ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 17 lis 2014, 10:36 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
koneser pisze:
loster pisze:
Powiedzcie mi o co chodzi w tym naciąganiu ilości widzów. Byłem u pewnej laski na trans i nagle zniknęło ok 100 widzów ot tak bez przyczyny. Często też widzę że w górze plasują się dziwne transmisje np. jakaś pusta kanapa czy tp i liczba widzów nie spada a naprawdę fajne dziewczyny mają tych widzów niewiele. Coś mi tu śmierdzi, to nie jest rzetelne.. Orientuje się ktoś o co tu biega??


to proste, lans ze strony moderacji, zwroc uwage na tzw "popularne" kamery gdy pokazuja sie online, tzn podczas rozpoczecia transmisji lub po powrocie z priwka. kazda kamera przed, jakims dziwnym trafem traci mase widzow i zostaje przeskoczona przez "popularna". I tak po szczebelku na wysokosc pierwszego rzedu. Ogolnie trzy pierwsze rzedy to lansiki sztucznie podstawione, oczywiscie dopuszcza kilka czyli maks 3 kamerki uczciwe. Latwo to wychwycic sledzac ilosc napiwkow. Oczywiscie uczciwa gruba widownia to widownia lysych zebrakow bo maksymalne konta to konta niewiele do 100 zet sciskane w garsci i zebrzace o squirt 10 min za 70 zet. Prawda jest taka ze ludzie z zetonami dziwnie wywala z transmisji i co najmniej kilka minut nie moga powrocic na ulubiony pokoj. Inna sprawa jest to ze dziwnie darczyncy zetonow rowniez sa wywalani walczac dlugimi minutami na powrot. Jakos nie ma problemow z powtornym zalogowaniu sie na innych kamerkach. Wiec znuzony widz idzie gdzie indziej. Ciezko sie nie domyslec, gdzie trafi. Oczywiscie kliknie najwyzsze rzedy a tam juz czekaja na niego. Spjrzcie jakie fajne dziewczyny walcza o 100 widzow podczas gdy laska z krzywymi nogami i bez glosu jak i bez twarzy ma ich na wstepie 1000. Dziwne jest rowniez ze gdy fajna dziewczyna wykonuje cel np squirt dziwnie traci w trakcie ponad polowe widzow a potem jest zasypywana pytaniami dlaczego wypieprzyla ich z ogladajacych, tylko ciekawe jak skoro rece ma zajete czyms innym :P. Mam setki screenow z takimi pretensjami na ogolnym czacie. Mnostwo dziewczyn narzeka na tego typu praktyki, do tego rowniez dochodza narzedzia do moderacji dziwnie migrujace pomiedzy transmitujacymi modelkami. To sa informacje sprawdzone, nie jaralem przed tym co napisalem, po prostu tak jest i to wszystko. A za tym wszystkim siedzi naburmuszona menda rodzaju zenskiego majaca w zwyczaju konczys swoje wypowiedzi slowami "tyle w temacie". Poczytajcie bloga ShowUp.tv to szybko sie zorientujecie o kogo chodzi.
pozdrawiam


Jedna z kolejnych głupot jaka sprawia, że to forum jest fantastyczne.

koneser pisze:
osobiscie zalatwialem sprawe z file-guide. Nie otrzymalem odpowiedzi ale pliki zniknely w tempie blyskawicy. Wystarczyl tylko jeden tel do FBI dzial cyberprzestepstwa.


Naprawdę przesadzają co niektórzy z ilością filmów...

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 lis 2014, 11:19 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
koneser pisze:
loster pisze:
Powiedzcie mi o co chodzi w tym naciąganiu ilości widzów. Byłem u pewnej laski na trans i nagle zniknęło ok 100 widzów ot tak bez przyczyny. Często też widzę że w górze plasują się dziwne transmisje np. jakaś pusta kanapa czy tp i liczba widzów nie spada a naprawdę fajne dziewczyny mają tych widzów niewiele. Coś mi tu śmierdzi, to nie jest rzetelne.. Orientuje się ktoś o co tu biega??


to proste, lans ze strony moderacji, zwroc uwage na tzw "popularne" kamery gdy pokazuja sie online, tzn podczas rozpoczecia transmisji lub po powrocie z priwka. kazda kamera przed, jakims dziwnym trafem traci mase widzow i zostaje przeskoczona przez "popularna". I tak po szczebelku na wysokosc pierwszego rzedu. Ogolnie trzy pierwsze rzedy to lansiki sztucznie podstawione, oczywiscie dopuszcza kilka czyli maks 3 kamerki uczciwe. Latwo to wychwycic sledzac ilosc napiwkow. Oczywiscie uczciwa gruba widownia to widownia lysych zebrakow bo maksymalne konta to konta niewiele do 100 zet sciskane w garsci i zebrzace o squirt 10 min za 70 zet. Prawda jest taka ze ludzie z zetonami dziwnie wywala z transmisji i co najmniej kilka minut nie moga powrocic na ulubiony pokoj. Inna sprawa jest to ze dziwnie darczyncy zetonow rowniez sa wywalani walczac dlugimi minutami na powrot. Jakos nie ma problemow z powtornym zalogowaniu sie na innych kamerkach. Wiec znuzony widz idzie gdzie indziej. Ciezko sie nie domyslec, gdzie trafi. Oczywiscie kliknie najwyzsze rzedy a tam juz czekaja na niego. Spjrzcie jakie fajne dziewczyny walcza o 100 widzow podczas gdy laska z krzywymi nogami i bez glosu jak i bez twarzy ma ich na wstepie 1000. Dziwne jest rowniez ze gdy fajna dziewczyna wykonuje cel np squirt dziwnie traci w trakcie ponad polowe widzow a potem jest zasypywana pytaniami dlaczego wypieprzyla ich z ogladajacych, tylko ciekawe jak skoro rece ma zajete czyms innym :P. Mam setki screenow z takimi pretensjami na ogolnym czacie. Mnostwo dziewczyn narzeka na tego typu praktyki, do tego rowniez dochodza narzedzia do moderacji dziwnie migrujace pomiedzy transmitujacymi modelkami. To sa informacje sprawdzone, nie jaralem przed tym co napisalem, po prostu tak jest i to wszystko. A za tym wszystkim siedzi naburmuszona menda rodzaju zenskiego majaca w zwyczaju konczys swoje wypowiedzi slowami "tyle w temacie". Poczytajcie bloga ShowUp.tv to szybko sie zorientujecie o kogo chodzi.
pozdrawiam



Ładna teoria, tylko niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Zdarzają się problemy techniczne, ale w większości przypadków spadek wynika albo z akcji " fapacz zrobił swoje, fapacz idzie dalej", lub z znudzenia wyczynami "modelek". Jakoś nie zauważyłem problemów z powrotem i jeżeli ktoś ma problem to niech na początek sprawdzi swojego neta lub komputer.

Skokowa zamiana jest najłatwiej zauważalna w przypadku rozpoczęcia trans - "modelka" daje avatara typu - widzicie wszystko - i jak wejdziesz na początku to zauważysz skokowe przyrosty. Bywa śmiesznie, ze na liczniku jest 2 a pisze kilak osób. Wniosek prosty : nie jest to w pełni licznik on-line tylko odświeżany co pewien okres. Tak samo jak w przypadku trans na najwyższych półkach.

Po co moderatorzy mieliby się bawić w podkręcanie licznika? Chyba tylko dla TOP 1 dnia bo cała reszta nie miałaby większego sensu. "Celebrytki z szołapa" i tak mają jakiś poziom widowni i nie potrzebują wspomagania. Poza tym z punktu widzenia "modelki" liczy się ilość zetów a nie ilość fapaczy. Co po tłumach kiedy nie ma z tego kasy?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 gru 2014, 21:43 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 gru 2014, 21:33
Posty: 19
mozna wrzucic i 100 tys zombie ktorzy nie ogladaja transmisji przykladowo 276 transmisji oraz 15247 oglądających na ShowUp.tv a na cam4 29550 OGLĄDANIE 1382 Kamery na żywo kamer mniej o 600% ale kudzi polowa ;D kto ma server w reku moze wszystko wiec panowie nie dajcie robic z siebie wariatow macie kalkulator policzcie wszystko i wyjdzie prosty rachunek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 gru 2014, 10:52 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Ja wiem jedno, to nie są prawdziwe liczby.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 gru 2014, 21:48 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Ależ tutaj są snute teorie spiskowe. Po co tak mieliby naciągać?

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 gru 2014, 22:31 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 gru 2014, 21:33
Posty: 19
widze ze nastepny pojawil sie znawca ;D otoz supler ma przez takie wyniki podbijanie w google aleksa i innych wskaznikach wez kalkulator policz ilosc ludzi i przestaniesz fantazjowac z teoriami spiskowymi polacy to narod lubiacych duzo i pelno tam gdzie duzo tzn dobrze


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 gru 2014, 22:41 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 gru 2014, 21:33
Posty: 19
wlasnie obliczylem kamerki jest 210 a napisane 347 wiec sami sobie dopowiadajcie teorie ciezko obliczyc? 8)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 gru 2014, 22:42 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Już któryś raz widzę, że wjeżdżasz na polaków a ty skąd jesteś z Zaporoża czy z pod Maskwy ?

johndoe pisze:
przestaniesz fantazjowac
rzeczywiście nie miałbym o czym fantazjować

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 gru 2014, 23:04 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 gru 2014, 21:33
Posty: 19
ja jestem polak ale nie walikonik ktory nic nie widzi oprocz swojego malego i nabija posty jakby mial zostac adminem to nie mkontakt.pl gdzie doliczaja wirtualne pieniadze chcesz zaistniec pisz o konkretach bo to jaki masz nick na ShowUp.tv to najmniej wazne czytaj wyzej co masz zrobic wtedy bedziesz wiedzial ze statystyki sa falszywe widocznie musisz duzo naciskac zglos :)) jak juz skonczyles teraz pora na portale polskie i wpisy o POpaprancach itd cyfryzacja wiosek przyniosla ubogie efekty


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 gru 2014, 23:11 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
johndoe pisze:
czytaj wyzej co masz zrobic wtedy bedziesz wiedzial ze statystyki sa falszywe


Ta będę od dzisiaj codziennie zliczał wszystkich użytkowników szołapa na piechotę. To mi nie starczy czasu na to jak to określiłeś "walenie"

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 gru 2014, 05:27 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
johndoe pisze:
;D otoz supler ma przez takie wyniki podbijanie w google aleksa



w strasznym sredniowieczu siedzisz, dla twej wiadomosci to supler juz dawno oddał swoj fotel prezesa ShowUp.tv komus innemu:)
teraz to sobie moze co najwyzej podbic do swojej zonki.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 gru 2014, 19:05 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Ich licznik w żaden sposób nie powoduje, że mają lepiej w Google czy tym bardziej w Alexa:) Mogą i wpisać na liczniku miliard trans, a rankingu Alexy to nie ruszy:P Ale fakt faktem, zgadzam się, że liczby są manipulowane, a przez kogo to już nie wnikam.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 gru 2014, 20:14 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 258
Cytuj:
otoz supler ma przez takie wyniki podbijanie w google aleksa


Osiągnąłeś taki poziom niedojebania, że ludzie nie wiedzą czy jesteś trollem czy debilem. Usuń konto cebulaku.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 gru 2014, 20:32 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 gru 2014, 21:33
Posty: 19
niedojebany jestes ty synu wiatru i kurzu-tumanie tylko faceci z twarza franka steina moga kochac sie w laskach z kamerek zazwyczaj prawiczki tak maja synkowie mamusi zal mi ciebie tylko ciezka praca w kamieniolomach moze wyjsc tobie na dobre -prosty temat naciaganie widzow a palantino pruje sie jak stara baba z jajami


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000 i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO