ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 19 wrz 2015, 20:46 Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 22:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Post: 11 lut 2015, 17:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lut 2015, 11:32
Posty: 20
Darmowy program do nagrywania streamu jest w 100 % darmowy na licencji GNU więc żadna pi... z prawami autorskimi nie może usunąć linku do niego. Program jak i opis jego używania adresuje to tych co chcą nagrywać transmisję z twicha czy hitboxa >:D

Co składa się na program?
Jest to kombinacja dwóch programów (Windows users muszą mieć je oba lub jeden jak są pro w obsludze terminala w PC):
1. rtmpdump (ta wersja wystarczy dla użytkowników linuxa)
2. rtmpdumphelper (interface graficzny stanowiący ułatwienie dla użytkowników Windowsa)

Wyjaśnie wersję tylko dla laików, którzy używają Windowsa - reszta jak ktoś będzie chciał to napiszę

Pobieramy powyższe pliki:
rtmpdump http://www.videohelp.com/tools/RTMPDump
rtmpdumphelper http://www.nirsoft.net/utils/rtmp_dump_helper.html w wersji odpowiedniej dla waszych przeglądarek 32 lub 64 bity

1. Po pobraniu należy wypakować do jednego folderu całą zawartość obu plików.
2. Odpalacie przeglądarkę wchodzicie na jakiś syf
3. Przechodzicie do folderu gdzie wypakowaliście pliki i odpalacie Rtmpdumphelper.exe
4. Jeśli program nie wyłapie automatycznie przeglądarki (w jego procesach powinna pojawić się nazwa danej przeglądarki i czy została zaakceptowana przez program) należy przejśc do ustawień programu i wklepać coś co nazywa się ADD Browser o ile dobrze pamiętam - wybieracie z procesów przeglądarkę na której oglądacie w danej chwili syf.
5. Jeśli wszystko poszło ok należy jeszcze raz odpalić Rtmpdumphelper.exe i powinien w tym momencie pojawić się komunikać z firewalla o dopuszczeniu rtmpsuck jako procesu ... należy zaakceptować ... po tym powinno pojawić się okno z waszego terminala z procesem rtmpsuck
6. Teraz wystarczy wklepać F5 na danej syfie i proces rtmpsuck powinien ropocząć zasysanie danego streamu ..

Program automatycznie dodaje czas rozpoczecia nagrywania danej transmisji, można nim nagrywać max 4-5 transmisji na raz (przy większej ilości się crashuje i przerywa nagrywania ) .. ważna jest przy tym wasza siła download gdyż przy słabym necie nie możecie pozwolić sobie na multi nagrywanie bo download lecie zarówno z rtmpsuck jak i z transmisji na przeglądarce więc wykorzystyje x2 prędkość z danej transmisji
Nie należy także oglądać podczas nagrywania filmów flash z przeglądarek bo też wpływają na możliwość crashu programu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lut 2015, 22:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 sty 2015, 12:31
Posty: 114
I na co to komu? Chyba tylko żeby nagrywać privki, potem wrzucać je w internet i odstraszać potencjał ShowUp.tv -.-


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lut 2015, 23:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lut 2015, 11:32
Posty: 20
treneiro pisze:
I na co to komu? Chyba tylko żeby nagrywać privki, potem wrzucać je w internet i odstraszać potencjał ShowUp.tv -.-


Jak w opisie do nagrywania transmisji z twicha i hitboxa, a co ty będziesz nagrywał to nie moja sprawa ...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lut 2015, 00:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lut 2015, 11:32
Posty: 20
Blackdevil pisze:

Ja od siebie polecam to instalacja, a potem OFF/ON i samo wyłapuje :D
Obrazek


O ile lubisz płacić czy piracić to twoja sprawa ... Replay Media Catcher czy Jaksta to gó... komercyjne nie nadające się do używania na wielu stronach ... steam nie jest przez te programy wyłapywany bo producent dogadał się z właścicielem żeby ten zablokował działanie softu na jego stronie .... RMC jak i Jaksta bazują na rtmpdump, ale za to źródła nikt nie oszuka i działa nawet na tych stronach na których te dwa softy nie działają gdyż są poblokowane .... a to że niektórzy admini stron są zbyt pazerni i nie potrafią dogadać się z producentem RMC czy Jaksta to już ich sprawa, nie moja ....


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lut 2015, 14:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lut 2015, 11:32
Posty: 20
Nie chce poruszać tego tematu tutaj zważywszy na to że Wielki Brat na to patrzy


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lut 2015, 15:31 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Nie chcesz poruszać tego tematu bo chuja się znasz ma tym. Tak jak w pozostałych tematach w jakich zabierasz głos w dyskusji.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lut 2015, 15:42 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lut 2015, 11:32
Posty: 20
gtr pisze:
Nie chcesz poruszać tego tematu bo chuja się znasz ma tym. Tak jak w pozostałych tematach w jakich zabierasz głos w dyskusji.


Ty możesz mi co najwyżej hejterze rodzyny z du.. wylizywać ...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lut 2015, 15:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 sty 2015, 12:31
Posty: 114
Nie dość że tworzysz temat nie ze swoim poradnikiem to jeszcze obrażasz...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lut 2015, 15:46 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Camwhoring pisze:
Ty możesz mi co najwyżej hejterze rodzyny z du.. wylizywać ...


Na pieszczoty trzeba sobie zasłużyć.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lut 2015, 16:03 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sie 2014, 18:45
Posty: 45
Pozdrawiam nagrywaczy z kompleksami. Mam lepszy poradnik udajcie się do psychologa. Bo jak tego nie zrobicie to czeka was psychiatra za jakiś czas.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lut 2015, 17:05 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
A jak tam nagrania np. pani sonicee sek?:)

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Ostatnio zmieniony 12 lut 2015, 18:08 przez tomcio_paluszek, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lut 2015, 18:06 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sie 2014, 18:45
Posty: 45
tomcio_paluszek pisze:
A jak tam nagrania np. Pani somicee sek?:)
schowane jak trzeba i nie ja je nagrywałem wiec spoko.I nie ma na upublicznienia ;) co pewnie by was interesowało Pozdrawiam stałych mieszkańców tego miejsca tak jak napisałem pora na terapie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Arnie, Ddaj, edl, fionek18, marian1992, Mateok48, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO