ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: ToxicAngel
Post: 14 gru 2014, 12:50 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
http://ShowUp.tv/profile/ToxicAngel

Niesamowita kobieta. Doskonały materiał na przyszłą żonę ^-^ Czuje że łączy nas tak wiele. Jeśli jesteś facetem i czujesz że jesteś normalny to idź do niej! Ona Ci udowodni że nie jesteś normalny! Że jesteś tylko "Biednym Smutnym Korniszonem"! Polecam ją także samotnym kobietom desperatkom które potrzebują dowartościowania się. Które sądzą że zasługują w życiu na coś więcej... Np na księcia z bajki z własnym polem naftowym. Czuję że łączy nas wielka miłość mimo że z zawodu jestem biedakiem i nie jestem w stanie sprostać jej wymaganiom finansowym. Co o niej myślicie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 14 gru 2014, 13:30 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Myślę, że to jedna z niewielu kobiet na tym portalu do której warto iść. Można z jej transmisji wiele wyciągnąć. U innych pierdolenie o cipkach i inne smęty ona zaś porusza głębokie problemy życiowe. Wszystkim się ona podoba i naprawdę nie rozumiem jak ktoś po niej jedzie, muszą to robić właśnie tylko te biedne smutne korniszony, których po prostu nie stać na taką damę. Przecież dobrze mówi, ona jest piękna i ma tylko leżeć i pachnieć, a to facet ma się starać i nie oszczędzać na niej. Co to za facet, który zarabia mniej niż 10 000zł miesięcznie? To biedna ciota nie facet, a ona takich nie szuka.

Pozdrawiam Cię Toxic i tak trzymaj, gwarantujesz mi ostatnio dobrą dawkę humoru :))

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 14 gru 2014, 14:11 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 258
Ile ona ma lat? mnie wygląda na 40-tke i to zmęczoną ;) Dosyć żałosna persona, widywałem ją u innych lasek, które w danym momencie miały sporą ilość żetonów. Toxicangel zawsze wtedy próbuje sie wy(p)różnić, rzuca jakieś 10 żetonów i zaczyna pisać swoje smętne teksty, żeby inni się dołączyli i rzucali;) Tragifarsa...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 14 gru 2014, 15:34 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 22:50
Posty: 272
Kod:
http://images67.fotosik.pl/454/9dd705240d1e1723.jpg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 14 gru 2014, 21:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 cze 2014, 17:07
Posty: 49
kiedyś robił dobre pokazy wspólnie z malkox


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 14 gru 2014, 23:33 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 mar 2014, 12:09
Posty: 225
W przeszłości zawsze irytowały mnie jej ironiczne odzywki. W momentach gdy ktoś rzucił 10 lub 20 żetków, dawała jednoznaczne sugestie odnośnie wysokości napiwków. Nie wiem jak obecnie to wygląda, ponieważ tej Pani nie odwiedzam od dawna.
Czytając Wasze opinie, wychodzi na to, że ciągle na samej górze jej hierarchii wartości stoi kasa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 15 gru 2014, 08:33 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Błąd, liczy się chyba TYLKO kasa z tego co mówi:P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 15 gru 2014, 12:05 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 mar 2014, 12:09
Posty: 225
Kobieta zdecydowana i wiedząca czego chce od życia. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 15 gru 2014, 12:55 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
Kiedyś występowała z blondyną w jej wieku. Muszę powiedzieć że ta blondyna bardziej mnie jarała niż Toxic. Pózniej był niewielki epizod z Malkox, obecnie wysiaduje nocami z niewielką oglądalnością gdzieś pośrodku stawki. Łączny czas u niej spędzony to może z pół godziny za mało by ją uczciwie ocenić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 15 sty 2015, 01:58 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Przemądrzała do granic możliwości, dość irytujący sposób mówienia, zero subtelności. Uważa, że pozjadała wszystkie rozumy i jest super, hiper mega i w ogóle. Nadaje do białego rana, a żetonów ma bardzo mało, więc nie wiem jaki jest jej prawdziwy powód nadawania.
Jest w niej coś wulgarnego, choć stara się zachowywać kulturę na transmisjach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 15 sty 2015, 02:00 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
lubię.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 11 lut 2015, 22:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Jak przystało na biednego, smutnego korniszona, dziś w nocy oglądałem Toxic i byłem świadkiem ataku na innego korniszona o nicku endriu341 (jakoś tak), który niefortunnie przybrał nick, gdyż podobny ma niejaki endriu751, miłośnik Anki92x (znanej z pracowitości i braku czasu, by siedzieć na ShowUp.tv). Toxic zwyzywała biedaka, że widziała go u stękającej i że wie kim on jest, reszta ferajny złapała za kamienie i zmasakrowała nieszczęśnika, który nie wiedział o co chodzi i próbował przekonać, że to nie on, po czym został poczęstowany toxicowym bananem.
Tak więc ludzie, uważajcie jakie nicki zakładacie 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 13 lut 2015, 15:39 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:30
Posty: 270
do tej pani polecam wchodzić na nie logu :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 14 lut 2015, 13:43 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
Bolek to własnie pochwaliłeś sie ze jesteś taki tchórzliwy że boisz sie do Niej wejść zalogowany?? Tak???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 14 lut 2015, 13:47 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 22:50
Posty: 272
elxx pisze:
Bolek to własnie pochwaliłeś sie ze jesteś taki tchórzliwy że boisz sie do Niej wejść zalogowany?? Tak???


Raczej chodzi o to by ręce nie swiezbialy by komentować potok głupoty wypływający z jej ust :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 14 lut 2015, 17:03 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:30
Posty: 270
zalogowany nie mogę bo dawno bana mam :P ale chce uchronić innych :P i to dobra rada :P Tą dziewczynę polecam słuchać niż z nią dyskutować :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 16 lut 2015, 17:22 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 09 wrz 2014, 23:35
Posty: 199
Typowa kobieta, ktora zarobila pare zet. na pokazywaniu dupy i czuje sie biznesmenka ;) Najfajniej jest, jak opowiada o rzeczach, o ktorych nie ma pojecia, kompromituje sie, pierdoli mega glupoty a jeszcze fajna sie z tym czuje :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 10 mar 2015, 01:40 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 sty 2015, 22:31
Posty: 11
potwierdzam udaje bizneswoman a siedzi w jakiejś klitce na obrzeżach warszawy była tancerka klubów erotycznych , wciągająca amfetamine , miała ogłoszenia na roksie i odlotach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 10 mar 2015, 09:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Swoją drogą przed wczoraj pierwszy raz widziałem Toxic, jak wyszła z siebie i stanęła obok. Była tak wściekła, że szok, nawet na chwilę musiała zejść z wizji i powiedziała, że chyba zakończy transmisję. Może nie będę pisał o co poszło ale nałożyły się na to dwie sprawy.
W każdym razie było na prawdę ostro, aż mi się jej szkoda zrobiło, bo widać, że pewne kwestie ją dotknęły na serio.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 10 mar 2015, 09:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 05 mar 2015, 17:07
Posty: 240
bolekxxx pisze:
zalogowany nie mogę bo dawno bana mam :P ale chce uchronić innych :P i to dobra rada :P Tą dziewczynę polecam słuchać niż z nią dyskutować :)

Za co go dostałeś? Bo widzę nie jestem sam raz opowiadała że facet który idzie do łóżka po pierwszym spotkaniu z dziewczyną jest jak ku*wa po tym ja ją tylko zapytałem w takim razie kim jest dziewczyna wyginająca się za żet przed całkiem obcymi mężczyznami i odrazu ban :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO