ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 02:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: UpskirtQueen
Post: 27 sie 2015, 11:18 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Byłem wczoraj u niej na ogólnym i na privach :D Bardzo sympatyczna, ruchliwa i seksowna dziewczyna ;)

A jaka jest wasza opinia? :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 sie 2015, 12:14 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Wyplowialy pisze:
Chlopie ? Ty masz jakąś prowizję od tego zachwalania ? dwa tematy i dwa wpisy o tej Pani. Zdradź tajemnicę ile bierzesz za reklamę ? Sorki...jeden temat założyleś a w drugim, jakby było za mało pierdaczysz o niej :(


Człowieku Ty masz jakiś problem we łbie? Zobacz sobie jeszcze raz od czego jest tamten temat. Założyłem osobny bo jeszcze nie ma tutaj wątku. Weź się odpałuj albo zmądrzej :) A jak Ci się nie podoba to papa.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 sie 2015, 12:39 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Wyplowialy pisze:
Chylę czoła, kajam się łokrutnie....zastanawiam sie nad samobiczowaniem.ale zaraz, zaraz ? dlaczego mam być taki dla siebie okrutny ? Przecież to nie ja robię z siebie idiotę...Ufff ulżyło mi, a idiota pozostanie idiotą >:D


Buehehe. Jesteś trollem albo naprawdę idiotą ;) Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to robisz syf w temacie :) Byłeś u niej czy nie? Jesteś w stanie wnieść coś konstruktywnego do tematu? Podzieliłem się swoją opinią i chciałbym poznać opinie innych użytkowników. Korzystam z tego działu zgodnie z jego przeznaczeniem. Ty natomiast sugerujesz, że to ja jestem idiotą :D Słaby śmieszek z Ciebie. Mam rozumieć, że po prostu chcesz ponabijać sobie posty żeby dostać te 100 żetonów z "konkursu" czy nie masz co robić z wolnym czasem? Na szczęście za parę dni koniec wakacji. Plecak spakowałeś, kredki kupiłeś? ;) - nie musisz odpowiadać.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 sie 2015, 13:12 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Wyplowialy pisze:
Trolu, poczytałem twoje prawie jednoczesne dwa wpisy...Kogut i Sierota...określ się i nie rób z siebie idioty...uważaj bo Ci żyłka pęknie , a szkoda by było takiego Kapłona.



Jedyne co potrafisz to papugować bo odpowiedź na pytanie to dla Ciebie zbyt wielki wysiłek umysłowy. Z drugiej strony musiałbyś wpierw zrozumieć zadane pytanie. Może to już przerosło Cię na starcie :) Miłego dnia i więcej kropek!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 sie 2015, 13:40 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Co za menda hahaha XD


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 sie 2015, 14:16 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Wyplowialy pisze:
Wolę być mendą niż debilem. Paaa samozachwycający się sobą dupku. Pozdrów Panią, która zrobiła z Cieie ciotę reklamową. Napisz jeszcze parę peanów pochwalnych na jej cześć. Więcej kasy dostaniesz za reklamę.


Poprzepycham się jeszcze trochę z Tobą bo to śmieszne nawet jest :D Wychodzi na to, że jesteś jednym i drugim.

1. Gdzie ja robię reklamę? Zdajesz sobie sprawę, że ten dział jest po to żeby dzielić się opiniami? Czy może nie nauczyłeś się jeszcze dobrze czytać? Napisałem post w tamtym wątku i założyłem nowy w tym samym czasie bo akurat wbiłem na forum. Miałem to zrobić tydzień później żeby jakiś gamoń się nie przyjebał? Weź włącz mózg póki nie jest za późno.

2. Czy masz jakieś argumenty na poparcie swoich tez?

3. Samo-zachwycający? W którym miejscu? Jak? Dlaczego? Bo zadaję pytania, na które nie potrafisz mi odpowiedzieć z powodu Twojej indolencji?
Wymyślasz za to jakieś niestworzone historie i papugujesz mnie (np. z trollem). W sumie dzieci zachowują się podobnie ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 sie 2015, 14:36 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Klęknij i się nim zajmij :D Mam grubo ponad 300 postów, prześledź je. Musiałbym być jakimś wielkiem alfonsem z ShowUp.tv, który miałby pod sobą kilkanaście panienek. Ło matko, jeszcze miałbym czas żeby siedzieć na forum! JESTEŚ GENIALNY, PRZEJRZAŁEŚ MNIE :D

Dalej nie jesteś w stanie przedstawić jakichkolwiek argumentów tylko wyskakujesz z jakimś pierdololo. Przerasta Cię to? Jak taki bystry jesteś to nie powinno to Tobie sprawić problemu. Naprawdę chuj kogo obchodzi na co to według Ciebie wygląda dopóki nie jesteś w stanie tego dobrze uzasadnić :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 sie 2015, 14:40 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Napisałem krótki post nt laski, która mi się spodobała. Nie napisałeś, że nie zgadzasz się z tą opinią tylko zarzucasz mi reklamę. Jeśli mi nie wierzysz to wpadnij do niej, nie musisz od razu iść na priva jak ja. Nie spodoba Ci się to napisz, a nie pierdolisz bezsensu jakieś farmazony i robisz z siebie typowego trolla/debila. Jak nie chcesz tego zrobić to zamknij się i nie zaśmiecaj tematu. Później tylko parę osób pisze na forum bo takie trolle odbierają chęci do dzielenia się swoimi opiniami, które szybko znikną w natłoku syfu i reszty OT.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 sie 2015, 14:49 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Wyplowialy pisze:
:-\ Rozwiń myśli bo skrutów nie kumam. Żalisz się czy chwalisz, bo napierdalasz teksty jak maszyna do szycia.


Niczego nie kumasz. Nie będę się posługiwał pismem obrazkowym żebyś zrozumiał co do Ciebie piszę skoro od początku tematu to do Ciebie nie dociera :) Ochłoń i przeczytaj sobie na spokojnie raz czy dwa cały wątek to może ogarniesz co do Ciebie napisałem. Jak to nie pomoże to posłuż się z cytatami fragmentów, które sprawiły Tobie trudność.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 sie 2015, 14:59 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Wyplowialy pisze:
Dobrze Wielki Panie piszący w jednym temacie i zakładający drugi taki sam. Ile bierzesz za promocję laski, też bym chciał brać.


Co to ma do rzeczy? Nominowałem bo mogłem i chciałem bo w tym miesiącu innej poza kilkoma moimi "stałymi" nie polubiłem na tyle. Założyłem drugi wątek aby podzielić się swoją opinią i poznać opinie innych użytkowników bo dziewczyna występuje już jakiś czas, a nie ma jeszcze wątku. PSZYPADEQ?! TAK, KURWA :D
Miałem to zrobić tam żeby zacząć offtop tak jak większość użytkowników to lubi robić żeby tylko jakiś baran się do mnie nie przyjebał?


Nic nie biorę, pomyliłeś się. Mam nadzieję, że nie jesteś detektywem bo słabo Ci to idzie.
Jestem chyba drugim użytkownikiem, którego o to posądzasz. Płyta Ci się zacięła czy wszędzie widzisz "promotorów"? XD

PS. Mam nawet inny nick na ShowUp.tv, więc nie liczę na jakiekolwiek profity od niej za to, że założyłem temat na forum.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 sie 2015, 15:26 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Jednak zacięła Ci się płyta ;D Biorę tyle ile Ty nie zarobisz przez całe swoje marne życie, trollu :) Jak w szkole przerobisz uzasadnianie swoich tez (w wypracowaniach np.) to wróć, może jeszcze pogadamy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 sie 2015, 15:47 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Parę razy już odpowiedziałem na Twoje pytanie. Jak masz wododupie i nie dociera to do Ciebie to nic na to nie poradzę :D Miłego zaśmiecania forum zerowcu ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 sie 2015, 08:32 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 lut 2015, 21:29
Posty: 96
PLASKA i jak udaje ta nastolatke stara baba te minki smieszne to :D , na ogolnym za friko wszystko pokazuje ze nie warto priv brac ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 sie 2015, 13:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 175
lolekkk pisze:
PLASKA i jak udaje ta nastolatke stara baba te minki smieszne to :D , na ogolnym za friko wszystko pokazuje ze nie warto priv brac ;D


Coś Ty :o To w jakim wieku jest? Ogólnie jest slodka i wygląda na dośc młodą


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 sie 2015, 15:52 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Sama twierdzi, że ma 19. Ja bym jej dał w sumie 20-22. Pisze w sumie tak jak wiele dzisiejszych nastolatek. Fakt, na ogólnym dużo pokazuje. Ogólnie jest aktywna właśnie na ogólnym w porównaniu do niektórych (załóżmy) rówieśniczek ;)

Prawda, nie ma dużych piersi. Ja tam raczej wolę takie "średnie", czasem dla odmiany jakieś większe. Jednak w zestawieniu z takim ciałem wypadają dla mnie apetycznie. Privy przedłuża trochę - zwłaszcza jak kogoś polubi.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 sie 2015, 15:55 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
lol w takim razie to stara 22letnia baba?:O

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 sie 2015, 16:07 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Może lolekkk wie coś o czym my nie wiemy :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 20:10 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 lut 2015, 12:34
Posty: 37
Ile ma lat?
mowi, ze 22


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 21:16 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Tak? W opisie ma wpisane 19 :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 wrz 2015, 00:34 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
Nie podoba mi się w blond włosach :( Wspominała coś chyba o powiększeniu piersi, że zastanawia się nad tym. Oby nie :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO