ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 11:49 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 13:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: annpearl
Post: 16 maja 2014, 22:10 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 mar 2014, 09:37
Posty: 19
CIEKAWI MNIE TO CZEMU MODERATOR NIE BANUJE ANNPEARL Z TEGO CO WIEM POSZŁO NA NIĄ SPORO ZGŁOSZEŃ NA NIĄ DO MODERATORA I ADMINISTRATORA ZA OBIEG ŻETONÓW ZAMKNIĘTY SKORO W REGULAMINIE JEST NA TO PUNKT,ZNAM KILKA OSÓB,KTÓRE DOSTAŁY ZA TO BANA NA ROK A TA OSZUSTKA DALEJ TU SIEDZI,CHYBA MUSI MODERATORKOWI DUPY DAWAĆ ALBO FREDA MARSZCZYĆ ALBO KIT WIE MOŻA JAKAŚ SIOSTRA JEGO,BO LUDZIE DALEJ NA BLOGACH JĄ OPISUJĄ I JEJ OBIEGI ŻETONAMI A ONA DALEJ PIJANA OBALA SIĘ NA ShowUp.tv,A JEJ PRZYDUPASY DALEJ JEJ ŚLĄ, ANNFAN,MOL666,-JA-,ARTIGAS78, ITD. ANNPERAL WYTRZEŹWIEJE TO ODSYŁA IM ŻETONY I TAK W KÓŁKO. MASAKRA JAKAŚ.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 17 maja 2014, 08:30 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1384
1. Nie pisz samymi wielkimi literami, to niegrzeczne
2. Jak wiadomo wszędzie są osoby równe i równiejsze, inne zasady regulaminowe są dla drobnych ciułaczy i transmiterek, a inne dla wielkich gwiazd. Obieg zamknięty to rzecz tak prosta do wykrycia (wystarczy obserwować "wychodzenie" żetonów od nadających) że niemożliwe jest, że nie zauważono takich podejrzanych ruchów u Ann (albo np. u Kocurka, która też dostaje napiwki po kilkaset zł chociaż nie pokazuje zbyt wiele na transmisjach). Ale wiadomo, ona jest gwiazdą, wiele osób wchodzi tu tylko dla niej, generuje spory ruch żetonowy więc administracja woli pewnie stracić kilkaset zł miesięcznie na jej cinkciarskich kombinacjach niż kilka tysięcy na odpływie użytkowników na inne portale i spadku popytu na żetony.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 maja 2014, 16:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 maja 2014, 16:09
Posty: 1
Gwiazda?? hahaha paziu nie wiesz co piszesz.Gwiazda,która je kał z ostryg razem z flakami blee i nawet nie wie jak się zabrać za ostrygę to po pierwsze. To jest taka gwiazda :P Pijaczka karłowata z krzywymi nogami i płaską dupą,pisze przed trans na kartce po włosku uczy się tego na pamięć i na trans udaje że zna biegle włoski haha popijając wino przy tym z biedronki za 30 zł gdzie regularnie robi zakupy.Dlatego zawsze jest taka czerwona na mordzie i obala się na trans. Oto Twoja gwiazda paziu :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 18 maja 2014, 18:13 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1384
To czy Annpearl ma tutaj status "gwiazdy" czy może pokątnego obszczymura nie zalezy ani ode mnie ani od Ciebie, "paziu", o tym decydują widzowie a tych, mimo wymienionych przez Ciebie przywar tej pani, jest wciąż wielu! Nie jest ważne, czy oglądają ją dlatego, ze jest megaseksowna i diablo inteligentna, czy może dlatego że wygląda jak mocno wymalowany tranzystor i upadla się na każdej transmisji upijając do zgonu, oglądają wiec firma nie może w zaden sposob walczyć z tak silnym graczem bo straci kasę. Paradoksalnie, nawet hejtując ją nabijasz jej kabzę bo generujesz szztuczny szum wokół jej osoby

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 19 maja 2014, 12:57 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2014, 20:11
Posty: 3
jaka"gwiazda" tacy "fani" :))

_________________
Podążaj za białym królikiem.
Jeśli się ze mną nie zgadzasz, idź do diabła, ale tylko wtedy, gdy ci na to pozwolę.&...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 20 maja 2014, 19:25 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
alicja pisze:
jaka"gwiazda" tacy "fani" :))

hehe dobre ;) Wstyd, że mi się ann pearl na początku podobała... a teraz nie mogę wejść normalnie na jej transmmisje ;]


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 20 maja 2014, 19:56 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
nie uwierzę że ShowUp.tv nie banuje jej za obieg zamknięty - może go po prostu nie ma i tylko widzom się wydaje że jest?
nie raz widziałem jak mod na ShowUp.tv zbanował za zamknięty obieg więc raczej nie robią wyjątków a przecież na jej miejsce zawsze wskoczy jakaś inna - jedna w to czy jedna w to to nie problem dla ShowUp.tv


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 21 maja 2014, 08:51 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
Ruger wszystko wam wyjaśnił tak jak należy,obieg zamknięty żetonów trwa w najlepsze i nie tylko u Ann
Administracja może zbanowac osoby która generuje minimalny zysk.Topowe laski które przynoszą portalowi konkretne stale dochody moga sobie pozwolić na więcej.ShowUp.tv przecież nie strzeli sobie w stopę.
Pamiętajcie walki NastkiDagusi gdzie dowodów na jej oszustwa na ShowUp.tv była masa? Były tak samo obieg zamknięty żetonów a nawet cos więcej bo nie dość ze laska miedzy swoimi kontami przelewala żetony to potem z nich brała udział w swoich licytacjach i przebijała innych.Ktoś nawet wrzucił ostatnio filmik na YouTube gdzie wszystko jest pokazane. http://m.youtube.com/watch?v=qsITLxB-Ivka
Ponoć masa skarg była a ShowUp.tv i tak pozostał nieugięty a nastkadagusia na show ma sie dobrze.Dlaczego?ano dlatego ze na tych jej przekretach ShowUp.tv tylko zyskiwał.Więcej wydanych zetonow równa się więcej kupionych.Do tego można dodać fakt ze Nastka przesiaduje na ShowUp.tv 365 dni w roku a taka osoba dla portalu złota rybka
W przypadku innych jest podobnie.Panienki na show sa narzędziem w ręku showupa i przynoszą stały miesięczny zysk.Kto rozsądny taka osobę zbanuje? Bilans strat jest znacznie mniejszy od zysków i to wystarcza za komentarz


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 21 maja 2014, 10:53 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1384
Nie ma co liczyć na przypadki, raczej niemożliwością jest, żeby jakiś facet był tak bogaty a jednocześnie tak głupi, żeby przelewać kobitce 1x/2x/3x po 1000 zetonów i nie chcieć nic w zamian, ba! Niektórzy z nich przelewają kilkaset żetonów i nawet nie powiedzą słowa na czacie! I raczej mocno podejrzane jest, że całkiem spoko laska wczoraj przez pół dnia żebrała o 800 zetonów żeby się rozebrać na balkonie (i szło jak po grudzie, a była całkiem całkiem i non stop miała ponad 1000 widzów) a znowu druga loguje się o 2 w nocy, ma 20-30 widzów, ustawia cel "na waciki" i dostaje z marszu 2000, nie ściągając nawet skarpetki i po 10 minutach się wylogowywuje. Albo inna, loguje sie o stałej porze, ma ustawiony cel powiedzmy "masturbacja" na 4600 zet, niemal od razu, o "martwej" porze bo 4-5 rano dostaje te 4000 pakietami po 300-500 a potem przez kolejne 4-5 godzin czeka na łaskawców którzy wpłacą brakujące 600 pakietami po 10-20. A następnego dnia daje taki sam cel, ale już nie na 4600 tylko 1600, dostaje niemal od razu dwie 500 od tego samego nicka co dnia poprzedniego i znowu czeka kilka godzin na brakującą kasę od randomów. A to jest przykład niezłego krycia się - jest pokazujący, jest cel, wpłaca od kilku ludzi relatywnie małymi kwotami, sporo ludzi pewnie się "chowa" biorąc mega drogie acz krótkie privy. Wielu jest też takich co np. ustawia cel "najwyższy napiwek wygrywa priv 15 minut masturbacja" i ZA KAŻDYM RAZEM kiedy "licytacja" zbliża się do końca, jeden koleś który wcale się nie udzielał, podbija jak szalony, albo niektórzy walą śmiało kilka pakietów po 2000 zetonów nawet wtedy, kiedy pokazujacej nie ma pokazie (a więc jej ostatnie napiwki widać wyraźnie w "5 ostatnich napiwkach" na profilu) i często jest to aż bezczelne (np. laska nadaje do 0:30, wylogowywuje się a 0:31 dostaje od kogoś trzy pakieciki po 2000 i zaraz potem te pakieciki lecą dalej do innej "osoby" która często i gęsto daje u niej napiwki, więc łatwo się domyślić że miało miejsce przerzucanie żetonów z konta na konto). Moge się założyć o każde pieniądze, że ci oszuści nawet się nie bawią w maskowanie ip tylko walą na chama z multikont wiec ich wykrycie nie jest problemem, tak samo jak wykrycie że kobitka dostaje napiwki ale zamiast je co jakiś zamieniać na PLNy w szołapowej "kasie", daje je jakimś facetom którzy nawet nie robią transmisji. A co jak co ale żetoniary na pewno świecą tu godzinami swoimi pusiami po to, żeby oddawać ciężko zarobioną kasę jakimś randomom.

A z drugiej strony - co nas to obchodzi? Nawet jeżeli by zbanowali wszystkie laski bawiące się w obieg zamknięty to my, jako faperzy nie mamy z tego NIC, jedynie może osoby które bawią się we wspomniane "lider transmisji wygrywa" i przegrywają z podstawionymi kolesiami którzy grają w ruletkę pieniędzmi kasyna, mają prawo czuć się oszukani, a co do reszty to może nawet na tym nieświadomie korzystamy - nidgy nie wiesz, czy może tanie żetonki kupione na allegro nie pochodzą własnie od znienawidzonej Ann :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 21 maja 2014, 12:27 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Ruger44 pisze:
Nie ma co liczyć na przypadki, raczej niemożliwością jest, żeby jakiś facet był tak bogaty a jednocześnie tak głupi, żeby przelewać kobitce 1x/2x/3x po 1000 zetonów i nie chcieć nic w zamian


Obrażasz mnie, moja kasa i mogę ją rozdać komu chce i za co chce. Nawet tego nie odczuwam wiec czemu uważasz że jestem głupi? Jakoś te pieniądze zarabiam (legalnie i bez układów) więc chyba aż tak głupi nie jestem?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 21 maja 2014, 12:57 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
bungabunga85 pisze:
Ruger44 pisze:
Nie ma co liczyć na przypadki, raczej niemożliwością jest, żeby jakiś facet był tak bogaty a jednocześnie tak głupi, żeby przelewać kobitce 1x/2x/3x po 1000 zetonów i nie chcieć nic w zamian


Obrażasz mnie, moja kasa i mogę ją rozdać komu chce i za co chce. Nawet tego nie odczuwam wiec czemu uważasz że jestem głupi? Jakoś te pieniądze zarabiam (legalnie i bez układów) więc chyba aż tak głupi nie jestem?

Głupi,nieglupi ale branie udziału w takich licytacjach konkursach juz samo w sobie jest głupie,nierozsadne...
Dlaczego?ano dlatego ze nikt nie ma nad tym kontroli i gdyby show podszedł do tego uczciwie to zabronił by takich konkursów..Ostatnio wysyp licytacji typu spotkanie itp.Pantera nawet ostatnio miała taka licytację.Ktoś wierzy w to ze się spotka? ;D LOL przecież to śmiech na sali :)) a na czacie co chwila ktoś daje 50,100 czy nawet 500 i liczy na wygrana ;D To nie jest głupie? Na końcu wchodzi tajemniczy gość,nie wnikam czy jej facet czy ktoś inny i zamiata wszystko dając 50 000 zet.Każdy konkurs typu licytacja powinien mieć określone twarde zasady a tak na ShowUp.tv się nie da.Przykład nastkidagusi z tych licytacji.Wchodzi gość i daje w ostatniej sekundzie dwa razy więcej żetonów za licytowany priw.Ten sam priw jest normalnie dostępny za polowe tego co gość dal.Reszta licytujacych zostaje z niczym i wcale nie dziwi fakt ze tajemniczy gość który przelicytowal wszystkich wczesniej dostał od nastkidagusi konkretna ilość żetonów.Co z tego ze wiemy o co chodzi jak frajerów nie brakuje a laska śmieje się w twarz i jest bezkarna.Przykład może sprzed tygodnia.nastkadagusia robi losy ustawia godzinę,juz nie pamiętam do 17:30 chyba,to mniej istotne..O dziwo nie ma chętnych i kiedy do czasu zostaje 5 min nagle do opisu nastka wstawia tekst (minimum 10 losów) Wiadomo czas się kończy wiec ryzyko robienia priwa za cenę losu się nie kalkuluje.Ktoś za chwile zwraca jej uwagę ze zasad w trakcie się nie zmienia bo to nieuczciwe ale za chwile zostaje zbluzgany i banik leci.Ktoś to sprawdza,moderuje?nikt.Konkursy powinny być zakazane,tyle w temacie..No ale wiadomo show ma z tego hajsik 8)


Ostatnio zmieniony 21 maja 2014, 13:13 przez brzuchomowca, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 21 maja 2014, 13:06 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
Na koniec dodam ze tego typu oszustki trzeba tepic ale wiadomo ze nie da rady i nikt tego nie zmieni..
Na tego typu temat oszustek na tym forum trafi może 0,000001% społeczności ShowUp.tv
To jest przyszlowiowa kropla w morzu i walka z wiatrakami


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 16 wrz 2014, 10:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 wrz 2014, 09:57
Posty: 30
Jest ogromną oszustką, nienawidzę jej, nie mogę na nią patrzeć. Musi mieć jakieś przywileje u Moderatora, bo to nie mozliwe żeby tam tak długo siedziała. Ostatnio oczernia na swojej transmisji wszytskich, którzy zarabiają lepiej od niej, zresztą co tu dużo mówić, ona nie zarabia, tylko kłamie...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 16 wrz 2014, 10:22 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Kogo np. oczerniała?
Przecież wiadomo Natalcia, że Ci co zarabiają oraz i co kupują dużo legalnych żetonów mają większe prawa. Jak sobie wyobrażasz, że zbanują kogoś kto im miesięcznie daje np. kilka tysięcy złotych?;) Takie bany są naprawdę sporadyczne i bez ewidentnych dowodów bym na nic nie liczył. Jeśli robi natomiast jakieś oszustwa niezgodne z prawem to jest od tego policja, prokurator itp., a na samą administracją bym nie liczył, bo oni mają jeden cel - zysk.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 16 wrz 2014, 10:29 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
A ja właśnie u niej siedze... Całkiem sympatyczna :D Co prawda widze ją drugi raz :P Za pierwszym razem leżała na jakimś stoliku... chyba zgona zaliczyła ale ogólnie jest ok... Pokazuje twarz, ma głos nie chowa się po kątach. A jeśli chodzi o obgadywanie to co w tym dziwnego? Laski obrabiają sobie dupy non stop. To jest konkurencja. Na tym forum obrabianie dziewczynom dup staje się normą. Czasem jak czytam te wszystkie posty cisnące po Szołapowiczkach to mam wrażenie że na tym forum logują się panny własnie tylko po to by dopierdolić rywalce :o Więcej miłości ludzie ;D Kochajmy się :-*


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 11 paź 2014, 21:17 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
Właśnie byłem świadkiem jak została zbanowana przez Moderatora cytuje:

" 56 punkt regulaminu czyli w skrócie zamkniety obieg żetonów"

"musimy się pożegnać"

i ban.

Ciekawe na jak długo, pewnie byla tak narabana ze nawet nie zauważyła :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 11 paź 2014, 21:22 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
elxx pisze:
Właśnie byłem świadkiem jak została zbanowana przez Moderatora cytuje:

" 56 punkt regulaminu czyli w skrócie zamkniety obieg żetonów"

"musimy się pożegnać"

i ban.

Ciekawe na jak długo, pewnie byla tak narabana ze nawet nie zauważyła :D


Już z powrotem jako BOGINIANN jest.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 11 paź 2014, 22:21 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Hahaha w końcu:P pochwalę się Wam że od wczoraj nawiązałem kontakt z jednym z Adminów, także wszystkie "wojny" na tym forum z góry wygrałem:P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 11 paź 2014, 23:50 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 29 wrz 2014, 00:14
Posty: 8
maq dowaliłeś z "kierownikiem kiosku ruchu" ;P dostała bana za to co robiła, zapewne ma tego świadomość, ale z pewnością z tego nie zrezygnuje :) niech ja zbanują na ip i ende


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: annpearl
Post: 12 paź 2014, 00:23 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 sty 2014, 14:03
Posty: 259
Już powróciła na nowym nicku *BOGINIANN* :D.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO