ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Post: 02 lut 2014, 11:03 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 sty 2014, 17:59
Posty: 9
Hejka. Sprawa wygląda tak, że MagdalenceP ktoś włamał się na konto, usunął je i nie wiadomo czy ukradł kasę która tan był, czy tez usunął wszystko. Nie wiemy jak to zrobił wiec ciężko co cokolwiek powiedzieć. Piszę tu bo jak narazię ze strony administracji ShowUp.tv nie ma żadnej reakcji. Więc tak sprawa stoi, ktoś sie włamał na konto laski i nie wiadomo czy będą inne włamania na konta. Tak że w razie czego proponuje wszystkim kto ma żetony o to by sie postarali spieniężyć, bo nie wiadomo czy na was nie trafi. Będę was informował na bieżąco jak sprawa stoi, bo narazie nic nie wiemy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 lut 2014, 11:11 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
do tej pory każdy włam na konto był spowodowany z winy właściciela, rozdawali hasła lub mieli hasła takie jak mail lub bardzo bardzo proste. Strzelam, że w tym przypadku było podobnie.


No albo jak pinia87 która wpisana dane do konta do "generatora żetonów", który zjadł wszystkie jej żetony :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 lut 2014, 13:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 sty 2014, 17:59
Posty: 9
Jak na ta chwilę sprawa w toku, tego hasła nawet ja nie znałem więc nie sądzę, że zgadł. Pewnie w inny sposób uzyskał dostęp. Przez zmianę hasła czy tam nie wiem, ale nie zmienia to faktu, że powinni mieć to w logach. Jeżeli da sie odzyskać kasę to fajnie, ale bardziej nam zależy na tym by ten osobnik dostał bana na IP. Bo mamy podejrzenia, że dokonał tego ten niesławny antysu, więc ban ip uniemożliwił by mu dostęp do strony i tym samym nie mógł by Madzi podglądać. Nie wiem czemu pała taką agresją w stosunku do niej, widocznie życie go kopie w dupę i sobie znalazł ofiarę na której chce się wyżyć, zrobić tak by miała gorzej niż on, nie wiem, to jedyne co mi sie nasuwa.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 lut 2014, 17:32 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
On twierdzi że ją zna więc pewnie i hasło ma nie problem dostać, nie wiemy co u niej na kompie poinstalował a twierdzi że ją zna :)

ShowUp.tv nic nie może zrobić aż sprawa nie będzie zgłoszona - kradzież, włamanie - tu się bez papierów nie obejdzie, nikt nie może nic zrobić bez pism od prokuratorow i innych takich.

Co do bana na IP, co to da? Przecież IP się samo zmienia co 12 czy 24 godziny - jakoś tak. Ludzie sobie ubzdurali te bany na IP i myślą że to tak działa. Wiedzą że dzwoni ale nie wiedzą w którym kościele ;)

Trzeba zgłosić na policję i tyle - bez tego nikt się nie będzie narażał.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 lut 2014, 18:04 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 sty 2014, 17:59
Posty: 9
Nie wiem jaki dostawca ci sprzedaje internet ale ja mam przykładowo stale IP nie zmienia mi się. Nie wiem skąd się urwałeś ale na mojej planecie IP dzieli się na stale i zmienne. A z reszta nie będę tego tłumaczył to oczywiste jest


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 lut 2014, 18:54 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 sty 2014, 14:03
Posty: 259
Dokładnie stałego IP nie zmienisz(chyba że przez proxy lub inne programy , które i tak są do wykrycia). Ten antysu to właściciel tego bloga ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 lut 2014, 20:47 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
PROXY nie zmienia stałego IP, maskuje go jedynie.
W PL 90% ludzi ma zmienne IP, 5% jest za NATem a 5% ma stałe publiczne IP.
Proxy nie da się wykryć chyba że jest tak skonfigurowane aby się dało.
Co do zmiany to w NEOSTRADZIE zmienia się IP minimum raz na 24 godziny.
W UPC przy każdym restarcie routera + dodatkowo zależy to czasem od tego dostawcy bo potrafią zmienić bez restartu jeśli jest zbyt długo takowy IP pod jednym adresem.
NETIA - jak neostrada
KOMÓRKOWE nety - zwykle raz dziennie ale czasem przy każdym połączeniu. Często przy zmianie również stacji bazowej.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 lut 2014, 20:59 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 sty 2014, 14:03
Posty: 259
Organy ścigania wykrywają proxy na luzie , mają te swoje sposoby.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 lut 2014, 21:01 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Sposoby są proste ;) Ale nie ma możliwości aby wszystkie proxy wykrywał taki serwis jak ShowUp.tv


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lut 2014, 21:08 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 sty 2014, 17:59
Posty: 9
Ok gwoli wyjaśnień. Administracja ShowUp.tv zareagowała bardzo profesjonalnie. Stanęli na wysokości zadania i naprawdę fajnie zajęli się sprawą. Nie chcę za dużo tu zdradzać tylko z tego powodu, że ten kto się włamał także to możne czytać i nie będę mu ułatwiał. Chciałbym podziękować portalowi ShowUp.tv za zaangażowanie i pełen profesjonalizm :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lut 2014, 11:23 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
ShowUp.tv to porządna marka jednak


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lut 2014, 23:13 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Anonimus pisze:
Ok gwoli wyjaśnień. Administracja ShowUp.tv zareagowała bardzo profesjonalnie. Stanęli na wysokości zadania i naprawdę fajnie zajęli się sprawą. Nie chcę za dużo tu zdradzać tylko z tego powodu, że ten kto się włamał także to możne czytać i nie będę mu ułatwiał. Chciałbym podziękować portalowi ShowUp.tv za zaangażowanie i pełen profesjonalizm :)



A co zrobili?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO