ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 03:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 mar 2014, 11:36 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 08 mar 2014, 23:45
Posty: 51
Przecież jest mnóstwo takich portali jak ShowUp.tv w necie. Myślę, że tam można też ładne pieniądze zarobić, problemem może być tylko płynność w języku. ShowUp.tv nie ma tutaj monopolu ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2014, 12:25 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
ale ja pytałem o co innego "i dalej ufają i nie odchodzą z ShowUp.tv?" - z tego wynika pytanie które można napisać też tak: To co z tymi kobietami? Jak można będąc okradzionym dalej ufać złodziejowi? Ale rozumiem że odpowiedzią jest ich monopol? Co do blokad to oni te żetony odblokowują po blokadzie - wiem po sobie :P Nazywać tego kradzieżą nie można bo i paypala by trzeba nazwać wtedy złodziejem (blokuje środki na 6 miesięcy max jeśli coś im się nie podoba, w necie o tym sporo).


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2014, 12:50 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
A gdzie mają odejść ?. Na zbiorniku siedzą z reguły sami faceci i góra max nadaje 100 osób. Poza tym oni często w tym samym czasie nadają i do ShowUp.tv i na Zbiornik . Vertex śpiewał na ShowUp.tv a poszedł machać "smokiem" na zbiornik. ShowUp.tv ma największą oglądalność w godzinach szczytu która przypada na godziny 11-12 wieczorem to jest jakieś ponad 27 tyś osób. W miarę szybko zwróci im się strata.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2014, 17:19 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
Trochę odbiegamy od tematu, ale wciąż czuję się "wywołany do tablicy"
ravee pisze:
Przecież jest mnóstwo takich portali jak ShowUp.tv w necie. Myślę, że tam można też ładne pieniądze zarobić, problemem może być tylko płynność w języku. ShowUp.tv nie ma tutaj monopolu ;)

Owszem, dokładnie to napisałem. Pozostaje zagranica. Niektóre dziewczyny próbowały na innych polskich portalach i albo portale zniknęły, albo one wróciły na ShowUp.tv. Zgadza się, pozostaje zagranica, a tam nie każdy chce pójść.
bungabunga85 pisze:
ale ja pytałem o co innego "i dalej ufają i nie odchodzą z ShowUp.tv?" - z tego wynika pytanie które można napisać też tak: To co z tymi kobietami? Jak można będąc okradzionym dalej ufać złodziejowi? Ale rozumiem że odpowiedzią jest ich monopol? Co do blokad to oni te żetony odblokowują po blokadzie - wiem po sobie :P Nazywać tego kradzieżą nie można bo i paypala by trzeba nazwać wtedy złodziejem (blokuje środki na 6 miesięcy max jeśli coś im się nie podoba, w necie o tym sporo).

A nie słyszałeś nigdy o pracownikach, którym z byle wymyślonego powodu obcina się pensje? Dlaczego oni dalej pracują u takich pracodawców?
A co jeśli blokada konta jest na więcej niż 730dni w powiązaniu z 53 punktem regulaminu "Konta użytkowników którzy nie logowali się na nie w przeciągu 730 dni (2 lata) będą automatycznie kasowane a posiadane środki w postaci żetonów przejdą na własność właściciela portalu." ?
A co z żetonami jak ktoś dostaje bana? Da się je wtedy wypłacic??
Tyle offtopu z mej strony


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2014, 20:39 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
a co trzeba zrobić żeby dostać ponad 2 lata bana? jak ktoś tyle dostaje to powód być musi niebanalny :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 mar 2014, 18:37 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
i co z tym generatorem?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 mar 2014, 22:15 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
Cały czas bez zmian. Nie działa. A właściwie działa, ale nie tak jakbyśmy chcieli.
Wystarczy poczytać od początku i wyciągnąć wnioski


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 mar 2014, 10:02 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
piesikot pisze:
Cały czas bez zmian. Nie działa. A właściwie działa, ale nie tak jakbyśmy chcieli.
Wystarczy poczytać od początku i wyciągnąć wnioski




Działa, ale to nie Ty na Tym zarabiasz tylko na Tobie zarabiają:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 mar 2014, 12:27 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
czyli nie ma z tego korzyści? ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 mar 2014, 12:58 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
Administrator pisze:
Działa, ale to nie Ty na Tym zarabiasz tylko na Tobie zarabiają:)

Dlatego napisałem
piesikot pisze:
... A właściwie działa, ale nie tak jakbyśmy chcieli...

>:D >:D >:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 cze 2014, 16:19 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 05 cze 2014, 15:17
Posty: 60
Słyszałem kiedyś sytuacje o "bugu" na żetony, przez przerzucanie i wylogowywanie, podobno żetony pojawialy sie u kogos jak sie rzucilo i zostawalo u siebie, tylko nie pamietam kto to robil ze wylapal bana :p


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 cze 2014, 21:27 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
jeżeli w to wierzysz to .... GRATULUJĘ!!! ;> myślisz że system oszukał by się w taki banalny sposób? ;>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 cze 2014, 02:09 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 cze 2014, 01:54
Posty: 18
Bardzo prawdopodobne że komuś udało się zrobic generator ale jeśli już to na bardzo krótką mete, prawdopodobnie na kilka godzin do chwili aż webmaster nie wykrył że coś nie gra, jeśli mu się udało to nic z tego tak naprawde nie miał, napewno nie puścił by tego do obiegu publicznego tylko wypłacił przez podstawioną laske (siostre,kuzynke,matke,żone lub kochanke) i tyle go widzieli.
Nie da się czegos takiego zrobić na dłuższą mete bo każda luka jest szybko łatana.
Druga sprawa, myśle że ShowUp.tv miał wiele włamow, znamy tylko jeden spektakularny(SuplerToPedał:))
ale tak naprawde kradzieże żetonów napewno były, tylko ShowUp.tv się do tego nigdy nie przyzna, bo po co.
A ewentualne ofiary odzyskały swoje żetony, poprzez zwroty od showupa i tyle w tym błachym temacie :o

Sprytny człowiek który pływa w dziedzinie informatyki jak ryba w wodzie może tak naprawde na wiele sposobów ukraść żetony, 80% użytkowników showupa, nie ma pojęcia o informatyce i są bardzo łatwym celem dla wprawnego gościa ;)

Zauważyłem że w ostatnim czasie na ShowUp.tv zaczyna być modny phishing, na który się napewno sporo ludzi łapie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 cze 2014, 08:38 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 23:55
Posty: 92
Nawet mi nie mów że ktos naprawde łapie sie na phishing... jakim idiotą trzeba być, przecież wiadomo że żadna instytucja prywatna czy tez państwowa nigdy nie zażąda twojego hasła czy czegokolwiek innego prywatnego... W jakich czasach my żyjemy. Myślałem że ludzie chociaż troche myślą, chociaż z drugiej strony laska z rozwartą pizdą na pół dnia za dużo nie myśli...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 cze 2014, 12:50 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 cze 2014, 01:54
Posty: 18
Fiodoshi pisze:
Nawet mi nie mów że ktos naprawde łapie sie na phishing... jakim idiotą trzeba być, przecież wiadomo że żadna instytucja prywatna czy tez państwowa nigdy nie zażąda twojego hasła czy czegokolwiek innego prywatnego... W jakich czasach my żyjemy. Myślałem że ludzie chociaż troche myślą, chociaż z drugiej strony laska z rozwartą pizdą na pół dnia za dużo nie myśli...

Phishing to nie fałszywa instytucja prywatna czy też firma... tylko dowolna strona, w dowolnej formie, tylko wyobraźnia osoby robiącej taką stronę zalezy od tego jak strona wykradająca hasła będzie wygladała;].
Strona zarówno może wyglądać jako klon sexfotki,facebooka, czy też ministerstwa spraw zagranicznych...
Ludzie się łapia na phishing i to w liczbie mnogiej.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 cze 2014, 02:27 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 23:55
Posty: 92
kspree pisze:
Fiodoshi pisze:
Nawet mi nie mów że ktos naprawde łapie sie na phishing... jakim idiotą trzeba być, przecież wiadomo że żadna instytucja prywatna czy tez państwowa nigdy nie zażąda twojego hasła czy czegokolwiek innego prywatnego... W jakich czasach my żyjemy. Myślałem że ludzie chociaż troche myślą, chociaż z drugiej strony laska z rozwartą pizdą na pół dnia za dużo nie myśli...

Phishing to nie fałszywa instytucja prywatna czy też firma... tylko dowolna strona, w dowolnej formie, tylko wyobraźnia osoby robiącej taką stronę zalezy od tego jak strona wykradająca hasła będzie wygladała;].
Strona zarówno może wyglądać jako klon sexfotki,facebooka, czy też ministerstwa spraw zagranicznych...
Ludzie się łapia na phishing i to w liczbie mnogiej.


Wiadoma sprawa, po prostu w głowie mi się to nie mieści. Nie raz dostałem na mejla czy też inną drogą komunikacji prośbe o hasło itp. Jakoś nigdy nie uległem tylko odrazu kasuje takie wiadomości, troche szkoda mi takich ludzi którzy najpierw działają a potem myślą. Polak mądry po szkodzie :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 02:58 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 11 lis 2014, 02:50
Posty: 78
Gdyby cos takiego było to każdy by był milionerem ... Tworzyli by sobie zety i wypłacali bez sensu na 100pro nie istnieje .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 03:03 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 11 lis 2014, 02:50
Posty: 78
Co myślicie o jechaniu na 2 takich stronach na raz ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 08:17 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
pokazny69 pisze:
Co myślicie o jechaniu na 2 takich stronach na raz ?


O pokazach? Chyba spora część nadających dziewczyn tak robi - czasem dziękują za napiwek jak nikt nic nie da na ShowUp.tv ;P

P.S. Ale to w innym dziale takie pytanie.. ;P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 kwie 2015, 12:59 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 19 lut 2015, 11:12
Posty: 201
Nie istnieje i istnieć nie będzie, a nawet ja ktoś znajdzie luke to wątpie eby się z kimś podzielił ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO