ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 09:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 320 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 cze 2014, 17:36 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 maja 2014, 14:42
Posty: 56
mi sie wydaje ze najlepsza metoda do sprawdzenia sa dni jakie ktos jest na forum + historia postow, wtedy nie bedzie akcji, ze w 3 godz od zarejestrowania ktos ma 50 postow ;d


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 17:40 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Ja bym wprowadził coś lepszego. Widziałem na wielu forach takie coś że dajesz komuś punkt za odpowiedź czy radę. Załóżmy że miesięcznie robi admin np 2000 żetonów do rozdania. Rozdzielamy to na 5 najbardziej docenionych osób przez innych i dzielimy to jakoś logicznie. Wtedy wartość wypowiedzi będzie ważna a o to chodzi a nie o spam ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2014, 18:10 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 14 cze 2014, 13:10
Posty: 129
coolorek pisze:
Mam dla Was a w szczególności dla admina wiadomość. Jak na pewno kojarzysz, użytkownik kochaczek23 wpisał 50 postów w 3h. no i dzisiaj na shoucie była rozmowa o nim i nagle... oto screen
http://www23.zippyshare.com/v/85685248/file.html
Czytajcie od dołu do góry
chyba kolega zapomniał nicku zmienić z Wyspecjalizowany na wcześniej wspomniany kochaczek23
Jaki wniosek? robi konta nabija posty i nic nie wnosi na forum oprócz spamu. Może zamiast 50 postów drogi adminie, powinieneś sam wybierać tych, którzy się udzielają i coś sobą reprezentują? Ewentualnie aby to ułatwić można założyć temat i głosować ( tylko tu dochodzi fakt że ktoś robi 10 kont i sam na siebie głosuje)


szczerze to nadal nie rozumiem twojego toku rozumowania związanego z:"chyba kolega zapomniał nicku zmienić z Wyspecjalizowany na wcześniej wspomniany kochaczek23 "

To jest dla mnie naprawde mocne do rozgryzniecia. Pozatym chcialbym wiedziec skad masz podstawy na to aby mnie sadzic ze jestem jakims leszczem o nicku "kochaczek"? dowod? NIE masz wiec siedz cicho i zagryzaj paznokcie jak nie masz nic mądrego do napisania. Też moge walnac nic nie wnoszącego screena i płakać.
Napisałem o żetony? NIE więc zamknąć papy.
Pozdrawiam!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 07:53 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
ok, poczekajmy 2 dni i się zgłosisz no niech ci będzie w końcu w tym celu założyłeś ten nick. Jak jesteś taki głupi, że nawet nicku zapominasz zmienić i wtrącasz się kiedy mówimy o tobie z innego z tekstem
cyt "Wyspecjalizowany: no niestety pomyliliście się wcale nie robiłem kilka kont, a o konkursie się dowiedziałem dzięki wam"
to znaczy, że sam sobie zaprzeczasz. idź zrób nowy nick. może nikt się nie skapnie jak będziesz pisał wszędzie oprócz shouta. Albo wiem! idź zarób te 18 zł gimbusie ;> Tak, gimbaza atakuje bo ich nie stać XD Resztę swoich wypowiedzi możesz sobie wsadzić bo nie mam zamiaru ich czytać. Szkoda mi czasu na tłumaczenie czegoś, czego nie zrozumiesz. W końcu dla 100 żet zrobisz o wiele więcej :D Jak myślisz że na tym forum są sami kretyni to najpierw spójrz z jakiego nicku piszesz o sobie. Później dopiero pluj do monitora.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 10:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 14 cze 2014, 13:10
Posty: 129
No tak kolejny mocny argument dorosłego człowieka: "Albo wiem! idź zarób te 18 zł gimbusie ;> Tak, gimbaza atakuje bo ich nie stać XD ".
Powiedziałem już, pomyliłeś dwie osoby a jak nadal nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to już nie moja wina.
Nie ty decydujesz o tym forum tylko Administrator więc się nie zachowuj jak byś był powyżej normalnych użytkowników.
Nikogo nie wyzywam, jedynie ty to robisz ponieważ nie umiesz rozmawiać z ludźmi :)
Także, zrobie na złość:
Osiągnąłem próg 50żetonów jesli jest nadal szansa to prosilbym na nick: Barry67


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 11:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 mar 2014, 09:51
Posty: 105
Wyspecjalizowany pisze:
Nie ty decydujesz o tym forum tylko Administrator


Tu muszę się z Tobą zgodzić - ostatnie słowo ma admin. Zobaczymy jak on ustosunkuje się do Twojego "wkładu" w rozwój forum.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 16:31 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Chyba powstaje konieczność wprowadzenia limitu dla osób startujących w konkursie - 50 postów ORAZ minimum 2 tygodnie między pierwszym a ostatnim liczonym postem, bo w przeciwnym razie rzeczywiście jest spora pokusa by robić nowe konto, 50 postów typu "fajna dziewczyna, podoba mi się", odbierasz 100 zet i znowu nowe konto w przeciągu jednego-dwóch dni. A w konkursie nie chodzi nam o spamowanie forum bezwartościowymi postami ale o pobudzenie kreatywności, nowe recki i podbijanie starych własnymi, rozbudowanymi odpowiedziami. A na przyszłość przydałoby się rozwinięcie pomysłu bungabunga85 - "piwa", "lajki", "pomogłem" albo jakakolwiek inna forma oznaczenia postu jako wartościowego i na koniec miesiąca rozdawanie żetonów 10 czy 20 najbardziej aktywnym i "olajkowanym" recenzentom czy też udzielającym się w jakiś inny sposób ludziom.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2014, 07:46 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
Ruger44 pisze:
Chyba powstaje konieczność wprowadzenia limitu dla osób startujących w konkursie - 50 postów ORAZ minimum 2 tygodnie między pierwszym a ostatnim liczonym postem, bo w przeciwnym razie rzeczywiście jest spora pokusa by robić nowe konto, 50 postów typu "fajna dziewczyna, podoba mi się", odbierasz 100 zet i znowu nowe konto w przeciągu jednego-dwóch dni. A w konkursie nie chodzi nam o spamowanie forum bezwartościowymi postami ale o pobudzenie kreatywności, nowe recki i podbijanie starych własnymi, rozbudowanymi odpowiedziami. A na przyszłość przydałoby się rozwinięcie pomysłu bungabunga85 - "piwa", "lajki", "pomogłem" albo jakakolwiek inna forma oznaczenia postu jako wartościowego i na koniec miesiąca rozdawanie żetonów 10 czy 20 najbardziej aktywnym i "olajkowanym" recenzentom czy też udzielającym się w jakiś inny sposób ludziom.

piwo mu!!!
lajki i piwka mogły by być, jestem za. czy powinni być nagradzani to już niech ustali admin.
minimalny czas? jasne czemu nie tylko że napisanie 50 postów z 5 kont i poczekanie 2 tyg nic nie zmieni ;/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2014, 11:26 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Ruger44 pisze:
Chyba powstaje konieczność wprowadzenia limitu dla osób startujących w konkursie - 50 postów ORAZ minimum 2 tygodnie między pierwszym a ostatnim liczonym postem, bo w przeciwnym razie rzeczywiście jest spora pokusa by robić nowe konto, 50 postów typu "fajna dziewczyna, podoba mi się", odbierasz 100 zet i znowu nowe konto w przeciągu jednego-dwóch dni. A w konkursie nie chodzi nam o spamowanie forum bezwartościowymi postami ale o pobudzenie kreatywności, nowe recki i podbijanie starych własnymi, rozbudowanymi odpowiedziami. A na przyszłość przydałoby się rozwinięcie pomysłu bungabunga85 - "piwa", "lajki", "pomogłem" albo jakakolwiek inna forma oznaczenia postu jako wartościowego i na koniec miesiąca rozdawanie żetonów 10 czy 20 najbardziej aktywnym i "olajkowanym" recenzentom czy też udzielającym się w jakiś inny sposób ludziom.



Zgadzam się, modyfikuję zasady, na 2-tygodniowe rozłożenie w czasie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2014, 19:49 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
Drogi adminie, a co to za problem poczekać? Tak szczerze? Robisz konto wbijasz 50 postów i w tym czasie 2gie i znów 50 a wszystko rozłożone w czasie. nie jednego dnia a w ciągu tygodnia. Za tydzień na dwóch dostaje żet. Wg mnie słabe rozwiązanie. Jeżeli chcesz to przemyślisz jeżeli nie to Twoje forum.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2014, 20:05 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
zlikwidować ten konkurs, bo tylko spamerzy przez niego wbijają na forum i śmiecą. pojawiają się nowi użytkownicy, którzy piszą normalnie i na temat mimo konkursu i wtedy tacy mogliby zostać wynagrodzeni z zaskoczenia ;>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2014, 21:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 14 cze 2014, 13:10
Posty: 129
podsumowując dzięki mnie to forum będzie lepsze, od początku chciałem was w ten sposób nakierować :p
Nie wiem.. myśle że należy mi się jakaś nagroda.. jak co nick na ShowUp.tv: Barry67


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2014, 21:38 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 maja 2014, 14:42
Posty: 56
Wyspecjalizowany pisze:
Nie wiem.. myśle że należy mi się jakaś nagroda..

wez sie lepiej za robote, bo to myslenie to slabo Ci wychodzi..


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 cze 2014, 23:13 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 14 cze 2014, 13:10
Posty: 129
"bo to to słabo", weź się za dobrą składnie :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 10:24 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
coolorek pisze:
Drogi adminie, a co to za problem poczekać? Tak szczerze? Robisz konto wbijasz 50 postów i w tym czasie 2gie i znów 50 a wszystko rozłożone w czasie. nie jednego dnia a w ciągu tygodnia. Za tydzień na dwóch dostaje żet. Wg mnie słabe rozwiązanie. Jeżeli chcesz to przemyślisz jeżeli nie to Twoje forum.



Nooooo jest to pewien problem ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 12:14 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Jak ktoś mocno się uprze to KAZDY system złamie, nawet do tego konkursu z jak najszybszym wpisywaniem hasła podanego przez Admina na czacie można zatrudnić skrypt i bota pilnującego czatu 24/7. Ale nie znaczy to, że mamy całkowicie rezygnować z dobrej zabawy tylko dlatego, że raz na ruski miesiąc trafia się jakiś "psuj" (dwie pierwsze litery powinny być inne :) który dla głupich 100 zet gotowy jest spamować forum i bawić się w zmiany IP i żonglowanie meilami.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 12:21 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Ruger44 pisze:
Jak ktoś mocno się uprze to KAZDY system złamie, nawet do tego konkursu z jak najszybszym wpisywaniem hasła podanego przez Admina na czacie można zatrudnić skrypt i bota pilnującego czatu 24/7. Ale nie znaczy to, że mamy całkowicie rezygnować z dobrej zabawy tylko dlatego, że raz na ruski miesiąc trafia się jakiś "psuj" (dwie pierwsze litery powinny być inne :) który dla głupich 100 zet gotowy jest spamować forum i bawić się w zmiany IP i żonglowanie meilami.



Takie boty odpisują na każdy post, nie jedynie na hasła. Boty nie myślą, dlatego tak łatwo je wyłapać


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 12:25 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
w takim razie coolorek jest bardzo sprytnym botem ;dd


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 14:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 kwie 2014, 01:07
Posty: 40
Czupakabra mozesz zaczac pisac normalnie jak wszyscy? Czarnym kolorem czcionki ? Sory za te slowa ale wkurwiasz tym niebieskim ;x

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 17:07 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
nie mogę


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 320 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: chlopek_roztropek, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO