ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 mar 2014, 07:31 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 lut 2014, 13:11
Posty: 6
Jakoś działa mi na nerwy jak ją widzę - taka wyrachowana, chamska wręcz ShowUp.tv..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2014, 12:19 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Mylisz chyba cechy - wyrachowanie z asertywnością


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2014, 13:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2014, 23:22
Posty: 103
hehehehe - nie nie - nie można manipulować słowem w zależności od sytuacji :) panowie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2014, 23:12 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 mar 2014, 13:53
Posty: 22
Calypso jest spoko, czasem jej słucham i gada normalnie :) Ale za dużo pali :D Nadęta np. jest taka wiki(ona się nie rozbiera), która ściąga zawsze usta w dziubek i robi idiotyczne miny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 mar 2014, 10:22 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:16
Posty: 3
Calypso- super kobieta, nic dodać nic ująć :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2014, 18:23 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 22:14
Posty: 15
Chyba zwinęła konto :(
Usunęła wszystkie zdjęcia, informacje o sobie, swój ukochany blog i stronę na YT. To chyba definitywny koniec. Szkoda bo była moją ulubioną osóbką na ShowUp.tv :((((


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2014, 21:15 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 mar 2014, 12:47
Posty: 147
Dla mnie nie była ulubiona ale jedna z lepszych lasek szkoda jej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2014, 21:48 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
usmiech_prosze pisze:
Chyba zwinęła konto :(
Usunęła wszystkie zdjęcia, informacje o sobie, swój ukochany blog i stronę na YT. To chyba definitywny koniec. Szkoda bo była moją ulubioną osóbką na ShowUp.tv :((((


Albo ktoś to zrobił za nią ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2014, 21:56 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 22:14
Posty: 15
bungabunga85 pisze:
usmiech_prosze pisze:
Chyba zwinęła konto :(
Usunęła wszystkie zdjęcia, informacje o sobie, swój ukochany blog i stronę na YT. To chyba definitywny koniec. Szkoda bo była moją ulubioną osóbką na ShowUp.tv :((((


Albo ktoś to zrobił za nią ;)


A kto? ;)
Niedawno miała fenomenalną transmisję na której zakładała gumkę ustami - to było absolutne mistrzostwo świata. Mam nadzieję ze ktoś to zgrywał i kiedyś udostępni!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2014, 22:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 kwie 2014, 00:00
Posty: 19
szkoda bo lubiłem ją oglądać :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2014, 14:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 mar 2014, 13:53
Posty: 22
Ktoś się orientuje czemu skasowala konto?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2014, 23:38 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
Witajcie,

Kłania się Kasia CuteCalypso, piszę z konta Łukasza ponieważ własnego na tym forum nie posiadam :) Pragnę- mówiąc brzydko uciąć spekulacje i zakończyć dezinformację, ponieważ jest to ostatnia rzecz jakiej nam wszystkim potrzeba.

Miło czytać przewagę miłych komentarzy dziękuję :* pamiętajcie, że to dla Was prowadzę transmisję i dlatego tak bardzo szanuje Wasze zdanie. Przykro mi, że się martwicie ale mam dobre wieści (dla większości)

Nie usunęłam konta na ShowUp.tv ponieważ byłoby wysoce prawdopodobne jego przejęcie. Planowałam w niedzielę w nocy "przemeblowanie" w profilku, dlatego zarówno tekst jak i zdjęcia znikneły. Zdarzył się jednak pewien "wypadek" z moim gmailem, który obecnie staram się odzyskać za wszelką cenę, gdyż był zintegrowany z blogiem i kanałem YT, mam swoje podejrzenia ale stosowne informacje podam w niedalekiej przyszłości, ponieważ muszę mieć jasność i pewność nie zaś rzucać oskarżeniami, mimo, że część z Was zapewne skojarzy fakty i dziwne zbiegi okoliczności.
Jeśli miałabym znikać wierzcie mi, że na pewno nie tak bez słowo ponieważ szanuję Was jako widzów i na pewno podałabym jakąkolwiek informację, nie ze względu na żetony podczas jak się przyjęło "pożegnalnej transmisji" lecz przede wszystkim ze względu na szacunek za wspólnie miło spędzony czas. Utrata maila i jego pochodnych zirytowała mnie na tyle, że uznałam bezsensownym robienie transmisji do czasu uporządkowania tych spraw. Stawiam na profesjonalizm a przede wszystkim dobry nastrój i nastawienie, ponieważ siadanie jako "obowiązek" lub na siłę nie ma sensu- to nie to samo zarówno dla Was jak i dla mnie. Podsumowując muszę ogarnąć wspomniane sprawy, wyjaśnić to i wtedy na dniach na pewno się zobaczymy.

Pozdrawiam Kasia CuteCalypso :********

P.S

Do użytkownika "usmiech_prosze"
Miły komentarz :) Jednak ja w sprawie "życzeń" :) O ile mi wiadomo, polityka portalu ShowUp.tv, jak zarówno mój regulamin na profilu zabrania nagrywania i udostępnia a z tego co pamiętam nie udzieliłam takiej zgody a byłam trzeźwa :P
Cieszy mnie, że się podobało jeśli chcesz powtórzyć od tego są privy mój drogi :) :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2014, 23:46 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:55
Posty: 66
Ona pisze o szacunku... ja pierdole co za dno.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2014, 00:35 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 22:14
Posty: 15
Hi hi hi
Uderz w stół a Calypso się odezwie ;)

No dobra - przyznaje się do prowokacji. O tym że Kasia czyta to co tutaj się zamieszcza domyślałem się już od jakiegoś czasu. Gdy napisałem że na chomikuj jest filmik z jej udziałem to natychmiast zniknął (żeby nie było - nie mam i nie miałem nic wspólnego ani z filmem ani z kontem). A Kasia nie raz dawała wyraz przeczulenia na punkcie swojej prywatności (słusznie!). W to że usunęła się w cień bez pożegnania nie wierzyłem ani przez chwilę. Konto nadal istniało i choć zostało "szczyszczone" to dziwnym trafem pozostała tam informacja o "prawach autorskich" ;) A gdy wczoraj pojawił się na profilu pewien zabawny cytacik to pewnym było że to nie koniec CuteCalypso (swoją drogą od samego początku gdy trafiłem na ShowUp.tv zastanawiam się skąd pomysł na taki pseudonim). Bardziej dziwiło mnie zamknięcie bloga, działania którego spodziewałbym się nawet w przypadku odejścia z ShowUp.tv. A co do gmaila to jest to zagranie z gatunku tak nieczystych że aż szkoda sobie buty brudzić kopiąc kogoś w zadek (ciekawe kogo?;)

Kasiu - choć nie wiem jak bardzo bym chciał wpaść na privka to nie będzie okazji :(
Przyjąłem zasadę że nie wykupie nigdy żetonów a bez nich to wiadomo. Zresztą nie przyszedłem na ShowUp.tv oglądać gołych bab - nawet tak fajnych :P


ShowUp.tv ma spory potencjał marketingowy. Generalnie można na nim trochę zarobić i nie mówię tutaj o robieniu transmisji. Przyglądam się od jakiegoś czasu jak to funkcjonuje: ile osób się pojawia, co się o ShowUp.tv mówi, kto regularnie robi transmisje i jaki jest ich poziom itp itd. Na tą chwilę nic więcej nie powiem. Wiadomo że jak jest pomysł to zaraz ktoś go ukradnie.

facedownassup pisze:
Ona pisze o szacunku... ja pierdole co za dno.

Bez urazy ale nie zachowuj się jak dupek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2014, 09:32 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:55
Posty: 66
usmiech_prosze pisze:
Hi hi hi
Uderz w stół a Calypso się odezwie ;)

No dobra - przyznaje się do prowokacji. O tym że Kasia czyta to co tutaj się zamieszcza domyślałem się już od jakiegoś czasu. Gdy napisałem że na chomikuj jest filmik z jej udziałem to natychmiast zniknął (żeby nie było - nie mam i nie miałem nic wspólnego ani z filmem ani z kontem). A Kasia nie raz dawała wyraz przeczulenia na punkcie swojej prywatności (słusznie!). W to że usunęła się w cień bez pożegnania nie wierzyłem ani przez chwilę. Konto nadal istniało i choć zostało "szczyszczone" to dziwnym trafem pozostała tam informacja o "prawach autorskich" ;) A gdy wczoraj pojawił się na profilu pewien zabawny cytacik to pewnym było że to nie koniec CuteCalypso (swoją drogą od samego początku gdy trafiłem na ShowUp.tv zastanawiam się skąd pomysł na taki pseudonim). Bardziej dziwiło mnie zamknięcie bloga, działania którego spodziewałbym się nawet w przypadku odejścia z ShowUp.tv. A co do gmaila to jest to zagranie z gatunku tak nieczystych że aż szkoda sobie buty brudzić kopiąc kogoś w zadek (ciekawe kogo?;)

Kasiu - choć nie wiem jak bardzo bym chciał wpaść na privka to nie będzie okazji :(
Przyjąłem zasadę że nie wykupie nigdy żetonów a bez nich to wiadomo. Zresztą nie przyszedłem na ShowUp.tv oglądać gołych bab - nawet tak fajnych :P


ShowUp.tv ma spory potencjał marketingowy. Generalnie można na nim trochę zarobić i nie mówię tutaj o robieniu transmisji. Przyglądam się od jakiegoś czasu jak to funkcjonuje: ile osób się pojawia, co się o ShowUp.tv mówi, kto regularnie robi transmisje i jaki jest ich poziom itp itd. Na tą chwilę nic więcej nie powiem. Wiadomo że jak jest pomysł to zaraz ktoś go ukradnie.

facedownassup pisze:
Ona pisze o szacunku... ja pierdole co za dno.

Bez urazy ale nie zachowuj się jak dupek

Bez urazy ale ściśnij dupe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2014, 12:13 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
mam takie nieodparte wrazenie ze face to jakies drugie wcielenie sony.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2014, 12:19 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 22:14
Posty: 15
Gość ciśnie niezły beton :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2014, 13:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 mar 2014, 12:47
Posty: 147
płotka pisze:
mam takie nieodparte wrazenie ze face to jakies drugie wcielenie sony.

Też mam takie podejrzenia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2014, 19:10 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
wy też? ^^

może tylko tak samo ograniczony. wywalić to ścierwo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2014, 19:26 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:55
Posty: 66
Czupakabra pisze:
wy też? ^^

może tylko tak samo ograniczony. wywalić to ścierwo

właśnie wyjebmy tego czupka z abrykadabry - pasożyta jebanego w dupe kurwe jedną - on jest z dupy a nie z cipy, dlatego jest taki pierdolnięty C:-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO