ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 09:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 lip 2014, 10:03 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2014, 10:52
Posty: 16
Szczeniaczki są taaakieee słoooodzioooooo. :P

OoO


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lip 2014, 13:30 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 lip 2014, 13:17
Posty: 14
W zasadzie to ten wątek skłonił mnie do założenia konta na tym forum. Bardzo lubię "Oliwkę", i choć nigdy nie kupowałem żetonów i za nic nie płaciłem na ShowUp.tv, to z racji stażu wiem i widziałem sporo. A więc: miasta nie podam (bo i po co?), ale solarium i rozbierane pokazy z niego widziałem. Chłopak był, ostre pokazy w parze również. Czasem z twarzą, np. lodzik pod prysznicem :) Wtedy też już były słynne szpagaty. Konto na zbiorniku było, ale nie ma. Na zbiorniku pisałem do naszej bohaterki i doczekałem się odpowiedzi, dodam że nie był to podryw - a propozycja innego typu. Ogólnie podzielam opinie, że "Oliwka" to potencjalna gwiazda ShowUp.tv, a nie jest nią... bo widocznie nie chce i nie musi :) Pozdrawiam Ją przy okazji i mam nadzieję, że nie zniknie na dobre, albo zacznie tylko klepać głupoty, jak inna moja faworytka "Armas" ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lip 2014, 13:52 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2014, 10:52
Posty: 16
No tak, jako szczeniaczek nie mam aż dalego w przeszłość sięgających wspomnień o zwyczajnej. Mogę napisać jedynie to, co widzę teraz i już to raz napisałem. Z drugiej strony, tak się zastanawiam - czy cokolwiek by się zmieniło, gdyby zwyczajna powiedziała,  że to jej profile? Jeśli tak jest, to widocznie nie chce mieszać dwóch sfer. Jeśli nie jest, no to sprawa równie jasna. Mnie to zwisa i powiewa. Idę pomerdać czekając na jej trans. :P

Modu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lip 2014, 15:13 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Jeżeli by się okazało, że to jednak były jej profile to by oznaczało, że od samego początku wszystkich oszukuje w kwestii sponsoringu, a skoro oszukuje w jednej kwestii to mogłaby też oszukiwac w pozostałych... Ale z drugiej strony - jeżeli ktoś nie szuka na ShowUp.tv sponsoringu, a jedynie okazji do rozmowy/fapienia to owszem, taka informacja jest mu całkowicie niepotrzebna

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lip 2014, 15:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2014, 10:52
Posty: 16
A jeśli szuka, a dziewczyna nie szuka? Rutger, pozwól że zapytam, tak z czystej życzliwości: masz swoje życie? :D Ostatnio ciut mnie przeraziło jak bardzo ludzie tutaj angażują się w wytropienie dziewczyn. To już podchodzi pod stalking, nie mówiąc o tym, że skoro nie podają swoich danych, to widocznie nie chcą.

Modu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lip 2014, 16:39 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Trudno jest wyznaczyć jakąś uniwersalną granicę prywatności transmitującej - niektóre laski (np. Konefka) siedzą z gołą pipą i twarzą i mają wyjebane na wszystko, inne nie pokazują twarzy na ogólnym, ale na privie nie tylko pokażą facjatę ale też zdradzą skąd są, czy mają chłopaka i wiele intymnych faktów ze swojego życia, inne kryją twarz tak dobrze, że nawet przez sekunde nie pozwalają sobie na jej odsłonięcie a nawet kolor oczu traktują jak wielką tajemnicę bojąc się rozpoznania. I nigdy nie wiadomo co która uważa za wielką tajemnicę - sporo lasek boi sie jak diabeł święcenej wody odkrycia faktu, że mają chłopaka/męża gdyż zarabiają sporo na zakochanych pieskach którzy rzucają żetonami licząc na zdobycie względów i randkę w realu, inne znowu ukrywają fakt posiadania dziecka (np. Caryca Anna). Ale akurat fakt bezczelnego puszczania się (nie ważne czy "dla sportu" cz za kasę) 95% kobiet, nie tylko na ShowUp.tv, traktuje jak najgorszą zniewagę i mało która sie do tego przyzna bo wywołuje to skrajnie negatywne emocje (patrz: na przykład u nas na forum temat o Valerie)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lip 2014, 17:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2014, 10:52
Posty: 16
Okej, fajnie, tylko nie rozumiem teraz pointy. :)

Modu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lip 2014, 17:20 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Chodzi mi o to, że transmisje to nie tylko sposób łatwego zysku, robiąc transmisję coś też tracisz - najczesciej prywatność. A ludzie już tak mają że lubią wścibiać nos w nieswoje sprawy, więc jeżeli tylko podłapią temat - ciagnął go dopóki nie dowiedzą się WSZYSTKIEGO co ich interesuje. Sam kiedyś dziwiłem się szołapowym stalkerom - no bo po co im np. wiedzieć czy laska ma chłopaka albo znać jej adres czy miejsce pracy skoro mieszkają setki kilometrów dalej i raczej im się to do niczego nie przyda, przynajmniej tak długo jak laska sama nie wyrazi ochoty na spotkanie (a pewnie nie wyrazi) - dziwiłem się póki sam nieieświadomie nie stałem się jednym z nich :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Ostatnio zmieniony 01 lip 2014, 17:21 przez Ruger44, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lip 2014, 17:21 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2014, 10:52
Posty: 16
Okej. Nadal nie rozumiem, chociaż zboczeńcem jestem już wiele lat. :)

Modu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lip 2014, 17:24 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
He he Modu jakie wyznania ;-) No to już nie wiem jak bardziej mam Ci to obrazowo wytłumaczyć bo nie wiem czego nie rozumiesz

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lip 2014, 17:31 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2014, 10:52
Posty: 16
Tego pędu i stalkerstwa. Koniec tematu. :)

Modu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lip 2014, 17:42 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Żeby zrozumieć stalkera trzeba być choć troszkę stalkerem, normalny człowiek, chocby nei wiem jak zboczony :-P będzie miał z tym problem bo uczucia targające umysłem stalkera są specyficzne i nieracjonalne

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lip 2014, 17:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2014, 10:52
Posty: 16
To że nieracjonalne, to zauważyłem. :)

Modu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lip 2014, 19:59 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Nie ma sie co doszukiwac racjonalnosci w ciekawosci. W wiekszosci przypadkow ludzie sie jaraja zdobyciem prywatnych informacji o lasce dla czystej ciekawosci i nic z ta wiedza nie robia potem. Dziewczyny rozumiem dobrze, wsrod tysiecy ogladajacych statystycznie powinien sie trafic jakis psychol i taki moze oprocz narobienia problemow byc po prostu niebezpieczny.
Z drugiej strony, na miejscu dziewczyny duzy strach budzilby we mnie tez czlowiek ktory siedzi u mnie na transmisji "od zawsze", praktycznie codziennie, zostawia zawsze w miare przyzwoite napiwki, doradza we wszystkim, pilnuje interesu itp. To juz jest stalker i pozornie jest niegrozny, wydaje sie ze juz go dobrze znam, taki prywatny aniol stroz... Pewnie sie Oli domysli o kim mowie jesli to przeczyta. Oczywiscie to nie moja sprawa, to jej zycie jej ryzyko.

Zakaz podawania kontaktu: Jak pisalem ja juz u Oliwki bardzo rzadko, ale Ciebie kojarze i wydaje mi sie ze przyciagnelo Cie tam to samo co mnie kiedys, oprocz oczywiscie samej Oliw taka wlasnie przyjemna atmosfera. Tylko ze na dluzsza mete ta atmosfera jakas duszna sie dla mnie zrobila. Takie towarzystwo wzajemnej adoracji kilku emerytow na wczasach w ciechocinku i ich krolowa nocy. Bez urazy do nikogo, ot moje odczucia.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lip 2014, 20:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 lip 2014, 13:17
Posty: 14
Zakaz podawania kontaktu - nie rozumiem co ma wspólnego konto na zbiorniku ze sponsoringiem? Taki sam portal jak ShowUp.tv, a ostatnio jakby nawet ciekawszy :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lip 2014, 21:30 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Nam nie chodzilo o konto na zbiorniku (zresztą już skasowane) tylko na innych portalach, na których wyraźnie pisało "szuka pana z klasą, który ofiarowałby wsparcie finansowe w zamian za seks" a więc chyba oczywisty i czytelny sponsoring, którego niby się wypierała ostro na swoim profilu szołapowym i którym ponoć się brzydzi.

Popieram częściowo Zakaz podawania kontaktu, moim zdaniem ktoś kto np. kilka razy celowo daje napiwki 29 i 31 (kiedy w celu za 30 jest pupa) tracąc w ten sposób po 20, 40, 60 zł dziennie a nie dostając nic w zamian jako mężczyzna (czytaj: widoczku boskiego zadu tudzież piersiątek) może być niebezpiecznym stalkerem który "poluje" na coś większego niż jednorazowy widok tyłka - usypia czujność, stara się zdobyć zaufanie by potem uderzyć w najmniej spodziewanym momencie, jak dobry wujek który przychodzi do dziecka sto razy z cukierkami, by za 101 razem, kiedy matka go już nie pilnuje bo mu ufa, zamknąć drzwi na klucz i wpychać łapy w sukieneczkę. Nie mówie oczywiście że tak jest, ale ja będąc transmitującą wystrzegałbym się takiej osoby bardziej niż kolesia który nachalnie prosi o nr telefonu, namiary na fejsinę czy spotkanie

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lip 2014, 17:06 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 lut 2014, 02:16
Posty: 60
Zakaz podawania kontaktu buziaki od psychopaty :**
:333


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 wrz 2014, 20:04 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
http://pl.ShowUp.tv/profile/MeToYou88/ dla zainteresowanych, kolezanka szuka gaszka na ruchanie:P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 wrz 2014, 20:19 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Forum Ci z automatu adres zmieniło, musisz przeedytować link albo podaj stronę tytułową

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 wrz 2014, 20:27 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
http://tnij.org/lxfc5sq jak teraz nie dziala to szukajcie na zbiorniku, nick MeToYou88


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO