ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 02:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zwyczajna_ona
Post: 14 maja 2014, 22:42 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Dziewczyna jest od dawna na ShowUp.tv więc dziwię się, że nie ma o niej postu!

Zapalona tancerka, gada praktycznie o tym non-stop. Ma swoje grono psychofanów którzy dość utrudniają odbiór (np. jak w celu jest "pupa 30" dają specjalnie 29 i 31 żeby nie dawać jej okazji do golizny, mimo że czasami dają po 200-300 zet i mogliby przez pół godziny utrzymywać na ogólnym jej BOSKI tyłek, to w wyniku tych "29 i 31" BOSKIEGO tyłeczka nie widzimy ani razu) i cały czas pierdolą trzy-po-trzy o tematach które są znane tylko im. Ostatnio odniosłem wrażenie, że dziewczyna się trochę sponsoruje bo otwarcie umawia się na czacie z najaktywniejszymi żetoniarzami (ale charakter spotkań pozostaje mi nieznany - nie wiem, nie byłem) i wymienia ich na profilu jako "tych którzy okazali bezinteresowną pomoc i pomogli w dojeździe na turniej" (czy coś w tym stylu) - ciekawe jaki facet okazuje BEZINTERESOWNĄ pomoc młodej, seksownej lasce...). Młoda i ładna, zgrabne piersi, ma BOSKI tyłek i ładne nogi, zawsze opalona. Nie pokazuje twarzy (no chyba, że przypadkiem)

Wady: nie jest nastawiona na żetony, czasami wręcz siedzi bez celu na transmisji, jak już to ustawia "10 z sympatii, 30 wypięty (BOSKI!) tyłeczek ale największą wadą jest całkowity brak dynamiki transmisji - czasami wychodzi do kuchni na pół godziny, sprząta, krząta się po domu, ktoś w międzyczasie daje te 30 na BOSKI tyłeczek i trzeba czekać 5 minut z wyciągniętym... wyposażeniem :-) na chwilkę akcji (jeżeli ktoś liczy na "walonko na sępa" - raczej będzie cięzko). Kiedyś też robiła mega-irytujące transmisje z tego, jak drzemie (czy wręcz śpi) z miśkiem z włączoną cały czas bezczynnie kamerką ale chyba administracja dała jej parę warnów i skończyła. BARDZO nieregularne czasy nadawania, związane głównie z występującymi w różnych czasach treningami i pracą.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2014, 21:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Kieeedys dawno robila tez privy, najczesciej trzeba bylo je wygrac i troche to kosztowalo, ale ten priv w porownaniu do szolapowych standardow to bylo mistrzostwo swiata, nie bylo tam udawanych orgazmow ale kilkunastominutowy show po ktorym zbieralem szczeke z podlogi. Mimo ze dziewczyna nie jest w moim typie urody, trzeba przyznac ze lata treningow zrobily z jej body niemal ideal.
Zawsze opalona bo pracuje w solarium z ktorego czasem trans robila i fakt ma przydupasow ale trzeba przyznac ze cholernie wiernych bo sa u niej "od zawsze" i codziennie zostawiaja jej pare groszy, wiem na 100% ze to nie zaden zamnkniety obieg. Z twarzy srednia ale rzecz gustu.
Nie posadzal bym jej o spotkania sponsorowane (mowie o seksie za kase).
Generalnie laska jest bardzo w porzadku chociaz masz racje ze klimat na transmisji u niej troche nudnawy.

Btw. chyba zmienila nicka ostatnio?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2014, 22:00 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 maja 2014, 15:43
Posty: 108
na samym początku jak robiła jeszcze pokazy z facetem to było coś :-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2014, 22:14 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
marmuc pisze:
na samym początku jak robiła jeszcze pokazy z facetem to było coś :-)

I tu mnie zaskoczyles :o Jestem na ShowUp.tv od naprawde dawna i nie kojarze jej pokazow z facetem... Na bank sie nie mylisz?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 00:25 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Z facetem? Ona? Taki wstydliwiec i grzecznota? Chyba pomyliłes ja z kims! Masz jakies filmy, zdjęcia z tego? A co do sponsoringu to ponoć nieprawda, niepotwierdzona plota bo każżdy kogo pytam mówi że to porządna dziewczyna, szczera, wrażliwa i że dłuuugo jest sama bo ją facet skrzywdził a z facetami z ShowUp.tv tylko na stopie koleżenskiej. Teraz ma nick bodajże normalna1989 bo dostała bana za niekatywność (słynne spanie na transmisjach z włączoną kam)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 06:35 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 maja 2014, 15:43
Posty: 108
ma 100% się nie mylę, pamiętam jak kilka miesięcy po wszystkim przez jakiś tydzień robiła transmisje, na których tylko ryczała i żaliła się, że chłopak od niej odszedł. Co do sponsoringu to... jeżeli miała konto na zbiorniku to na pewno się spotykała ale czy za kasę tego nie wiem. Co do nagrań to nie posiadam żadnych, nikogo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 07:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
A to może i tak, ja ją dość długoo ignorowałem bo 99% czasu spędzała śpiąc na kamerce :-) albo siedząc i gadając a i zawszze jak wchodziłem nie miała celu i privów więc uznałem ją za "nierozbieralną" (chyba własnie wtedy był ten "ryczący" okres), dopiero potem kiedyś wlazłem przypadkiem jak zrzucała ciuchy i SZOK! Ja pierdolę, chowanie takiego ciała pod ciuchami powinno być karalne!

A miała konto na zbiorniku? Bo tak napisałeś jakby miała

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 07:39 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 maja 2014, 15:43
Posty: 108
miała te same zdjęcia co na profilu ShowUp.tv + dodatkowe z tej samej "sesji", których nie było na profilu ShowUp.tv, pytanie tylko, czy te na profilu ShowUp.tv były jej prawdziwymi zdjęciami, jeżeli tak, to ten cały sponsoring nie jest taki nierealny.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 07:55 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Dużo lasek kradnie zdjęcia profesjonalnych modelek na profil zbiornikowy bo boją się dawać swoje w ogłoszenie żeby nie być rozpoznanym, ale jeżeli na profilu zbiornikowym było więcej fotek z tej samej sesji co na ShowUp.tv, a nie było ich nigdzie indziej poza ShowUp.tv i Zbiornikiem to niestety może oznaczać że nasza zwyczajna koleżanka jest zwyczajną kurwą :-P No chyba, że spotykała się tylko dla funu z najlepszymi ciałami oglaszającymi się na zbiorniku, bo sama kiedyś na czacie przyznała, że uwielbia muskularnych i opalonych panów, a takich na ShowUp.tv nie ma. Jej życie jej sprawa. A tak z ciekawości - z jakiego miasta było to ogłoszenie? Próbował ktoś z Was odgrywać na jej transmisji rycerza w lśniącej zbroi i umówić się na real, ale nie na płatny seks tylko na pełnowymiarową, romantyczną randkę?

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 08:05 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 maja 2014, 15:43
Posty: 108
Na 99% Bydgoszcz, 1% Białystok, pamiętam że coś z tych dwóch.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 08:21 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Coś na "B" mówisz, może Biała Podlaska albo Bielsko-Biała :-P

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 08:47 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 maja 2014, 15:43
Posty: 108
nie no Białystok ogólnie kojarzy mi się z patologią - kononowicze, sławne wybory mistera białegostoku itp., dlatego też możliwe, ale przekonany jestem, ze Bydgoszcz.

haha, co własnie znalazłem http://www.flirtujemy.com/index2.php?ak ... 226&lng=pl


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 09:44 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
To chyba Ty dla jaj założyłeś teraz ten profil ale się pomylileś bo ona ma 25 a nie 20 :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 10:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 maja 2014, 15:43
Posty: 108
sorry takie rzeczy mnie nie bawią, jeżeli ma 25 lat to faktycznie się zgadza - wystarczy zobaczyć nick - zwyczajna1989

http://www.eamore.com.pl/63672 to ogłoszenie pewnie też ja dodałem, 5 lat temu wiedziałem, że to forum powstanie, a na nim taki wątek więc zrobiłem beczunię ;-)

ogłoszenie dodane w 2009 i wtedy pisała, że ma 20 lat, więc zgadzałoby się, haha.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 10:29 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Aaa no to by się zgadzało, nie widziałem kiedy dodano ogłoszenie. No to w taki razie parę spraw się wyjaśniło, a to dobrze bo już myślałem że trafiła się kobieta jedna na milion - ładna ale niepuszczająca się i nielecąca na kase (bo tak się przedstawia ona i tak ją opisują psychofani) ale na tym świecie nie ma cudów, ładna laska MUSI się puszczać :-(

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 10:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 maja 2014, 15:43
Posty: 108
nie wiem, może tylko taka zbieżność nicka i daty urodzenia, ja nawet nie wiem skąd ona jest, pamiętałem tylko, że ogłoszenie z Bydgoszczy, nie jest powiedziane, że tam mieszka.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 10:39 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Ja bym sobie dał rękę uciąć, że mówiła na trans o Poznaniu ale wiadomo, mówić może wszystko bo też nie wie kto jej słucha na ogólnym a pewnie nie narzeka na brak psycholi gotowych szantażować TAKIE ciało groźbami podesłania ostrych nagrań rodzinie w zamian za seks czy stalkerów chodzących za nią krok w krok w nadziei na randkę

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 11:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 maja 2014, 14:37
Posty: 4
Na ZB miała wpisane inne miasto. Na pewno nie Bydgoszcz i nie na B.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 12:45 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Mogła się przenieść w międzyczasie, ogłoszenia są sprzed 5ciu lat, 5 lat temu ja też mieszkałem w całkiem innym miejscu

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 12:48 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Nie zebym jej bronil, tak jak pisalem ja juz raczej u niej nie siedze. Za to kiedys dawno zdarzylo mi sie z nia troche lepszy kontakt miec i raczej odnioslem wrazenie ze na sponsoring to kiepskie szanse. Te ogloszenia tez mnie nie przekonuja specjalnie. Czlowiek sie uprze to zawsze kogos dopasuje, a zdjec tam nie widzialem.
I jedna rzecz mi jeszcze nie pasuje, po cholere mialaby dawac dupy za kase skoro akurat ona moglaby zbic niezla kase na privach ktorych nie robi. Ona nie musialaby sie bawic w privy po stowce, mysle ze bez problemu mialaby 2-3 konkretnych klientow dziennie za 1000-1500. Bylem u niej na privie i osobiscie spokojnie bym tyle zaplacil.
Jedyne co mi przychodzi do glowy to ze dziewczyna jedzie z pokazami na skypie za lepsza kase dla grupy stalych klientow, w koncu jest na tyle dlugo na kam ze juz spokojnie sobie zbudowala baze chetnych.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO