ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 10:24 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 12:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 02 maja 2015, 16:55 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 maja 2015, 09:33
Posty: 12
1. PANI_TWOJEGO_CZASU - PRIV 15 minutowy w dobrej cenie 200 żetenów z którego jestem zadowolony. Jeżeli lubicie dojrzalsze z babeczki z dużymi piersiami, pończochachami i szpilkami na nogach to myślę że powinniście się skusić :)

2. xxxAndarielxxx - Szału nie było ale jak na 23 minutowy pokaz za 250 to nie mogę narzekać... Fajne cycuszki, konkretna palcówka, no i również pończoszki na nogach dały radę :D

3. Nylonek - Coś dla fetyszystów kobiecych rajstop :) Naprawdę fajny pokaz za niewielką kasę... Polecam !

4. fajnaparka260 - Jedna z fajniejszych dziewczyn jak dla mnie na ShowUp.tv z którą można miło pogadać a co najważniejsze to że zrobiła mi 10 minutowego PRIV-a za FREE ;D

5. rozrabiaraz32 - PRIV bez historii... no słaby, co tu dużo mówić.

6. Monika_37 - hmm... Jak na babeczkę 50+ to nie jest najgorzej. Ciało już nie jak u 20-latki ale doświadczenie robi swoje i potrafi rozgrzać faceta ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2015, 18:15 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 kwie 2015, 16:59
Posty: 64
Z wymienionych Pań byłem jedynie u Nylonka. Jako fetyszysta rajstop byłem wniebowzięty! Świetne nogi, stopy, zgrabna pupa, niezbyt duże, aczkolwiek śliczne piersi, no i cudowna cipka. Ostatnio po raz pierwszy skusiłem się na dominację i chyba częściej będę tam zaglądał, bo Kasia jest w tym naprawdę dobra. :) Jedynymi mankamentami jej transmisji są brak twarzy i dźwięku, choć z drugiej strony szanuję kobiety z zasadami, a jestem pewien, że tych dwóch zasad Nylonek nie złamie nigdy. Pozdrawiam! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 cze 2015, 18:49 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2015, 10:07
Posty: 6
szacunek dla prostych ludzi takich jak: PANI_TWOJEGO_CZASU którzy porzucili swoje pola z burakami ziemniakami i przyjechali do stolicy a na dodatek potrafią sobie poradzić w tych trudnych czasach w wielkim mieście 8)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO