ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Post: 17 lis 2014, 19:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 lis 2014, 07:03
Posty: 9
Hej, może ten problem nie do końca nadaję się do działu "Ciemna strona ShowUp.tv", ale nie wiedziałam gdzie go umieścić.
Ostatnio zakupiłam kamerkę - Logitech C270, nic specjalnego, ale śmiga ładnie. No ale nie do końca. Gdy zaczynam transmisje pierwsze parenaście sekund jest ciemne, brzydkie, złej jakości. Po chwili to się zawsze "dostraja" i mam ładny obraz przez cały czas. A gdy ktoś weźmie priva... Obraz cały czas jest brzydki, ciemny i kiepski. Nieważne ile ten priv trwa. Miałam nadzieje, że to tylko u mnie tak wygląda, ale już parę osób zwróciło na to uwagę.
Jakieś rady? Ktoś się już z tym spotkał? Kamerka jest, zdaje mi się, dobrze skonfigurowana, wszystkie sterowniki itp, nie mam pojęcia o co może chodzić :<

I witam wszystkich! 8)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lis 2014, 19:26 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
To jest tylko po twojej stronie widoczne - dzięki temu odciąża się twój komputer i jakość priva dla widza jest lepsza. Przekonałem się o tym kiedyś na privie u jednej miłej pani ;)
Ogólnie z założenia privy powinny być lepszej jakości i to pewnie jedna z rzeczy która ma to poprawić.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lis 2014, 19:45 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 lis 2014, 07:03
Posty: 9
Właśnie nie. Myślałam tak do czasu... Tylko że już trzecia osoba zwróciła na to uwagę :(


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lis 2014, 19:47 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
To dziwne.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lis 2014, 20:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 lis 2014, 07:03
Posty: 9
Eh, no właśnie kolejna osoba i pierwsze słowa "co się stało z kamerką". Strasznie to demotywujące, bo jednak jak ktoś płaci chciałabym żeby było lepiej niż na ogólnym :/. Jakiekolwiek pomysły ktokolwiek? Widziałam, na forum odpowiedzi od tej całej Marty (czy jak jej tam) że wina łącza. Gówno prawda za przeproszeniem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lis 2014, 20:33 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Podaj nicka z ShowUp.tv, potestujemy ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lis 2014, 20:40 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 lis 2014, 07:03
Posty: 9
Taki jak tu, ale teraz to się normalnie zawstydzę i tyle będzie :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lis 2014, 20:47 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2014, 12:48
Posty: 40
Owszem, to wina łącza. Na 'ogóle' obraz jest nieco lepszy zawsze, niż na priv. Ja mam ponad 3mb uploadu i kamerke Logitech c920 (a to już jedna z lepszych) i na priv zawsze obraz:
A-ma mniejszą rozdzielczość (jest mniejszy, jakby przybliżony),
B-mocniej śnieży.
ShowUp.tv dodatkowo ma słabą przepustowość, a także obniża jakość priva względem posiadanego łącza. Zaraz po zalogowaniu obraz jest gorszy, pozrobieniu zdjęcia się poprawia. Na priv nie da się tego zrobić, więc zostaje na gorszym obrazie. Tylko zwróć uwagę na upload, dowloadu tu możesz mieć nawet i 1mb,nie wpływa na jakość obrazu. Więc nie patrz na to, czy masz 100mb/s - zerknij nieco głębiej w upload. Do tego jeszcze sprzęt, na którym nadajesz jest ważny, zwłaszcza RAM i procesor (cała reszta znowu nieważna dla nadawania).

Wejdź na pierwszą lepszą stronę ze speedtestem i napisz jakie masz odczyty (nie są one dokłądne, ale przynajmniej da nam podstawową wiedzę co i jak u Ciebie).


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lis 2014, 20:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 lis 2014, 07:03
Posty: 9
0.5mb uploadu (z odpaloną transmisją). Tylko wciąż uważam, że to bez sensu - privy powinny być lepszej jakości :<. Sam komputerek mam niczego sobie więc to na pewno nie kwestia tego. No cóż, pozostaje mi chyba z tym żyć niestety :(


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lis 2014, 21:01 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2014, 12:48
Posty: 40
Uuuu to malutko. 480x640 nawet to nie uciągnie. Moje 3mb nie dają rady, przydało by się dwa razy więcej. Niestety, jesli chcesz lepszy obraz, musisz zmienić neta, zwracając uwagę przede wszystkim na upload. Poniżej 2mb nawet nie celuj... Niezależnie odtego jak dobrą masz kamerkę, nie użyjesz jej potencjału z tak niskim uploadem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lis 2014, 13:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Faktycznie masz lipe na privie. Tez bym stawial na slaby upload na laczu, chociaz dziwne ze na ogole jest ok.
Sprawdz jeszcze z innej przegladarki robic trans, moze flash cos miesza.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000 i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO