tego śmieję hahahahah ale nie jestem chłopcem bananowcem jak paru debili na tym forum ,żal mi tylko was ShowUp.tv kurewki ,że dla marnych groszy poświęcacie tak wiele ;D ;D ;D ;D miss wyceniła mamę albo babcie na 5000żet ,siostrę albo brata pewnie na mniej by wyceniła hahahah ile jesteście na prawdę wstanie zrobić dla pieniędzy to mnie zastanawia jak można nisko upaść dla czegoś co ja uważam za błahe to mnie ciekawi właśnie ;D ;D ;D ale spoko jestem w stanie dać Ci te 500żet tylko za uśmiech bez twarzy nie chce żadnych szpagatów, robiliśmy to tylko z kumplami dla zwały na prv żeby zobaczyć moralny upadek tych lasek hehehe tak to daje tylko za uśmiech i za nic więcej albo za dobry humor więc się nie podniecaj ,że będziesz miała kolejnego klienta co będzie robił śmigło a Ty się będziesz brandzlowała ojjjjjj nie mały zwyrolku ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 02:13 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
misiooo pisze:
Ja zawsze dla was bedę niesprawdzone info dawał bo opieram się na własnym doświadczeniu nie śmigam ze stertą dowodów aż takim świrem nie jestem:)


ty to raz piszesz jedno po czym w nastepnym poscie sobie zaprzeczasz eh misio's fuckin' logic...

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 14:15 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
PŁOTKA CHYBA SIĘ wczoraj naćpałaś gdzie widziałaś tą stertę dowodów hahah raczej moje doświadczenie hahaha więc nie kumam zupełnie Ciebie ;D ;D Miss_Stripper był chyba drugim i jeszcze miała coś ze szparką chyba wilgotna czy coś nie pamiętam bo jeszcze z Xsenonem miała ten nick.Oskar a raczej miss już się nie odezwie ojjj jak żałuję hahahhahas ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 15:34 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
Ja tylko cytuje Ciebie, a Ty jestes albo tak głupi albo kochasz trolowac..pustaku

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 15:42 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
to nie mów ,że sam sobie przeczę w postach bo teraz to Ty wyszłaś na nieedukowanego pustaka hehe nigdy nie będę dostarczał wam dowodów wystarczy mi moje doświadczenie życiowe i to ,że jestem prawilnym człowiekiem :) :) :) No i jednak wyszło ,że miss nie było 4 miesiące napisał mi to jej stały bywalec i kolega z tej samej mieściny Bbadyta i co Oskar a raczej miss każdy Cię poznał po twoim sposobie pisania a bandzior jest wkurwiony na Ciebie za to jak mnie potraktowałaś łajdaczko wpadłaś ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 15:56 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
misiooo pisze:
bo teraz to Ty wyszłaś na nieedukowanego pustaka


noo i cos jeszcze?

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 16:23 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
nic więcej chyba. po prostu nie zrozumiałem twoich argumentów płotka ale w sumie jak mnie masz za pustaka to w twoich oczach tylko potwierdziłem tą tezę ::) ;D Czy znowu zrobiłem błąd ortograficzny i się wywyższasz ;) ;D Miłego dzionka duzoooo bezcennego uśmiechu :):) :) :) :) Mam nadzieję ,że się kiedyś na niego skusisz na trans specjalnie dla mnie za 500zet.Na pewno jest lepszy od brandzlowania się:) SAMYCH POZYTYWÓW :) :) :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: sylwunia i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO