ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 02:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Stópki
Post: 21 maja 2015, 19:34 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 wrz 2014, 13:07
Posty: 68
vela pisze:
No cóż, chyba muszę się pogodzić z tym, że taki fenomen istnieje mimo tego, iż go nie rozumiem. W każdym bądź razie dziękuję za udzieloną mi odpowiedź. Słyszałem historie, że niektórzy fetyszyści mają już taki bzik, że podniecają ich TYLKO I WYŁĄCZNIE stopy..


Wtedy to już typowa parafilia :) I to nie koniecznie muszą być stopy. Przykładowo niektórzy mogą mieć taki fetysz że bez skarpetek na nogach nie są w stanie "działać" :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Stópki
Post: 08 sie 2015, 00:28 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 29 lip 2015, 11:20
Posty: 97
czy moze mi ktos powiedziec co jest podniecajacego w stopach?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Stópki
Post: 24 sie 2015, 21:39 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 mar 2015, 17:11
Posty: 20
Ja jak pewnie ci co mnie znają z ShowUp.tv wiedzą uwielbiam stopy, szpilki i ogólnie długie smukłe nogi. Najlepiej jak paznokcie są pomalowane na czerwono lub czarno.

Na pytanie co jest takiego w stopach, sam nie wiem ale faktem jest że wiele osób je lubi, myślę że nie ma co się doszukiwać jakiejś filozofii. Są one takie samo podniecające jak piersi, pupa, usta czy cipeczka. Ja lubię nie tylko stopy czy nogi ale te wymienione atrybuty kobiece też. Dla mnie ważne by nie traktować tego jako jakieś zboczenie z czym niestety spotykam, są gorsze rzeczy które można nazwać zboczeniem jak scat czy jeszcze inne.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO