ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 06:55 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 10:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Post: 27 maja 2014, 14:39 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
http://www.xnxx.com/video7528952/cutecalypso_promotion

co myślicie o takiej promocji siebie???


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 cze 2014, 15:49 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
Witaj,

Jesteś w stanie wyjaśnić co określasz jako "promocja siebie" ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 cze 2014, 16:23 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Dałem wcześniej ten link na forum więc zdublowałeś...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 cze 2014, 16:57 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
Niestety link już nie aktualny :) Trochę czasu i trudu zajęło pozbyć się wszystkiego- trochę tego było na wielu portalach.
Ciekawi mnie pogląd nazwany "promocją siebie" ktokolwiek jest w stanie to wyjaśnić ?

Temat rzeka powiem tyle, osobiście zdeklarowałem się do przemilczenia pewnych faktów jeśli to ucichnie ale widzę, że nagonka zaczyna się od nowa :/ Więc być może na wstępie zadać pewne pytanie: czy jeśli w sieci pojawia się jakiekolwiek nagranie z kamerek oznacza to, że wrzuciła je osoba, które na nim występuje ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 cze 2014, 17:06 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
CzarnaHonda pisze:
czy jeśli w sieci pojawia się jakiekolwiek nagranie z kamerek oznacza to, że wrzuciła je osoba, które na nim występuje ?


To podstawowe pytanie ;) Choć nie ukrywam że takie zamieszanie i filmik w sieci jest moim zdaniem na korzyść samej zainteresowanej (o ile dalej działa w branży bo nie widziałem jej ostatnio)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 cze 2014, 17:33 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
Cute nadaje i będzie nadawać, na jej blogu masz kalendarz. Wiadomo wszystko jest adekwatnie do czasu, który może na to poświęcić :)
Stawiasz konkretne pytania, więc myślę, że pora wyjaśnić tą kwestię do samego końca mimo, że zdeklarowałiśmy się do przemilczenia pewnych kwestii. Widzę, że ktoś dalej, próbuje robić sensację z tego faktu, dobrze więc, myślę, że wieczorem znajdę na tyle czasu by wywalić konkrety i zmuszą do szerszego zastanowienia się nad tą kwestią- miejmy nadzieję, że po raz ostatni.

Punkt widzenia zależy od wielu czynników, trzeba powiedzieć to wprost. Filmik był zgrany z jednej z transmisji i wykorzystany na potrzebę ośmieszenia- taki był zamiar. Można mówić o korzyściach w postaci zwiększonego zainteresowania kim jest ta osoba z filmiku ale wraz z korzyściami idą też wady a mianowicie dogadywanie nie wiadomo czego, które w tym przypadku były celowo wymierzone w osobę Cute.

Usunięcie tego "dzieła" zajęło Nam ponad miesiąc czasu, dodatkowo naliczyłem ponad 10 elementów świadczących o tym, że nie zrobił tego Cute, na obecną chwilę możecie myśleć co chcecie gdy to wkleję zobaczycie sami. Wtedy możemy stawiać pytania.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 cze 2014, 21:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
zaistnialo nieporozumienie, wyslalem info o skasowaniu calego tematu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 cze 2014, 22:40 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
Zatem ja również się wstrzymam :)

Kuszes jakie nieporozumienia xD ? Dlaczego by nie wywalić kawy na ławę xD ?

Przeczytałem wczorajszą usuniętą wypowiedź, jeśli chciałeś mi dowalić z samochodem, a nie ukrywam co mam to źle trafiłeś bo jestem zadowolony w pełni, nie potrzebuję promocji, power of dreams xDD Nowa hmm w następnym roku dopiero wejdzie nowe Type R :) W przepychanki słowne nie będę z Tobą wchodził, nie w temacie aut, może się kiedyś przez przypadek złapiemy, tyle :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 sty 2015, 00:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 paź 2014, 11:09
Posty: 38
Taka ładna i inteligentna a zarabia jako q.. szkoda, może to brak wykształcenia, może była molestowana nie rozumiem...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 sty 2015, 17:59 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
anubis pisze:
Taka ładna i inteligentna a zarabia jako q.. szkoda, może to brak wykształcenia, może była molestowana nie rozumiem...


Brak wykształcenia? Molestowana? o zgrozo... Nie mierz wszystkich swoją miarą :) Jest tyle innych porządnych dziewcząt, że z pewnością znajdziesz kogoś interesującego dla siebie by się nad tym nie zastanawiać, dla każdego powód pojawienia się na ShowUp.tv jest inny i stanowi indywidualny wybór mam na myśli również Twoją obecność drogi widzu. Natomiast puszczanie defetyzmów w podobnym stylu sprzyja tylko plotkom a skoro pewnych rzeczy nie rozumiesz podpowiem Ci, że w jakimkolwiek zakresie o informację najlepiej pytać zawsze u źródła, jeśli naturalnie masz odwagę :)

CuteCalypso, z konta JapanSUN


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO