ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 lis 2014, 21:53 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 paź 2014, 10:29
Posty: 49
Jak ktoś nie chce być znaleziony to za Chiny twarzy nie pokaże. Jak ktoś tak niedbale to traktuje to znaczy że tak strasznie mu nie zależy.
Jak się zakłada konto na portalu do ruchania ze zdjęciami z profilu z ShowUp.tv to też mówi swoje, przecież ktokolwiek z jej transmisji mógł sie z nią umówić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2014, 21:55 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
No to widac az tak jej nie zalezy, czy ja ktos rozpozna. Ale raczej nie ktokolwiek bo z kazdym sie raczej nie spotykala


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2014, 21:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 paź 2014, 10:29
Posty: 49
Z każdym nie ale jej tłumaczenia że się nie spotyka moim zdaniem są kłamstwem. Jak pisał Ruger wcześnie, ja też chcę tylko żeby napisała prawdę. Przecież nikt nie będzie jej oceniał, nie na tym forum no nie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2014, 22:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Jak sie robi dzien w dzien transmisje po pare godzin to czasami czlowiek zapomina ile jest w kadrze i cos niedbale pokaze. A co do "oceny" - juz pisalem jej wczesniej przy okazji poprzedniego profilu ze mnie nie interesuje czy sie spotyka dla funu, dla kasy czy jest romantyczka i czeka na "tego jedynego" - po prostu poruszylismy ten temat, odezwala sie to oczekiwalem PRAWDY. A zamiast tego slyszymy glupie wykrety i teorie spiskowe o jakichs osobach ktore niby specjalnie zakladaja jej profile na zbiorniku, uzywaja jej zdjec (z tagiem? Ciekawe jak mogliby to zrobic!) i sie loguja codzienie w tych godzinach co ona ma transmisje

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2014, 22:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 paź 2014, 10:29
Posty: 49
I o to mi chodzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2014, 22:04 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
Przeciez na ShowUp.tv ona pisala, ze sie nie spotyka z ludzimi z ShowUp.tv, o zbiorniku nigdy nic nie pisala bo i chyba nikt nie pytal, a ze miala przynajmniej pare kont na zbiorniku to tez wiadoma sprawa. A czemu ona ma sie wam tutaj tlumaczyc z czegokolwiek? Poza tym, ze ma konto na zb to mase bradni i kretynskich domyslow o niej tu zostalo napisane, a teraz musi ci cos wyjasniac jeszcze, bo macie taka chec?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2014, 22:06 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 paź 2014, 10:29
Posty: 49
Jak już zabrała głos to oczekujemy że się wypowie prawdziwie. Mogła się nie odzywać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2014, 22:06 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
A ze sie raz czy dwa odezwala, to teraz musi tu wchodzic i ci sie tlumaczyc?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2014, 08:05 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Nie musi się tłumaczyć, ale niech nas nie obraża! Bo na swoich trans mówila o nas per "idioci snujący jakieś głupie, niestworzone historie o mnie" ale jeżeli odkryliśmy prawdę o niej to nie są to niestworzone historie i na pewno nie jesteśmy idiotami skoro doszliśmy do prawidłowych wniosków na podstawie prawdziwych informacji!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2014, 09:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 paź 2014, 10:29
Posty: 49
O to mi właśnie też chodzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2014, 09:11 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Ale już bez przesady bo cała akcja zaczyna lekko przypominać stalk. Umawia się, nie umawia, robi jakieś numery za kasę w realu jakie to ma znaczenie? Jest na ShowUp.tv, niech się tam bawi dobrze. Podchodzenie do tego nazbyt osobiste niczego nie wniesie. Jeżeli uważa ludzi na forum za "idiotów" - ma do tego prawo, powiedziała to głośno i mnie to osobiście nie wzrusza. Pewnie na ShowUp.tv uważa, ze faceci sypiący zety to "frajerzy" tylko głośno tego nie powie. Biznes jest biznes.

Jeżeli trafiliście prawidłowo, z wnioskami, z namiarami itp. to punkt dla was. Oczekiwaliście że przyzna się?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2014, 10:41 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Cala akcja jest po prostu smieszna. Jakis koles cos sobie wymyslil i napisal posta na forum, potem juz poooolecialo.
Nastepni zaczeli dopisywac swoje teorie, popierdolilo sie wam samym co jest prawda a co domyslem. Zwyczajna was olala w tym watku juz gdzies na trzeciej stronie, a wy ciagle tworzycie historie. Do tego z jakichs niewyjasnionych przyczyn domagacie sie ze ona MUSI wam wyjawic jakas PRAWDE glownie dlatego ze wam puzzle sie w calosc nie ukladaja. Moze o czyms nie wiem ale chyba laski z ShowUp.tv nie maja regulaminowego obowiazku mowienia o sobie prawdy i tylko prawdy. Sugeruje wyladowac na ziemi i przypomniec sobie ze ShowUp.tv to teatr.
Oczekujecie wlasciwie czego? Ze zwyczajna wejdzie na forum i napisze np tak:
"Dzien dobry jestem zwyczajna ale tak naprawde nazywam sie Czeslawa Kowalska i pracuje w Toruniu w Tesco na kasie nr7 codziennie na pierwszej zmianie od 7 do 16. Zapraszam do odwiedzania mnie. Umawiam sie w weekendy i biore 5 stow za godzine ale pod warunkiem ze wygladasz co najmniej jak Brad Pitt i masz fiuta minimum 21 cm leko zakrzywionego w lewo bo lubie jak mnie kluje pod watroba. Spotkanie minimum cztery godziny, lbg z polykiem, anal jak mi sie zachce. Nr telefonu 997 998 999. Pozdrawiam. Czesia"

Dystansu ludzie, dystansu zycze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2014, 10:47 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2014, 10:52
Posty: 16
komin: A teraz pytanie: Ilu zadzwoniło zanim załapało o co chodzi. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2014, 10:54 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
modusoperandi pisze:
komin: A teraz pytanie: Ilu zadzwoniło zanim załapało o co chodzi. :)

Nie wiem :) Nie wiem tez czy nie zrobilem sztucznego tloku pod kasa nr 7...wlasciwie to nie wiem nawet czy jest jakies Tesco w Toruniu ::)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2014, 11:13 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Tesco jest....ale problem czy jest kasa nr 7 :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2014, 11:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2014, 10:52
Posty: 16
Dowiemy się od arturobbba już w następnym odcinku. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2014, 17:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 lip 2014, 21:46
Posty: 11
Nie rozumiem zbytnio dlaczego od kogos kto waszym zdaniem daje dupy za kase w internecie oczekujecie szczerosci.
Sa dwie opcje:
Albo myslicie ze jest dziwka - wtedy sie nie dziwcie, ze klamie.
Albo przeciwnie, wtedy sie nie dziwcie, ze sie nie tlumaczy przed nikim na forach, transmisjach itp.

W obu wypadkach uwazam, ze co by tu nie powstalo, kazdy bedzie wierzyl w to co chce wierzyc, niezaleznie od wyniku dyskusji.
No chyba, ze ktos przedstawi niezbite dowody, ktorych nie uda sie zbic glupimi obrazaniem i wysmiewaniem adwersaza, jak to zwykle sie odbywa gdy sie kogos przyprze do muru.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2015, 17:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
Niezła dupeczka. W szarym dresie dziś wyglądała bosko. A tyłeczek nic tylko klepać :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2015, 04:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 cze 2015, 13:32
Posty: 14
http://www20.zippyshare.com/v/SRxFEg1z/file.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2015, 05:07 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 cze 2015, 13:32
Posty: 14
komin pisze:
Cala akcja jest po prostu smieszna. Jakis koles cos sobie wymyslil i napisal posta na forum, potem juz poooolecialo.
Nastepni zaczeli dopisywac swoje teorie, popierdolilo sie wam samym co jest prawda a co domyslem. Zwyczajna was olala w tym watku juz gdzies na trzeciej stronie, a wy ciagle tworzycie historie. Do tego z jakichs niewyjasnionych przyczyn domagacie sie ze ona MUSI wam wyjawic jakas PRAWDE glownie dlatego ze wam puzzle sie w calosc nie ukladaja. Moze o czyms nie wiem ale chyba laski z ShowUp.tv nie maja regulaminowego obowiazku mowienia o sobie prawdy i tylko prawdy. Sugeruje wyladowac na ziemi i przypomniec sobie ze ShowUp.tv to teatr.
Oczekujecie wlasciwie czego? Ze zwyczajna wejdzie na forum i napisze np tak:
"Dzien dobry jestem zwyczajna ale tak naprawde nazywam sie Czeslawa Kowalska i pracuje w Toruniu w Tesco na kasie nr7 codziennie na pierwszej zmianie od 7 do 16. Zapraszam do odwiedzania mnie. Umawiam sie w weekendy i biore 5 stow za godzine ale pod warunkiem ze wygladasz co najmniej jak Brad Pitt i masz fiuta minimum 21 cm leko zakrzywionego w lewo bo lubie jak mnie kluje pod watroba. Spotkanie minimum cztery godziny, lbg z polykiem, anal jak mi sie zachce. Nr telefonu 997 998 999. Pozdrawiam. Czesia"

Dystansu ludzie, dystansu zycze.


w kapcie sie zesraj


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO