ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 10:24 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 12:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: NastkaDagusia
Post: 21 cze 2014, 17:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
Polecam Nastkę wbrew tym niesłusznym osądem. Mnie się podoba...przedłuża privy, dolicza czas stracony na przebieranie, chętnie współpracuje, uśmiechnięta nie zmanierowana taka Super babeczka to tańca i do różańca, a wiem coś o tym bo robiła tu pokazy od początku ShowUp.tv jako LegalnaBrunetka. Dziwie sie tylko Adminowi, ze pozwolił Ją tak obrażać i zamieszczać zdjęcia z priva... no ale jak widać nie jest to bezstronne forum. Nastka ma privki od 70 żetonów bodajże więc to nie jest majątek a można samemu sie przekonać co jest prawdą a co zawiścią...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 cze 2014, 07:15 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
Być może zmieniła się odkąd spora część starszyzny wiedziała o jej przekrętach. Tak czy inaczej ja prawdopodobnie do niej nie wrócę bo nie wchodzi się do tej samej rzeki 2 razy. Jeżeli się Tobie podobało to dobrze :) powinieneś się cieszyć a i w sumie post tutaj nie zawadzi. Lepiej mówić o dobrych priv niż kogoś oczerniać ale czasami trzeba powiedzieć prawdę, by inni się nie nacięli. Wracając do nastki dagusi ( danonka) dalej troszkę kombinuje i kłamie, ale jak jest z priv nie wiem. Może po prostu taką ma naturę że bez kłamstwa dzień nie jest zaliczony:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 cze 2014, 13:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
Ale o jakie kłamstwa Wam chodzi? Zmiana nicku to "przekręt" i "kłamstwo" ? Na co inni powinni być przygotowani? Że zamiast Nastki będzie Danonka? Bo nie bardzo teraz rozumiem? Przeciez osoba i ciało to samo... ale jak widze to chyba jest jakaś fobia na Nią. Mniejsza z tym o gustach sie nie dyskutuje i nie piszcie jak te owce w "owczym pędzie", że laska sama się reklamuje bo to aż śmieszne jest i dziecinne. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny robiące pokazy, życzę cierpliwości. Dan


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO