ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 13 paź 2014, 18:00 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 510
Takich jak on znajdzie się jeszcze kilkunastu. Zawód- donosiciel. Forumowe ORMO.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lis 2014, 00:49 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 wrz 2014, 09:08
Posty: 44
Cichy_Bob pisze:
Wydaje mi się że czat bardziej ciekawi panie z szołapa niż zwykłych użytkowników którzy są tu pierwszy lub drugi raz. Dla zwykłych użytkowników nie ma tam wartościowych informacji. Jak by było napisane u góry że po zalogowaniu masz dostęp do działu download i filmy z szołapa za darmo do pobrania to masowo by przybywało ludu. Świeżaki nie angażują się w forum. Wpadają tylko po to by napisać szukam tej czy tamtej i tyle z ich aktywności. Z ostatnich 100 zarejestrowanych użytkowników tylko 3 czy 4 ma więcej niż 5 postów.
memberlist.php?sk=c&sd=d

Wypraszam sobie ! Mam rangę świeżak a na czat wchodzę i korzystam, Postów też powoli przybywa ;]


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lis 2014, 09:24 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
Jesteś w tych 3% wspomnianych przez Boba :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lis 2014, 12:19 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Artemis pisze:
Cichy_Bob pisze:
Wydaje mi się że czat bardziej ciekawi panie z szołapa niż zwykłych użytkowników którzy są tu pierwszy lub drugi raz. Dla zwykłych użytkowników nie ma tam wartościowych informacji. Jak by było napisane u góry że po zalogowaniu masz dostęp do działu download i filmy z szołapa za darmo do pobrania to masowo by przybywało ludu. Świeżaki nie angażują się w forum. Wpadają tylko po to by napisać szukam tej czy tamtej i tyle z ich aktywności. Z ostatnich 100 zarejestrowanych użytkowników tylko 3 czy 4 ma więcej niż 5 postów.
memberlist.php?sk=c&sd=d

Wypraszam sobie ! Mam rangę świeżak a na czat wchodzę i korzystam, Postów też powoli przybywa ;]


Co nie zmienia faktu że nie mam racji :)) Tak jak napisałem...
"Świeżaki nie angażują się w forum. Wpadają tylko po to by napisać szukam tej czy tamtej i tyle z ich aktywności."
Przeczytaj swoje wszystkie posty w profilu ^-^ Połowa Twoich postów [tych pierwszych] dotyczy wymiany filmikami ^-^ Na czacie chyba też jesteś od niedawna bo nie widziałem wcześniej Twoich wpisów. Choć mogę się mylić co do czata. Nie chce mi sie przeglądać historii :D Chuj w to. Z ostatnich 100 zarejestrowanych też tylko "lukkki' i "decameron28" udzielają się bardziej niż reszta.
memberlist.php?sk=c&sd=d&start=80
Udzielanie się na forum poza działami z nagraniami jest chyba mało atrakcyjne dla reszty. No ale to może dlatego, że "VirtualnaPanna" nazwała nas wszystkich "śmieciami" :)) I teraz nikt nie chce Jej podpaść ^-^

Artemis bez spiny... Witamy na forum :-*


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lis 2014, 12:39 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 wrz 2014, 09:08
Posty: 44
Bob wcale się nie wypieram, że znalazłem to forum szukając nagrań, jednak spodobało mi się i tak sobie tu dość często przebywam. Co do chata odkąd zacząłem śledzić co się tam dzieję widziałem może z 30 nicków, więc nie jest aż tak popularny wśród użytkowników forum. I nie jestem do końca pewien czy to dobry pomysł ukrywanie go ...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lis 2014, 15:24 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
Z tych "nowych" to ja się zbytnio nie udzielam w download itd. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO